RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~

rpg-fairytail.blog.cz

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Crocus - Bar Sun

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

PostSubject: Crocus - Bar Sun   30.12.17 16:26

.
Back to top Go down
View user profile http://rpg-fairytail.forumczech.com
Anox Thril

PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   15.07.18 18:05

Po tom čo som vstúpil do baru na mňa spravil dojem tá príjemná atmosféra. Bolo tu pár voľných stolov, ale to neznamenalo, že tu nebolo plno. Hneď som zašiel k poslednému stolu ku ktorému som sa posadil a objednal od čašníčky pitie a niečo k jedlu - pritom som čakal, až ku mne pribehne Nira.
Back to top Go down
View user profile
Nira Deamumbra

PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   18.07.18 14:27

Když jsem vešla dovnitř nakrčila jsem nos. Moc vábně to mě osobně nevonělo. Než jsem se vydala za prckem tak jsem se rozhlédla. Všude samý alkoholik. Nakonec jsem pomalým krokem, vždyť není kam spěchat, došla k Anoxovi k jednomu zadnímu stolu. Chvíli jsem nepříjemně koukala na číšnici a kývnutím ji mezitím poslala dále, že ještě o tom popřemýšlím. ''A čeho, že se to vlastně bojíš?'' Pozvedla jsem opět obočí při dotazu k Anoxovi.
Back to top Go down
View user profile
Anox Thril

PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   18.07.18 15:14

Po chvíle čakania na Niru konečne priniesla čašníčka dáky nápoj, ktorý som asi videl prvý krát v živote a jedlo, skvelé masíčko, nad ktorým sa mi začali zbiehať slinky. Už, už som sa do neho chystal, než sa pozriem na Niru. "Báť sa? Nie, nie, som nervózny, nie že sa bojím.." opravím ju a začnems jedením. "Tak, keby som sa potajme pripravil dajme tomu na prijatie k Sabertoothu, tak by ma potom žiadna iná prípradná skúška do cechu nezaskočila, no.." myknem ramenami.
Back to top Go down
View user profile
Lochivan Angel

PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   19.07.18 9:25

NPC-Suzume
https://www.deviantart.com/christieda/art/Kawaii-Anime-Girl-Render-612016588

Nějakých deset minut po dvojici vstoupí do baru holčička. Hned na první pohled bylo jasné, že sem nepatří stejně jako jí nesedne její velká mikina. V rukou drží stoh potisknutých papírů. Jen krátce se rozhlédne zda nezahlédne někoho známého a pak cílevědomě vyrazí k baru. Během cesty jí ulétne pár papírů, jeden zamíří mimo jiné i ke stolu. Krásně tak můžete na letáku přečíst velká písmena. "Hledá dá se démonobijec. Velká odměna za informace vedoucí k jeho nalezení." A pod tím menším písmem doplňující informace. U baru předá stoh a převezme si malý měšec s penězi. Následně se pak vydá posbírat popadané letáky.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   

Back to top Go down

Crocus - Bar Sun
Back to top 
Page 1 of 1