RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sídlo rodu Soburin

Go down 
AuthorMessage
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Sídlo rodu Soburin   08.07.18 10:25

Už z dálky jde poznat, že se jedná o jednu z dominant města. Co do krásy se může srovnávat i s palácem královské rodiny, v čem jej ale dalece předčí je rozlehlost celého komplexu, která je dvakrát větší než královského.

Obranu zajišťují jak vynikající mágové, tak i technologie, kterou jak prodává tak i vyvíjí.
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Sídlo rodu Soburin   09.07.18 18:14

Poslední část do paláce, už mám nasazené rychlé tempo a důvod byl jednoduchý, dozvěděla jsem se, že jeden z mých prototypů se pokazil. Což byla věc, která se dotkla mně osobně a tak jsem pospíchala, abych moha co nejdřív zjistit jak se to stalo a přijít na to jak tomu pro příště zabránit.
"Nechť mi všechny podklady pošlou do pracovny. A co nejdřív přinesou poškozený prototyp, ať jej můžu osobně prohlédnout." řeknu, zatímco bez zastavení, nebo ohlédnutí jdu do své pracovny. "Ano, paní." odpoví strážce a vydá se vykonat rozkaz.

Když dojdu do pracovny, tak si tiše povzdechnu a podívám se na robůtka. "Nahraješ si ty informace, které nám dají?" na to robůtek jen přikývne a zapojí se do nejbližšího přístroje. Já si sednu ke stolu a začnu analyzovat data, které jsme dostávali z prototypu před jeho pokažením.
Back to top Go down
View user profile
 
Sídlo rodu Soburin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: