RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Crocus - Nemocnice

Go down 
+3
Suki Takara
Anox Thril
Zero Yakei
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime04.02.18 17:39

Vezme si knížku od Zera. Vypadá trochu pobledle. Otočí otevřenou knihu směrem ke všem ostatním. "Jenže tady se jméno Eruka, nebo také správná výslovnost a přepis z run, Elluka, nenachází. Postava, která je zde popsaná, která vypadá jako kdyby Elluce z oka vypadla, se jmenuje Eve. Pochopila bych, kdyby prostě chtěla podobu nějaké slavné osobnosti, v historii byla Eve velmi slavná a podstatná osobnost, zachránila naše království před obřím drakem. Jenže, i jméno Elluka má jednu spojitost," začala vysvětlovat a otočila o pár stránek dále, kde se objevila podobizna krásné mladé růžovovlasé ženy. Nad ní bylo zlatými písmeny napsáno 'Elluka Clockworker' - Sorceress of Time'.
Crocus - Nemocnice - Page 3 E6aea444ea274a7d40bea1562557df37

"Našla jsem tohle. Myslela jsem si, že tedy ta Eruka, se kterou jsme se střetli, je nějaký podvrh, pravděpodobně blouznivý fanatik. Nicméně tu stojí: Jeden z nejslavnějších mágů královské éry před 400 lety. Mnoho záznamů se buď nedochovalo, nebo bylo zničeno při požáru královské knihovny, nicméně z dochovaných útržků víme, že používala magii zvanou Enchantment. Nikdy nestárla, dosáhla věčného lidského přání - zůstat navždy mladá a krásná. Kolují však pověsti, že nebyla schopna zemřít nebo také, že to byla ona, kdo zapálil královský palác, avšak tyto pověsti nejsou potvrzeny. Je to legendární postava, která se zasloužila o vytvoření prototypu druhé a třetí generace drakobijců," dočetla a pozvedla ruku.

"To stále není bohužel vše," otočila zpět na stránku o Eve, "Jeden z nejslavnějších mágů královské éry před 400 lety, ačkoli se narodila ještě dříve. Byla jeden z prvních drakobijců, bohužel neušla drakonifikaci jako následek používání drakobijecké magie. Proto zakrývala své oči maskou, jelikož pod nimi měla šupiny, činila tak, aby neděsila lidi, jakmile vstoupila do ulic. Úspěšně vynalezla lék pro drakonifikaci. Díky své magii už v éře největší prosperity království žila přes 100 let. Po tragické smrti jejího muže se zaslíbila zbytek života konat jen dobro. Ona a Sorceress of Time byly známé pro časté neshody. Její konec není známý," dočetla a položila si knihu na stehna. Vydechla a promnula si kořen nosu.
"Bude to asi znít hodně šíleně..ale magie té Eruky je Enchantment...množství její magie převyšuje arcimága. Stále mi ale není jasné, proč Eruka vypadá jako nějaký jejich hybrid," povzdechla si.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime13.02.18 17:24

Přikývl. "Zní mi to... jako pohádka, skutečně," zamyslel se nahlas. Jemně se naklonil ke knížce. "Pokud je stará 400 let, jak je možné, že z ní stále není... dočista blázen? Myslím teď doslovně blázen. Schvaluji, že je fanatik. Eru-... chci říct, Elluka, mi připadá jako někdo, kdo je stále schopen normálně myslet. Strategicky i obyčejně," pověděl. Sám si tím byl jistý - podivná alternativní dimenze to potvrdila.
Po krátké odmlčce, jednak na nádech a jednak aby si urovnal pocity. "A také cítit. Totiž, přesto, že mě unesla a zabíjela, hrála si s mrtvolami a tak zneuctila mrtvé... kdyby byla bezcitná, nikdy by mě nepustila z té jeskyně, abych tě na svých křídlech odnesl sem."
Nebyl si jistý, zda teď hájil přímo Elluku nebo jen nechtěl přijmout fakt, že to, co je v knížce, je pravda. "Nikdo není záporák příběhu tak zničehonic," téměř zašeptal nakonec.
Celé to zní jako smutný milostný příběh, napadlo ho najednou. Možná, pokud jsou příběhy skutečné a propojené, je Elluka možná jen smutná ze ztráty svého muže a není schopna se přenést přes jeho smrt. Nedokázal by si představit, jak by se vyrovnával se ztrátou Yuu a samotná ta myšlenka ho děsila. Hlodala v něm nejistota a touha zjistit, co stojí skutečně mezi řádky v příběhu Eve a Sorceress of Time. Ovšem, i přesto, měl pocit, že ta touha po poznání bude jednoho dne tím, co přivede problémy.

Když si povzdechla, pokusil se o úsměv. "Když budeš často přemýšlet, budeš mít na čele vrásky," zasmál se, aby trochu změnil téma a nadhodil veselejší náladu. "Cítíš se lépe?" zeptal se.
Rozhodl se, že formulář nechá na potom. "Oh, málem bych zapomněl," rozvzpomněl si. "Přišla tě navštívit Kiyomi. Nějaký kluk taky, nejsem si jist, zda ho znám, bedlivěji jsem ho nezkoumal. Mám je pustit dál nebo chceš klid?" zeptal se.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime14.02.18 12:18

"Heh," vydala a promnula si čelo. Odložila knížku. /Chci této záhadě přijít na kloub/ "Kiyomi?" řekla tázavě. Nic moc jí to jméno neříkalo. "Ah, klidně je pusť dál," odvětila. Stále i přemýšlela nad tím, co jí řekl. /Něco mi chybí..ví toho rozhodně víc..Počkat..Jak mohla znát jeho jméno? Jak to, že se k němu chovala tak familiérně?/ byla zaměstnaná svými vlastními myšlenkami a u toho koukala na podobizny obou čarodějek. /Slyšela jsem o útoku nějaké modrovlasé čarodějky v Hargeonu. A dokázala zničit velkou část jediným kouzlem - Abyss Break, což je zakázané kouzlo. Znamená to, že musí znát spoustu takových kouzel, jelikož jí to zásoba její magie bohatě umožňuje..Že by na sebe přetáhla podobu Eve? Ale proč by si nevzala její magii? A proč by se čarodějka její ligy nedokázala ubránit?/
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime03.03.18 21:38

Souboj se strážcem nakonec netrval příliš dlouho, ale i tak mi bylo jasné, že neušel pozornosti těch, kteří zabezpečují pořádek ve městě. A to bylo špatné hned z několika důvodů. Jednak to ztíží hledání důvěryhodného doktora pro Suki a druhak, brzo sem dorazí jednotka runových rytířů, se kterými nechci bojovat.
Ještě jednou se podívám na mrtvolu, kterou jsem nakonec zabil pomocí jednoho z démonů, jehož kletbu nedokázal zrušit. Pak už se otočím k mé lásce a pevně si ji k sobě přitisknu. "Jak moc vážný to je lásko?" zeptám se, přičemž myslím její zranění.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime09.03.18 20:07

Do debaty Zera a Yuu nijak nezasahuji, přece jenom nemám dost informací, abych dala nějaký užitečný podnět a tak radši mlčím. Ze tiché strnulosti mně vytrhne až věta Zera. "Mám je pustit dál?" *Vždyť už uvnitř jsme.* Odpovím si na tu otázku v duchu sama a následně se usměji na Yuu, lehce kývnu hlavou na pozdrav. Následně se bez jediného slova otočím na patě a vyrazím ke stroji, jelikož zaznamenám slabou změnu ve zvuku, který vydává. "Tak, analýza dokončena." Zamumlám si a následně robůtek začne promítat do vzduchu výsledek. Několik grafů a pak stovky čísel. Přesněji jedniček a nul. "Jasně, to dává smysl." řeknu si a chápavě přikyvuji. Očividně jediná kdo je schopný si přečíst zprávu v této podobě. Následně se robůtek odpojí od přístroje a ten se začne stejným způsobem jakým se objevil mizet.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime24.06.18 1:05

Zaznamená, že Kiyomi něco provádí, a tak se na ní zvědavě zadívá. Překvapeně zamrká, když robůtek zmizí. "Co to je?" vykoktá a rozhlédne se, zda se někde ještě robůtek nezdržuje, ach ta technologie.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime24.06.18 12:55

"Co co je?" zeptám se a zmateně se stočím pohled z promítaného záznamu na Yuu a pak zpátky na mizející stroj. "Aha, no jedná se o zjednodušenou verzi magického analyzátoru částic. Tohle je verze, ehm... 2,4." Na chvilku se odmlčím a pak pokračuji. "Ne, ne. 2,5 byla teprve přípojku, takže tohle bude verze 2,6. Jo Magický analyzátor částic v2.6." "Ehm, Kiyomi?" "Co? Jé, promiň." řeknu a mávnu rukou, čímž zvrátím rozklad robůtka, který začal přílišným zamyšlením. Robůtkovi se obnoví ocas, se kterým podrážděně mávne a následně se trochu vznese ze stolu. "Dávej si na to pozor."
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime24.06.18 16:03

Nechápavě zamrká a nad hlavou se jí objeví malý otazníček. /Analyzátor částic?/ znovu zamrká. "Aaa..k čemu je to dobré?" zeptá se váhavě, protože stále si moc neumí udělat obrázek o tom, co tahle věcička dělá.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime24.06.18 17:46

"No k tomuto." řeknu a následně roztáhnu ruce a robůtek promítne zjištěný výsledek tak, aby jej každý mohl dobře vidět. Pár vteřin mlčím, načež si povzdechnu. "Doufám, že aspoň jednou potkám někoho komu to bude v této části jasné." "Hold, ne všichni rozumí technice tak jako vy paní." řekne strážní, na což jen posmutněle příkývnu. "No, takže magický analyzátor slouží k analyzování určité magie. Jednodušeji řečeno, vloženou magii, vzorek, rozloží a následně provede určité zkoušky a vytvoří vzorec. Kolem jedné ruky se mi vytvoří holografická rukavice, abych mohla lépe manipulovat s promítaným obrazem a přesunu aktuální obrázek s obrovským seznamem cifer. Na čtyři grafy. "Každá magie má svůj specifický vzorec, tohle je třeba vzorec tady Anoxe. Tady, tady a tady." během řeči dvěma prsty udělám šest čar, dva u třech největších píků. "Tohle jsou hlavní aspekty magie. A když ji porovnáme s databází, tak zjistíme přesný název magie a můžeme tak třeba poznat možného uživatele a tak." Mávnu rukou a pošlu jeden graf pryč a přesunu se k dalšímu, u kterého zvětším konec. "Tohle je zase věc, kterou jsem pojmenovala magický otisk. A jedná se specifický pro každého uživatele dané magie." Odmlčím se a pak zavrtím hlavou. "Bohužel ještě nedokážu otisk natolik dobře určit, aby se to mohlo přenést v praxi." odmlčím se a podívám se na Yuu, jestli jí to stačí.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime26.06.18 0:15

"Aha," vydá poté, co se snažila nějak pobrat její výklad. "Využití v praxi? Chytání zločinců?" řekla vzápětí, protože jí sice připadala analýza hezká, ale preferovala praktické věci.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime26.06.18 10:13

"K chytání zločinců?" zopakuji zamyšleně a pak trochu nejistě přikývnu. "K získání důkazů o tom kdo to byl pomocí magického otisku, to ano. Ale v tomto ohledu je to stále ve fázi testování. Ještě jsem nepředložila dostatek materiálu, aby to rada schválila jako důkazní materiál."
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime28.06.18 15:22

Vždyť už jsou uvnitř... Jo, to mu došlo až později, když si všiml, co Kiyomi provádí. Sám byl trochu technofob, tudíž si počkal na odpověď od zkušenější osoby. Na odpověď reagoval jen s mírně otevřenou pusou. Pff, technologie, zasmál se v duchu, jelikož vůbec nechápal, jak se informace mohou zaznamenávat v jedničkách a nulách.
"P-pardon... to je na mě nějak moc čísel," přiznal popravdě s omluvným výrazem a stiskl ruce k sobě. Lehce se usmál. Je to užitečné... ale pravděpodobně je to složité na vysvětlování.
"Umm... půjdu se podívat, zda venku není nějaký automat na limonádu nebo něco chladného. Yuu, budeš chtít něco?"
zeptal se mile rytířky. "Kiyomi?" otázal se i dívky.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime04.07.18 22:05

"Prosím vychlazenou vodu nebo tak něco, je mi docela horko," přiznala. Kvůli obvazům byla i v noční košilce, aby sestřičky při převazování měly lepší přístup. Byla dobře dobitá. Otočila hlavu k oknu a podívala se z okna. Cítila strach až v kostech. Vždy byla nebojácná a ještě při svém působení v GH se neváhala smrti podívat do očí. Jenže věděla, že Elluka, kdyby chtěla, jí může zabít jen tak. Nebyl to člověk, jenom monstrum, stále jí pronásledovaly vzpomínky. Nicméně byla rozhodnutá uchránit Zera za každou cenu, i kdyby se měla přezbrojit do 'tamtoho' brnění nebo zapomenout na 'hodnotu lidského života'. Byla velmi zadumaná.

Crocus - Nemocnice - Page 3 B952c458e819eb4a47161872f0adb125
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime05.07.18 10:23

"Hm, asi ani ne. Děkuji za optání." odpovím a usměji se na Zera, pak se kouknu na strážce, který vyjde ven, něco zařídit. Když Zero vyjde, tak může vidět, jak si drží dva prsty u hlavy, v typickém gestu pro telepatii. "Mohla bych vám nějak pomoc? Třeba bych mohla požádat někoho s léčivou magií." Navrhnu Yuu, když Zero odejde.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 53
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime05.07.18 10:48

Trochu se lekne, jelikož byla hodně zamyšlená, a otočí se na Kiyomi. "Pokud by někdo takový byl poblíž, bylo by to skvělé..přeci jenom, jsem celá obvázaná, haha," krátce se zasmála, ale nemohla si ani pořádně prohrábnout vlasy. Trochu jí zakručelo v břiše. "Brzy bude čas na večeři," tiše podotkla, pousmála se při představě, že jí bude Zero krmit.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.forumczech.com
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime05.07.18 11:27

"Myslím, že by tu měl být. Jenom nevím, jestli nebude požadovat, aby ses přesunula k němu. Protože z pracovních důvodů nemá moc možností se dostavit do nemocnice." řeknu, ale pokývu hlavou, jelikož si věřím, že to by neměl být zas tak velký problém. "Už?" řeknu a podívám se z okna. "No brzo budu muset jít domů." Následně se otočím na patě k Anoxovi. "Abych nezapomněla, té magii se říká Equilibrium: The magic of the three elements. Teda myslím, doma si to ještě ověřím a případně bych ti zkusila najít i nějaké prameny.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime06.07.18 17:54

Zasalutoval. "Rozkaz, madam!" Následně vyplul z pokoje. Z nějakého důvodu, pro něj nevysvětlitelného, se cítil nervózní. V nemocnici nebylo nic zvláštního, tak proč byl tak nesvůj. Jakmile za sebou zavřel dveře, popadla ho úzkost taková, že si musel dát chvilku, aby se vzpamatoval.
Eruka... Určitě řekla něco důležitého. Něco, co on sám přehlédl a bylo důležité. Něco, co vedlo k vyřešení toho, co se právě děje, vysvětlení, či cokoliv. Zero... vzpomeň si. Vzpomeň si!
"Chyběl jsi mi!" Ne, to nebylo ono. "... ráda bych ti věnovala svou plnou pozornost." Ne, to taky není ono. Proč vypadala tak bolestně? Proč je nechala jít? Bytost tak mocná je mohla zastavit pouhým mávnutím své hole. Vypadala jako někdo, kdo-
Plácl se do čela. O čem to sakra přemýšlí?! Tak to určitě nebylo. Věděl, že ne. Přestal se dívat stroze do země. Teď měl úkol, jednoduchou misi. Vydal se hledat automat na vodu. V kapse mu zacinkaly mince a on pro ně sáhl.
Hmm, vychlazená voda. Perlivá? Neperlivá? V menší láhvi nebo větší? Proč mu to vlastně tak dlouho trvá. Strčil mince do otvoru v přístroji, namačkal daná čísla a sklonil se, aby převzal ledově studené nápoje.
"Vychlazená voda se nese!" vtrhl do pokoje s úsměvem na tváři. Všiml si, že o nečem velmi hluboce přemýšlí. Přistoupil blíž, zátko pootevřel, aby se s tím rytířka nemusela namáhat a podal jí láhev. "Hmm, plánuji tu s tebou zůstat, dokud se zcela nezotavíš nebo dokud nebudeš zdravá natolik, abys mohla odejít. Bude to vadit?" usmál se. Chtěl říct něco jiného. Vděk v něm vřel jako horká voda, ale on nenalézal slova.
Podíval se z okna. "Léto," zamumlal. "Myslím, že bychom si měli někdy dát výlet k moři. Voda bude určitě příjemná, písek vyhřátý ze sluníčka a výhled na nebe k nezaplacení." A holky v plavkách, pomyslel si v duchu pro sebe. I když jemu záleželo jen na jedné holce v plavkách...
A po této myšlence zabloudil pohledem na Yuu.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime07.07.18 13:56

"Ah, to bude trochu náročné..ale možná, když by mě propustili třeba do domácího léčení," odpověděla Kiyomi a zároveň uvažovala nahlas. "Kde ten dotyčný sídlí?" zeptala se. Otočila se k Zerovi, jakmile přišel, a usmála se. "Děkuji," řekla a vzala si od něj vodu, skoro třetinu lahve vyžahla jak pouštní rostlina. "Pokud ti to nevadí," lehce se začervenala. Alespoň tu nebude sama. Na chvíli konečně úplně zapomněla na Elluku. "To zní jako dobrý nápad, začínají být vedra," nadšeně přikývla.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime07.07.18 14:58

"Ehm, kde bydlí?" zopakuji a trochu nejistě se usměji. "Bydlí u sídla Soburin." Odmlčím se a podívám se na Zera. "Když tak řekněte, že vás posílám já." Slabě se usměji a poslechnu si, jak si ti dva plánují výlet. "No, já už budu muset jít, ráda jsem vás viděla." dodám a vyrazím pryč z pokoje. Venku prohodím pár slov se strážcem a následně již vyrazím domů.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime07.07.18 21:35

Ah, málem bych zapomněl, pomyslel si Zero. Soburin... Zakroutil pak neznatelně hlavou. Řekla mu přeci, aby se tak k ní nechoval. Zvedl ruku na rozloučenou. "Měj se, Kiyomi," usmál se na rozloučenou. Rád by vstal a otevřel jí dveře, ale pak si pomyslel, že by si to mohla špatně vyložit. Navíc, strážce to milerád udělal za něj.
"Šlo o toho člověka s léčivou magií?" ujistil se. Nemyslel si, že tuto konverzaci minul, ale pro jistotu by byl rád uveden do obrazu. Rád by takovou magii také vlastnil - alespoň by rytířce mohl být užitečný. Pheeeww, to tak trvá, zesílit!

Než se stihla rozjet velká konverzace, někdo zaklepal na dveře. Někdo známý? Pak do pokoje vešla sestřička, na podnosu, jak se na nemocnici v Crocusu slušelo a patřilo, přinesla večeři. Položila pokrm na stůl vedle postele, uklonila se a zase odešla, dokonce za sebou zavřela slušně dveře.
Pokojem se začala nést honosná vůně chutného jídla.
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime08.07.18 1:14

"Oh, dobrá, děkuji," vděčně se usmála a jak to jen šlo, se lehce uklonila. "Ano," otočila se hlavou na Zera a odvětila mu. Byli přerušeni klepáním, večeře tu byla. Znovu poděkovala s úklonou a podívala se na jídlo. Měla hlad, průšvih byl, že momentálně pořádně nedokázala držet příbor. "Zero," broukla rudá jak rajče, "Mohl bys mě prosím nakrmit?" zeptala se ho.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime08.07.18 8:08

Chvilku mu to trvalo. Pak zrudl stejně jako ona, do barvy čerstvé letní třešničky. Zvenku sice vypadal jen mírně vyveden z klidu, ale vevnitř šílel a sám si vlastně nebyl jistý, zda štěstím či jiným pocitem.
"Jo," houkl odpověď a trhl sebou. Najednou vypadalo držení lžíce a pokrmu jako nejtěžší věc na světě. "J-jasně. Udělám to," pokýval hlavou. Ve zlomkách vteřin se nadechl a vydechl, vzápětí vzal do ruky talíř a natáhl se pro lžíci. Ruku měl jistou, neklepala se, očividně nechtěl dávat najevo svou nervozitu. Nechtěl být průhledný jako okno.
Nabral sousto tak akorát, ne hodně ani ne příliš málo a nesměle vykouzlil úsměv. "Yuu," oslovil ji a zvedl lžíci s jídlem. "Řekni aaah~"
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime08.07.18 11:44

Chtěla se někam zahrabat, tohle bylo opravdu z nějakého důvodu trapné. Zvedla hlavu a pomalu otevřela pusu. "Ahh," vydala a nechala se krmit. Nicméně jakmile jí vložil sousto do pusy, málem mu hladem i ukousla lžíci.
Back to top Go down
Zero Yakei

Zero Yakei


Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 25
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime08.07.18 16:23

Ihned uhnul pohledem, sotva snědla první sousto. Cítím se jako rodič, romyslel si. Na to ještě nejsem vůbec připraven. Naštěstí Yuu se zaobírala jídlem více, než situací samotnou, zdálo se.
"Už dlouho jsme se neviděli s Ryuuem a ostatními z cechu," poznamenal, jen na zahájení konverzace. "Hádám, že je ještě chvilku neuvidíme, pokud neplánují přijet sem."
Pamatoval si, že Nami byla vždycky ta veselá, Ryuu ten věčně zamyšlený a vážný, jak se na ledového patřilo. Jak by mohl zapomenout na Aki, s kterou se seznámil vlastně jako první...
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime08.07.18 18:04

Sledujem Kyiomi ako z ničoho sa vo vzduchu zjavilo pár grafov a čísla a niečo k tomu ako bonus. Samozrejme všetko šlo jedným uchom dnu a druhým von, takže som absolútne nechápal o čom hovorí. A vlastne celkovo, som sa nijak nezapájal do konverzácie - mal som z toho všetkého nervózny. Keď Kyiomi skončila a bola na odchode, zdelila mi názov mojej mágie, čo ma prekvapilo, zarazilo aj fascinovalo zároveň.
Eguil.. ne, Equilibri.. meeh, to je zložitý názov.. Zamyslím sa. "Ďakujem," poviem smerom ku Kyiomi než odíde. Ostal som tu v prítomnosti tých dvoch. "Vy ste z Fairy Tailu, že?" opýtam sa, nenápadne. Skorej nadhodím téma. "Chcem sa spýtať, máte v cechu nejaké volné miesto? Do Magnolie to je ďaleko, tak.. mno, chcel som sa teda vás spýtať. Mimochodom, volám sa Anox," poviem stroho.
Back to top Go down
Sponsored content





Crocus - Nemocnice - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Crocus - Nemocnice - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Crocus - Nemocnice
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Crocus - Nádraží
» Crocus - Bar Sun
» Crocus - ERA
» Crocus - Ulice
» Crocus - Mercurius

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: