RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Crocus - Nemocnice

Go down 
+3
Suki Takara
Anox Thril
Zero Yakei
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 18:25

"Pravda..až jim budeme vyprávět, co se nám stalo, tak nám snad ani neuvěří," odvětila a trochu se zavrtěla, aby byla opřená pohodlněji, poté se otočila na Anoxe. "Ano, jsme," odvětila. Před novými lidmi  se styděla, takže navenek měla hodně kamenný obličej. Hodně doufala, že hvězda Zero zachrání situaci.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 19:31

Projel jím studený mráz. Tenhle kluk tu byl od začátku?! A viděl i jeho reakci?! A hlavně, když zná Fairy Tail, pravděpodobně na ně jen tak nezapomene. Naštěstí se cizích lidí neštítil. Klesl prozatím s talířem a lžící.
"Ano, jsme," zopakoval s úsměvem. "Jsem Zero Yakei, Zero bude stačit," představil se. Pohlédl na Yuu a přemýšlel, zda se bude chtít představit sama. Taktéž netušil, jak ji má představit. Yuu, rytířka? Moc obyčejné. Yuu, moje zatím-ne-přítelkyně? Moc osobní a navíc by se to Yuu moc nelíbilo. Prozatím to tedy nechal na ní. Fakt, že tu stál celou dobu (a Zero si toho patřičně nevšiml), ovšem naznačoval, že již zaslechl její jméno. Pokýval tedy málem až velectěným způsobem k dívce a promluvil: "Tohle je Yuu Ichikawa, taktéž z Fairy Tail."
To by měli formality za sebou. "Určitě se u nás nějaké místo najde. Hodláš se připojit?" otázal se. Zeptal se přímo na to, co chlapci viděl na očích. Chodit okolo horké kaše nebylo moc v jeho zvyku. Vypadal mladě, i přesto, že přeci jen starší, než doopravdy měl. A kolik měl, to rytíř opravdu nevěděl.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 20:58

Keď mi potvrdili, že sú skutočne z toho onoho slávneho cechu, akoby mi kameň spadol zo srdca. Bolo by totiž trápne, keby neboli skutočne odtiaľ. Teraz sa môžem však samého seba pýtať, aký dojem som spravil. Nehovorím o tom, že v skutočnosti vyzerám ako tulák - sem tam mám niekde potrhané oblečenie, modrinu na tele, ale podľa rekacie toho chalana, ktorý sa mi predstavil ako Zero sa zdá, že celú dobu o mne nevedeli.
Bol som tu inkognito nuž.. Pomyslím si, no na to prikývnem. "Tešíma," nakoniec prehovorím po chvíli ticha. Možno ich ruším z niečoho súkromného, že by spolu chodili? Je to zrejmé, no nebol čas sa o to zaujímať. Teraz som mal hold možnosť sa k nim pripojiť a dokonca vďaka Kyiomi poznám názov svojej mágie a mohol som v knižnici sa o nej dozvedieť viacej. Zdržovať by bol v skutočnosti problém. "Áno, bol by som rád, keby som sa k vám mohol pridať," poviem pritom mi v očiach zaiskrí.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 21:50

"Těší mě," zamumlala a lehce se uklonila. "Až se trochu uzdravím, můžeš jít s námi zpátky," řekla nakonec. /Cestovat do dalšího města kvůli léčení se mi poněkud nechce...budu muset spolehnout na svou zbroj/ Objevily se na ní lehounké krajkované šaty, které sice nevypadaly nějak zajímavě nebo spolehlivě, nicméně v sobě měly léčivou magii. Nevýhoda byla, že čím dřív se chtěla uzdravit, tím více energie jí to bralo, a tak musela spát. Už se jí zavíraly oči, a tak se uložila, cítila, jak se na ní spánek řítí.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 22:07

Zero se pousmál. Spatřil jiskru a pocítil, že nebude ledajaká. "Inu, to není zrovna na mě, nejsem v cechu nějak proslule známý nebo tak něco," zasmál se a nesměle se podrbal na zátylku. "Zkusím to pro tebe nějak u mistra Laxuse zařídit, až ho zase potkám," ujistil Anoxe. "Udělat dojem je ale na tobě, můžu ti jen přilepšit, nemůžu ti to zaručit."
Zlatě se kolem Yuu zablýsklo a když změnila v krajkové šaty, jen nasucho polkl. Ucítil, že je unavená a tak ji nechal v poklidu se vyspat. Věřil, že spánek je tou nejlepší magií na všechna zranění. "Dobrou, Yuu," odvětil, jen tiše, aby ji nepolekal. I největší bojovnice vypadají ve spánku jako mimina, prošlo mu hlavou a pak se otočil na chlapce v černém.
"Myslím, že pokud budeme v konverzaci pokračovat, měli bychom to udělat venku," navrhl a bylo jasné proč.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime08.07.18 22:36

Keď Yuu spomenula, že potom môžem sa s nimi vrátiť, prekvapene mrknem očami. To som však ešte nevidel všetko. Videl som niekoľkých čarodejov – jedni mávali ohňom, vodou či dokonca som stretol sférického mága, ktorý privolal boh vie akého tučniaka, ale táto jej mágia mi prinútila otvoriť ústa. Úžasné.. pomyslím si. No ako som otvoril, tak som hneď aj tie ústa zavrel, aby som nevyzeral ako nejaký čudák z dediny.
Moju pozornosť som obrátil na Zera, ktorý mi prislúbil, že sa za mňa prihovorí, len ma zarazilo spraviť dojem. „Snáď nebudem musieť niečo rozbiť,“ zamumlem si po pod nos. To či to počul alebo nie, bolo na jeho ušiach, ale bolo to myslené z humorom. Majster Laxus, dôležité meno, ktoré si budem musieť zapamätať. Aký je? Napadne mi na um, no potom opäť prikývnem hlavou. „Jasne,“ poviem, kývnem smerom k Yuu než vyjdem opäť na skoro prázdnu nemocničnú chodbu. „Zaujímalo by ma, aké to tam je.. v cechu,“ prehodím, keď výjdem z izby a opäť sa opriem o stenu, presne na tom istom mieste ako posledne.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 8:36

Jeho zamumlání buď neslyšel dostatečně nahlas či nebyl schopen plně rozeznat pravý význam jeho slov - nechal to tedy plavat. Před odchodem z pokoje se ujistil, že je Yuuina peřina v pořádku a poté vzal do rukou talíř s jídlem i příbor, aby mohl nádobí vrátit první sestřičce, kterou potká.
Následoval Anoxe v odchodu a jakmile vyšel ven, zavřel za sebou dveře, aby spánek rytířky nevyrušil žádný zvuk z chodby.
"Hm?" obrátil se na chlapce v černém. "No, vskutku zajímavé. Fairy Tail byl vždy bujavý cech plný hluku," odpověděl na jeho skrytou otázku. Záměrně použil slovo byl a to z prostých důvodů. Zaprvé nemohl tušit, jaké je to tam teď, jelikož se do cechové budovy dlouho nepodíval. Zadruhé veselou atmosféru hospody narušily zcela jistě starosti ohledně toho, co se odehrává a odehrálo - napadení ohnivým mágem z Grimoire, který zničil polovinu města a podobně. Tím však nechtěl Anoxovi ničit představy a zatěžovat ho tím, co se stalo. Pokud se úspěšně připojí, někdo mu to určitě jednou poví.
"Moment, hned jsem zpátky," řekl, sotva spatřil sestřičku s vozíkem jídla. Přiběhl, vrátil talíř a příbory a zase se vydal zpět.
"Mám ti vyprávět i detaily? Pokud je chceš slyšet. Času mám já dost, záleží na tobě," navrhl s mírným pokrčením ramenou. Radši by sice seděl v tichu a probíral vlastní myšlenky, ale to by nebylo moc fér ke chlapci, který by se mohl začít nudit. Navíc netušil, zda nějaké plány již má, proto začít hned s vyprávěním nebylo taktéž nejvhodnější. Nechal tedy volbu na něm.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 10:41

Venoval som pozornosť tomu, ako Zero sa staral o Yuu, pritom prišiel na chodbu s tanierom a príporami v ruke. Žiaľ áno, videl som všetko.. heh. Tá reakcia vskutku bola k nezaplateniu, keby sa dalo, tak by som sa šibalsky uškrnul, no nespravil som tak. Možno raz to spravím, ale teraz som do toho nemal čo zabŕdať.
„Občas, keď sa mi dostal do rúk týždenný čarodej, tak som si prečítal nejaké články o Fairy Tailu. Existuje mnoho cechou, ale z nejakého dôvodu, proste chcem patriť tam,“ zamyslene poviem, než Zero si odskočí za sestričkou. Prikývnem hlavou a zatiaľ si rozopnem mikynu. Bolo mi strašné horko, aj som sa náramne potil – bolo to od nervozity, či od toho čo som zatiaľ zažil, hlavne ten pocit z tej mágie, ktorú som cítil v tedy z tej jaskyne.
„Ak ti to teda nebude prekážať, bol by som rád,“ zazubím sa na Zera a na jeho otázku iba prikývnem hlavou.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 12:22

"Chápu, kdysi byl Fairy Tail snad nejznámější - teď je možná také, ale hlavně kvůli tomu, že kde se členové Fairy Tail objeví, tam se něco zničí," zasmál se, jen krátce, myšleno především vtipem. "Vypadáš jako někdo temnější, rozhodně bych tě čekal třeba u Phantom Lord," promluvil upřímně. "Samozřejmě nic proti, jen tak na první pohled působíš," dodal, aby si to Anox snad nevyložil špatně. To rozhodně neměl v úmyslu.
Chlapec vypadal opřený o stěnu snad ještě dospělejší, než když ho odhadoval Zero poprvé. Rytíř se posadil, jelikož si potřeboval krátce protřídit vzpomínky a co vlastně o Fairy Tail ví. Pak si odkašlal, jen aby zabránil tomu, aby se mu někdy v polovině hlas zlomil a spustil.
"V hospodě Fairy Tail se většinou členové baví a u tabule s misemi je vždycky tlačenice, alespoň tak si pamatuji Fairy Tail já. Má zásluhu na docela známých akcích - byli u poražení Purehita, mistra Grimoire, například." Tam jsem poprvé potkal Yuu. Vynechal však vše osobní a o svém cechu nemluvil jako my, ale jako někdo třetí. "Momentálně, co jsem tam byl naposledy, byl cech trochu zničen z útoku ohnivého mága S-třídy, takže se pravděpodobně zotavuje, jak budova, tak i morálka členů," a přestávka na nádech a výdech.
"To je... asi vše. Promiň, spoustu jsem toho vynechal, nejsem verbálně zrovna příliš obratný," omlouval se a věnoval Anoxovi jednoduchý úsměv.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 13:05

Zasmejem sa, keď povie tú frázu o tom, že po prítomnosť víl, nič neostane na svojom mieste. „Tak mám ďalší dôvod, prečo sa pridať do toho cechu. Aj mne sa podarí nevedome niečo vyhodiť do vzduchu – zo začiatku dom, potom nejaký stánok, polovička temnej uličky a tak to šlo,“ zazubím sa, pritom si prehrabnem vlasy. Na prstoch mi ostala čierna farba a tým som odhalil aj pôvodnú farbu mojich vlasov, oranžovú.
„Beriem to ako pochvalu, ľudia sa mi potom radšej vyhnú – robím to zámerne. Stačí si iba prefarbiť vlasy,“ myknem ramenami. Jop, hlavne to pôsobí na slabomyseľných lupičov a banditov. Jeden zákerný pohľad, občas nevedomnné použitie mágie a mám od nich pokoj. Ale možno, keď sa oficialne pridám, začnem chodiť tak ako som sa narodil, popremýšľam, pritom počúvam Zerove slová.
„Takže živý cech v ktorom neujde sranda,“ prehovorím, no potom sa zatváril zdesene. „A čo sa sním stalo? S tým mágom, dúfam, že dostal na frak a skončil vo vezení..“ zamračím sa, no tvár sa mi opäť zmení na tú ktorú som mal do teraz – šťastnú a plnú energie. „To je v pohode, vážne. Aj to málo ma utvrdzuje v tom, že nič nestratím,“ poviem. „Konečne dúfam, že niekam zapadnem a budem to môcť brať ako rodinu,“ zložím ruky do vreciek. Ktorú som do teraz nemal.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 13:29

Trochu se podivil, když zjistil, že jeho originální vlasy jsou oranžové, tedy zcela jiné, než měl teď. Vlastně si ho už teď neuměl s oranžovými vlasy představit. "No, ta černá ti ladí k oděvu," podotkl mírně. Netušil, jak změna barvy vlasů dokáže ovlivnit situaci, kromě té módní. Byl ale fakt, že celý v černém by působil strašidelněji. Někdy to musel také zkusit, přeci jen vlastnil ne jednu, ale rovnou dvě zbroje, které mu dovolovaly změnu účesu.
Tak rychlou změnu výrazu nečekal. Zachmuřeně zakroutil hlavou. "Nejsem si jist, ale myslím, že ve vězení neskončil. Bitvu jsem opustil v polovině, konec jsem neviděl, pokud si dobře vzpomínám. Odnášel jsem zraněné zpět do cechu," pověděl. "Ohnivý mág byl z temného cechu Grimoire Heart. Poslední dobou se téměř každý incident týká Grimoire," povzdechl si ztěžka a na zpětný pohled do minulosti si povzdechl ještě jednou, tentokrát v duchu. Věděl, že kdyby byl silnější, dokázal by udělat více, než jen odnášet zraněné.
Další změna tváře, tahle lepší než ta předtím. "To rozhodně. Jsme rodina. Jedna hodně, hodně velká," pokýval, aby Anoxe ujistil.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 13:53

Niekoľko krát za sebou žmurknem, aby som spracoval tú poznámku o ladení k obleku. „Čierna je rozšírená, nesvieti ako oranžová farba vlasov, hehe.. a keď sa snažíš nevyčnievať, tak načiahneš ruku po najbližšej možnosti a tou je, čierne uhlie,“ zasmejem sa, pritom sa škribaem pravou rukou na zátylku. „Ale možno začnem opäť chodiť normálne, a keď budem mať peniaze, tak si kúpim aj lepšie oblečenie, už ma nebaví v tomto chodiť..“ zamumlem. Ani neviem ako sme sa k tejto téme dostali, prečo mu to vôbec hovorím, keď ho to zrejme ani zaujímať nemusí. O takýchto veciach sa väčšinou rozprávajú baby a nie chalany.  „Grimoire, o nich som už dačo začul,“ prebehne mi mráz po chrbte.
„To som rád, bude sranda,“ mrknem, keď potrvdil to o rodine. „Počuj, Yuu povedala, že sa budete vracať späť, a keď tak ma zoberiete sebou, platí to stále, že? A keby tak, mohli by ste mi potom povedať, že kedy to zhruba bude, pretože mám v pláne si skočiť potom do knižnice, aby som sa niečo dozvedel o tom Equilibru či ako sa tomu hovorí,“ zamyslene poviem, pritom na neho upriem pohľad. „Ešte ma len zaujíma, či ma pustia do miestnej knižnice,“ tento krát som si to skorej povedal pre seba ako Zerovi, nezabudol som ani rukou si poškrabkať bradu. Ruka bola však špinavá od uhlia z vlasov, takže som sa skorej zašpinil akoby to vyzeralo, že nad nie čim uvažujem. Som to ako malé decko..
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 14:22

V oblečení se bohužel nevyznal - nebyl módní profík a černou taktéž kdysi v minulosti preferoval, než nevyrostl do dospěláckého oblečení. Mladí asi mají více možností, avšak zase se starají o to, kam zapadnou a podobně. Vnější vzhled pravděpodobně hodně znamená.
"Hmm," zamyslel se nahlas. "Přesně to nevím. Klidně tam skoč - bude chvilku trvat, než se zotaví, takže pokud ti to bude trvat déle, nebude mi vadit pro tebe zajít. Pravděpodobně potom budu zařizovat papírování ohledně nemocničního propuštění, to také chvilku trvá," pokračil rameny. Když už s tím Yuu souhlasila, proč by ne. Hlavní problém byl onen lékař rodiny Soburin - pokud se Yuu rozhodne, že by jeho pozornost potřebovala, také se chvíli zdrží.
Byť si představoval cestu vlakem ve dvou (ehm...), ve třech by to také mohla být zábava. Alespoň se Zero naučí být méně průhledný - mohlo by se to hodit. To téma, o kterém se chtěl dozvědět víc, Zero pomalu nedokázal ani vyslovit, takže jen přikývl.
"To nevím, knihovny mě nikdy nevítaly. Ovšem, pokud chceš v klidu listovat knihy, měl by sis před vstupem umýt levou ruku," řekl a pobaveně se ušklíbl při pohledu na černou barvu, která na bradě vypadala jako vousy, když se podíváte hodně hodně zdaleka.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 14:51

Mojou odpoveďou bolo pokývnutie hlavy. Oficiálne som si teraz mohol ´pridatie k Fairy Tailu´ čiastočne vyškrtnúť zo zoznamu denných cieľov. Potom ma bude čakať ešte väčšia výzva a to hľadanie správnej knihy, pomyslím si, pritom nahodím na chvíľu kamennú tvár, ktorá mala symbolizovať – vážne?
„V pohode, dúfam, že bude v poriadku,“ poviem. Ani som ju riadne nepoznal, ale dúfal som v to. Po tom rozhovore, ktorý sa udial v tej izbe a po skúsenosti s pred jaskyne som usúdil, že si musela prejsť ťažkým bojom, pri ktorom by som ja nevydržal ani pol sekundy. „Snáď si aj ty v poriadku, to ako si ju kŕmil bolo milé,“ konečne sa mi podarí prelomiť ten blok a na rovinu som si dovolil do neho rypnúť. A prečo nie, že? „Hej, budem musieť.. hehe,“ pozriem na svoju ruku, pritom s povzdychom sa obzriem po najbližšej toalete, ktorá by tu bola v blízkosti.  „Takže toto by bolo. Už pomaly pôjdem si spraviť svoje záležitosti, nebudem ťa s Yuu už rušiť,“ zatvárim sa ako anjelik, keby to šlo tak by sa mi nad hlavou vytvorila svätožiara.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 15:31

Stydlivě jen zamával rukama, přesně jako kuře, kterým byl dočasně ve zlaté kleci a najednou uhybal pohledem. "J-jo, však... nemohla udržet příbor, bylo to na mě... a tak," vysypal ze sebe jako robot a nadechl se. Kdybys byl viditelnější, všiml bych si tě, pomyslel si a přemýšlel, zda to vážně byla jeho osobní nepozornost nebo špionážní magie.
"Jasně," usmál se a pokusil se ignorovat rýpání. Nevadilo mu to, ale šťastný z toho taktéž nebyl. Zjevně průhledný byl a až moc.
"Měj se, snad najdeš to, co chceš najít," zvedl ruku na rozloučenou a postavil se na nohy. Ze zvyku se oklepal.

Zatímco Anox mířil na druhou stranu chodby, Zero zůstal klidně sedět. Vydržel tak pár minut a pak se rozhodl, že přeci jen naruší spánkové soukromí rytířky a potichu, potichoučku, otevřel dveře. Sotva slyšitelné cvaknutí dveří najednou Zerovi znělo jako nejhlučnější zvuk světa.
Přezbrojil se do hawaii košile, kraťas a posadil se, stejně neslyšně jako přišel. Při pohledu na Yuu se usmál. Potvrdil si svou myšlenku.
I nejdrsnější bojovnice vypadají ve spánku jako mimina.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime09.07.18 18:21

Úškrn som mal čím ďalej tým väčši, keď reagoval na moju poznámku, ale potom mávnem rukou. „Tak zatiaľ,“ poviem a nakoniec sa vydám do pochodu. Ešte ráz sa za seba obzriem a sledujem ako zašiel do izby a hlasito si vydýchnem. Uff, dnes som stretol mnoho nových ľudí. Kde je ten starý Anox, ktorý sa do teraz vyhýbal ľudom? Pomyslím si, než po ceste zájdem na toaletu.
Využil som rovno príležitosti a spravil som malú potrebu než som skončil pri umývadle. Pustil som teplú vodu a umyl si ruky. Hľadel som pri tom do obrazu v zrkadle a umýval si zašpinenú bradu. Hm, naozaj.. je to dlho čo som nevidel svoje vlasy v prírodnej farbe.. že by? Ale potom by som to nemal ako vrátiť, potichu uvažujem počas toho som si umyl poslednú čiernu čmuhu z brady. „Ach, prečo nie..“ zamumlem a doslova som strčil svoju hlavu do umývadla. Zanedlho bola voda, ktorá tiekla do kanálov čierna ako uhlie. Po umytí sa opäť pozriem do zrkadla. Hlava bola ryšavá ako srsť líšky. Svieti to.. prečo ma toto zrovna napadlo? Už to v najbližšej dobe nebudem mať ako vrátiť, sakra.. zamračene pozriem na umývadlo, ktoré bolo zašpinené. „Sakra,“ zatnem zuby. Hold, siahol som po uterkách a začal ho drhnúť, nakoniec som si s povzdchom vyzliekol mikinu, obviazal ju okolo pasa a vyšiel som von na nemocničnú chodbu a odtiaľ zamieril rovno do knižnice.

//smer Knižnica
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime17.07.18 22:45

Byla zachumlaná do peřiny a jen jí částečně vykukovala hlava, vlasy a dlaň. Spokojeně pochrupovala. Spala několik hodin, než se probudila. Využila prakticky veškerou svoji magii na léčení, všechnu ji dala zbroji. Přezbrojila se do košilky a posadila se. Protáhla se. Veškerá lehká zranění byla pryč, ta horší už byla alespoň značně zahojená, takže už na to nemusela ležet v nemocnici. Proto si zavolala sestřičku. Lékaři z toho nebyli moc nadšení, ale nemohli jí toho moc říct. Podepsala si reverz. "Zero?" unaveně zavolala.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime18.07.18 14:53

Zero si jen odešel na záchod. Jen si odešel na záchod a o spoustu toho přijde. Když vešel dovnitř, čekal, že Yuu bude stále spát - za to ji našel se sestřičkou. Pokýval k ní na pozdrav a pak pohlédl na rytířku.
"Áno, madam?" zasalutoval zvesela a usmál se. "Vypadáš o mnohem lépe," dodal a zvědavě nakoukl, co to podepisuje. V papírování se příliš nevyznal, ale tento poznal.
"Hmm... teď zamíříme k budově Kiyomi Soburin, kde je ten léčitel, že?" ujišťoval se, zda si správně pamatuje program.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime20.07.18 22:40

Pomalu se zvedla, nicméně zaškobrtla a chytila se ho. "Ne, použila jsem svoji zbroj, která mě může léčit... Musíme co nejdřív zpátky do Fairy Tailu, mám špatný pocit," řekla a vydechla, cítila se dost unavená, když použila prakticky všechnu svou magii. Měla noční můry o tom, jak Elluka povraždila celý cech..a jednoduše měla strach.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime21.07.18 7:09

"Y-yuu, opatrně," starostlivě zvolal, když zaškobrtla. Všiml si, že se třese. Byla vystrašená. Jako přirozená reakce, která byla vyvolána, ji jemně objal, aby dívku uklidnil. Položil jí hlavu na rameno.
"Měla bys být víc sobecká a myslet víc i na sebe. Vždycky pokládáš povinnosti a ostatní před svou osobu," zašeptal. Byla jako... hrdinka. Byla by schopná se obětovat pro dobro věci. Pak hned zvedl hlavu a zazubil se.
"Když si to ale dáma přeje, vzhůru Fairy Tail!" řekl, aby zlepšil atmosféru. Yuu vypadala slabounká a proto ji zvedl do náruče a odnesl ven z pokoje. "Takže to bude... na nádraží?" ujistil se a poté se rozhlédl.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime22.07.18 21:18

Zčervenala jako rajče. "Ano, na nádraží," přikývla a nechala se nést. Pravda byla, že momentálně by se leda ploužila jako šnek. /Nelíbí se mi to..podle toho, co jsem se dozvěděla..proč mám furt pocit, že se Elluka objeví ve Fairy Tailu..proč se divím, je posedlá Zerem a zůstávat tady se mi příčí, pořád cítím její magii./ Usilovně přemýšlela. Vždy svému instinktu věřila, ačkoli kdysi býval prakticky zvířecí. A teď má být zabita samotnou organizací, pro kterou dělala..
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime25.07.18 14:15

"Aye!" zoapkoval jako Happy a byl by zasalutoval, kdyby měl ruce volné. Ještě se ohlédl, aby se ujistil, zda v pokoji nic nenechali a když zjistil, že nic, dal se do kroku. Naštěstí cestu ven znal dobře a pamatoval si ji. Minul recepci, kde jen krátce pokýval na rozloučenou doktorům a sestřičkám.
Venku bylo příjemně - i přesto, že foukal vítr, díky slunečnímu světlu bylo celkem teplo. Přemýšlel, jak se nejrychleji a nejefektivněji dostat na nádraží. Nakonec zvolil tu dražší cestu a zavolal taxi. "Promiň, slečny jsem nikdy do aut nepokládal," pokusil se o vtipnou poznámku a jemně Yuu pomohl do taxíku na zadní sedadlo. Zavřel za ní a pak vozidlo obešel na druhou, aby se také posadil na zadní sedadlo.
Poté pokynul řidiči. "Prosím, na nádraží."
|| -> Crocus - Nádraží
Back to top Go down
Sponsored content





Crocus - Nemocnice - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Crocus - Nemocnice
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Crocus - Nádraží
» Crocus - Bar Sun
» Crocus - ERA
» Crocus - Ulice
» Crocus - Mercurius

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: