RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Crocus - ERA

Go down 
AuthorMessage
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Crocus - ERA Empty
PostSubject: Crocus - ERA   Crocus - ERA Icon_minitime02.01.18 23:38

.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Crocus - ERA Empty
PostSubject: Re: Crocus - ERA   Crocus - ERA Icon_minitime02.01.18 23:52

Snesla se k sídlu ERY. /Ah, jaká nostalgie...Kéž bych to tu mohla všechno zničit..hlavní jsou ale teď ty prsteny/ V podobě mladší dívčiny přišla ke stráži. "Dobrý den! Jsem posel s dary pro ó vážené svaté mágy," řekla. Strážci vypadali trochu nedůvěřivě. "Ty, že jsi posel? Vždyť jsi dítě!" uslyšela, na což se jenom usmála. "V naší dílně jsem nejsilnější!" vypnula svůj plochý hrudníček, "Hodně jsem trénovala, mistr Kang mě tímto důležitým úkolem pově-," zasekla se a pěstičkou se jemně uhodila do hlavy. Odněkud vylovila pergamen s pečetí a vším. Na to už jí strážci nemohli nic říci, protože to vypadalo autenticky, na tom si dala záležet. /Stačilo enchantovat podobu na hloupý kus kamene...opravdu se tu nic nemění..hlupáci/ "Omlouváme se, že jsme o tobě pochybovali, byl tu poslední dobou povyk..už jsem šel i po malé nevinné dívce..moc mě to mrzí," bylo jí řečeno. Na to se slaďounce usmála. "To se nic neděje! Eru-tan vyráží!" řekla a procupitala skrz stráže, ačkoli jí jeden dělal doprovod. Dostala se opravdu tak snadno až k samotným mágům.
"Eru-tan byla pověřena mistrem Kangem, aby vám přinesla tyto prsteny! Ani jeden jsem cestou neztratila!" hrdě oznámila. Někteří členi vypadali poněkud zmateně. Vyštrachala něco, co vypadalo jako poznámkový papír. "Ah, já husa! Mistr Kang, nejlepší zlatník v tomto království, vám posílá dary, nejlepší ukázky z jeho dílny!" řekla. Většina členů vypadala pobaveně, nebrali ji za nic víc, než za hloupého poslíčka. Převzali si od ní krabičku. Vzala do ruky malou nahrávací lacrimu. "Mistr trval na tom, že vás mám zvěčnit, chtěl vidět vaše výrazy, jestli případně nemá něco opravit, či zlepšit," vysvětlila. Opět, vypadalo to, že jí všichni věří. A tak sledovala, jak si všichni ponandavali prsteny. Vše to nahrála. "Děkuji moc!" uklonila se. Formálně se s nimi rozloučila. "Jupí, Eru-tan, vyráží!" proběhla hravě branami. "Pápá!" mávala ještě vojákům. Až za městem se odrazila a vzlétla do vzduchu. /Naivita mágů legálních institucí mě nikdy nepřestane překvapovat.../

Crocus - ERA 15875b5d15003ebb4af07c1dafcd5e6a--chibi-kawaii-anime-chibi
Back to top Go down
 
Crocus - ERA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Crocus - Bar Sun
» Crocus - Ulice
» Crocus - Mercurius
» Crocus - Nemocnice
» Crocus - Nádraží

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: