RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Crocus - Bar Sun

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 53
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime30.12.17 16:26

.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.forumczech.com
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime15.07.18 18:05

Po tom čo som vstúpil do baru na mňa spravil dojem tá príjemná atmosféra. Bolo tu pár voľných stolov, ale to neznamenalo, že tu nebolo plno. Hneď som zašiel k poslednému stolu ku ktorému som sa posadil a objednal od čašníčky pitie a niečo k jedlu - pritom som čakal, až ku mne pribehne Nira.
Back to top Go down
Nira Deamumbra

Nira Deamumbra


Posts : 7
Join date : 2018-07-12

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime18.07.18 14:27

Když jsem vešla dovnitř nakrčila jsem nos. Moc vábně to mě osobně nevonělo. Než jsem se vydala za prckem tak jsem se rozhlédla. Všude samý alkoholik. Nakonec jsem pomalým krokem, vždyť není kam spěchat, došla k Anoxovi k jednomu zadnímu stolu. Chvíli jsem nepříjemně koukala na číšnici a kývnutím ji mezitím poslala dále, že ještě o tom popřemýšlím. ''A čeho, že se to vlastně bojíš?'' Pozvedla jsem opět obočí při dotazu k Anoxovi.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime18.07.18 15:14

Po chvíle čakania na Niru konečne priniesla čašníčka dáky nápoj, ktorý som asi videl prvý krát v živote a jedlo, skvelé masíčko, nad ktorým sa mi začali zbiehať slinky. Už, už som sa do neho chystal, než sa pozriem na Niru. "Báť sa? Nie, nie, som nervózny, nie že sa bojím.." opravím ju a začnems jedením. "Tak, keby som sa potajme pripravil dajme tomu na prijatie k Sabertoothu, tak by ma potom žiadna iná prípradná skúška do cechu nezaskočila, no.." myknem ramenami.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime19.07.18 9:25

NPC-Suzume
https://www.deviantart.com/christieda/art/Kawaii-Anime-Girl-Render-612016588

Nějakých deset minut po dvojici vstoupí do baru holčička. Hned na první pohled bylo jasné, že sem nepatří stejně jako jí nesedne její velká mikina. V rukou drží stoh potisknutých papírů. Jen krátce se rozhlédne zda nezahlédne někoho známého a pak cílevědomě vyrazí k baru. Během cesty jí ulétne pár papírů, jeden zamíří mimo jiné i ke stolu. Krásně tak můžete na letáku přečíst velká písmena. "Hledá dá se démonobijec. Velká odměna za informace vedoucí k jeho nalezení." A pod tím menším písmem doplňující informace. U baru předá stoh a převezme si malý měšec s penězi. Následně se pak vydá posbírat popadané letáky.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime27.07.18 11:15

Nira sa zdá sa, že bola nad niečím zamyslená, preto som ju ďalej nerušil. Zjedol som to, čo mi tá hodná čašníčka priniesla, než do baru prišlo nejaké malé dievča, na ktoré som zameral svoj pohľad. No to nebolo všetko, vzhľadom na to, že držala hromadu letákov, ktoré sa rozleteli po baru, jeden pristál k nášmu stolu.
Postavil som sa, aby som ten papier zodvihol a prečítal si nápis. Hm, démonobijec? To drakobijci vyšli z módy? Pomyslím si, keď sa pozriem na Niru, no potom venujem pohľad tej malej dievčine, ktorá sa vydala pozbierať zvyšné letáky. Nuž, pomohol som jej. Rovnako ako ona, aj ja som sa plazil po zemi a zbieral zvyšné letáky, než som sa dostal k nej. "Nemala, by si sa takto po večeroch túlať v baroch," prehovorím k nej. Hlavne som narážal na to, že sa tu môže nachádzať banda úchylov, k tomu ešte opilcov.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime27.07.18 16:57

NPC-Suzume

"Ehm, ne budu v pořádku." řekne a zavrtí hlavou tak silně, až se jí rozhýbe ocas přišitý k mikině. "Mám ochranu." řeknu a následně sáhne do jedné kapsy a vytáhne z něj rudý pruh látky. Ten si pak jednoduchým pohybem přiváže k rukávu a trochu se natočí, aby jste mohli vidět černý symbol na něm. Dvě rozevřená dračí křídla a nad nimi dva lehce stočené rohy. "Vidíte, jsem v bezpečí, nemusíte se bát." řekne a povzbudivě se na Anoxe usměje. "Ehm, můžu si ten leták vzít nebo si jej budete chtít nechat?"
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime28.07.18 10:09

Sledujem to dievča, pritom jej podám hŕstku letákov, ktoré som stihol pozbierať. Pri jej odpovedi a mávaním pri šitým chvostom iba nadvihnem obočie.
"Nuž, dobre," poviem, pritom sledujem ako vytiahla daku červenú látku, ktorú si priviaže na rukáv. Stihla natočiť ku mne aj čierny symbol, len úprimne.. nevyznal som sa v nich.
"V symboloch vskutku moc nevynikám," prehovorím, pritom zo mňa vyjde tichý smiech až sa poškrabem na zátylku. Samozrejme to znamenalo, že neviem čo to je za znak na tej látke. Po otázke, iba pozriem na leták. 
"Tie stohy si zober, len tento jeden mi nechaj. Je to zaujímavé," poviem potichu, pritom sa posadím na zem. A je to, sedím uprostred baru s babou, ktorá môže byť o polovičku môjho veku mladšia. "Hmm," prehovorím. "Anox," poviem jej svoje meno, pritom ju priam hypnotizujem svojimi modrými očami. Občas pozriem na leták a z nejakého dôvodu som mal pocit, teraz odísť a pátrať po tom človekovi. Keď už tam je aj veľká odmena, tak koho by to nelákalo. Ale predsa na niečo som si teraz chcel spomenúť, len mi to stále unikalo.
Nakoniec som sa postavil a podal jej ruku, aby mohla vstať. "Nemáš hlad? Počuj, na niečo by som si spomenul, len mi mozog pracuje úplne opačným smerom, tak to chce čas. Zatiaľ, ťa pozývam," nadvihnem obočie.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime28.07.18 12:07

NPC- Suzume

"No dává to navědomí, že pracuji jako pomocník pro Sukuby. Roznos věcí a podobné věci." Následně dívka poklepe na pásku a dodá. "A málokdo by chtěl naštvat Ayu." Vysvětlí a vezme si letáky. "Jistě, tato práce a ta druhá do města přilákala obrovské množství mágů z legálních cechů." řekne a slabě se usměje, když se jí představíš. "Suzume, těší mně."
Na podanou ruku se trochu nejistě podívá, přece jenom ve svém životě ji, už některá z napřažených rukou ublížila. Zmínka o jídle a zakručení, tohle váhání, ale přehluší. "Dobře, děkuji." řeknu a využije tvou ruku k tomu, aby se zvedla. Pak trochu zaváhá a dodá. "Teda, nerada bych ti něco dlužila, můžu ti za to říct něco víc o tom úkolu. Co jsem slyšela." řekne a následně vyrazí za Anoxem ke stolu.
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime29.07.18 14:21

Sukuby? To je názov nejakej donáškovej služby, či sú to tie žienky o ktorých som čítal v knihách, pomyslím si, než spomenie dáku Ayu.
"Tak to tá Aya musí byť nebezpečná žena," zasmejem sa a prikývnem k jej ďalším slovám. V skutku, ja osobne som tu nebol kvôli nejakému démonobijci, svoju úlohu som už v Crocusu splnil, bolo na čase.. ísť na miesto, kde by som konečne mohol začať od znovu. 
"Suzu, môžem ti tak vravieť, nie? Pozývam ťa, takže dlh nebude potrebný," usmejem sa na ňu a rovnako ako ona, sa aj ja vydám k stolu. "Budem rád. Som tu už pár týždňov, na ulici.. takže, by som niečo mohol počuť.." prehovorím, pritom kývnem na čašníčku aby aj mojej novej spoločnici priniesla trochu teplej polievky. "Tak, čo vyviedol.. ten démonobijec?"
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime29.07.18 16:02

NPC- Suzume

Souhlasně přikývne. "Je to kuchařka, a když někoho praští vařečkou, tak to skutečně bolí." řekne a instinktivně si přejede po hlavě rukou.
"jistě kamarádi mi tak říkají. Takže mi to nevadí." Přitaká na oslovení a následně si sedne ke stolu vedle Anoxe.
"Nic." řekne jen a pohledem sleduje číšnici, než před ni postaví polévku. Teprve poté začne opět mluvit. "Nebo aspoň nic špatného. Třeba platí Ayu, která nám vaří. Nebo co jsem slyšela prý přispívá do sirotčince. A prý hodně." odmlčí se a začne jíst.
Po několika lžičkách přestane a dodá. "A proto prý část rady vyhlásila proti-misi."
Back to top Go down
Anox Thril

Anox Thril


Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 22
Location : Crocus

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime30.07.18 23:14

Pohodlne sedím na lavici, pritom sledujem Suzu. Vnímam, každé jej slovo pritom si odpijem z toho pomarančového džusu, ktorý mi doniesli. Vareška, to je zrejme tá naj smrtonosnejšia zbraň v celej Fióre. Pomyslím si s malým úškrnom na tvary.
Nakoniec však začne vravieť o tom záhadnom drakobíjci. Najprv som bol v pohode, zdalo sa mi, že je to fajn mág. Predsa, platí zamestnancov v domove sirotkov, prispieva dosť peňazí na jeho provoz, iba ma zarážalo to, že ERA vydala plagáty na jeho dolapenie. 
"Zvláštne, zdá sa mi, že je to fajn mág. Prečo by ho potom chcela polovička rady mágov dostať do vezenia?" opýtam sa. Bola to zaujímavá otázka, ktorá ma zaujala k tomu som študoval jeho vzhľad na tom letáku. "Ale podľa toho ako vyzerá na tom letáku.." myknem ramenami. Čakal som od Suzu nejaké ďalšie informácie.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime31.07.18 15:14

NPC-Suzume

"To se pořádně neví, tedy jasně je tu oficiální verze." řekne Suzu načež se odmlčí a pojí trochu polévky. "Prý se může jednat o temného mága." opět se odmlčí a slabě zavrtí hlavou. "A to jenom proto, že se neukazuje, proto, že není v novinách za to, že nám tolik pomáhá." Suzume se opět odmlčí a sklopí pohled do polévky. Pak ukáže na fotku. "Patrně takto ani nevypadá. Už jsem viděla pět letáků, na kterém byl pokaždé jiný obličej." Pak se vrátí k polévce a ještě zamumlám. "Odkdy člověk musí dokazovat, že páchá dobro?"
Back to top Go down
Sponsored content





Crocus - Bar Sun Empty
PostSubject: Re: Crocus - Bar Sun   Crocus - Bar Sun Icon_minitime

Back to top Go down
 
Crocus - Bar Sun
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Crocus - ERA
» Crocus - Ulice
» Crocus - Mercurius
» Crocus - Nemocnice
» Crocus - Nádraží

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: