RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Crocus - Nádraží

Go down 
AuthorMessage
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Crocus - Nádraží   25.07.18 14:25


Nádraží v Crocusu je stejně honosné jako město samo - tedy jednoduše řečeno, rozhodně se na něm, stejně jako na zbytku města, nešetřilo. Nádraží se nachází na západní straně města a odtud odjíždí vlaky do všech ostatních měst a metropolí. Čas a nástupiště lze přehledně kontrolovat na digitálních tabulích, povětšinou čitelných a vyvěšených jak v hlavní budově, tak i na zdech při cestě na nástupiště samotné.
Většina vlaků je moderně vybavených s pohodlnými sedačkami, osobními kupé, jídelním kupé a pasažéři si během cesty mohou báječně odpočinout. Samozřejmě cena jízdenek se odráží od onoho nabízeného pohodlí.
Do města se pak z nádraží dostanete snadno buď veřejnou dopravou nebo placenými taxíky.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Crocus - Nádraží   01.10.18 17:30

|| -> Crocus - Nemocnice

Taxík byl kupodivu rychlý a to i za předpokladu, že se v Crocusu právě konala jakási slavnost. Ačkoliv byla doprava převážně rušná a cesty plné, vůz se prodral ulicemi až na nádraží. Tam Zero vystoupil, pomohl Yuu z vozu a zaplatil řidiči jízdu. S úlevou si oddechl, když zjistil, že ceny se vlastně o příliš od Magnolie neliší - což, a to musel s pravdou přiznat, od tak snobsky vypadajícího Crocusu nečekal. Představa o lokaci se měnila, čím víc v ní strávil času.
Teď bylo ale na čase ji opustit, tudíž pravděpodobně zde jeho výprava o zjištění více o městě, dalo-li se to tak nazvat, byla u konce. Ať už bude Crocus jakkoliv luxusní místo, stále to bylo místo, které ho mrazilo už jen při vyslovení. Cítil se tu jako v kleci... doslova.
"Prosím dva jednosměrné jízdenky do Magnolie," poprosil a poté jen našel nástupiště. Jakmile v dáli uviděl vlak, ohlédl se, aby se ujistil, že je rytířka v pořádku a stále tam - až tak paranoidní se stal. Jako kdyby se jí mohlo cokoliv stát, jen když se on otočí, přestože na malinkou chvilku.
Nastoupil a oba tedy mířili zpět do města s domovním cechem.

|| -> Magnolia - Nádraží
Back to top Go down
View user profile
 
Crocus - Nádraží
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: