RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sídlo rodu Soburin

Go down 
AuthorMessage
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Sídlo rodu Soburin Empty
PostSubject: Sídlo rodu Soburin   Sídlo rodu Soburin Icon_minitime08.07.18 10:25

Už z dálky jde poznat, že se jedná o jednu z dominant města. Co do krásy se může srovnávat i s palácem královské rodiny, v čem jej ale dalece předčí je rozlehlost celého komplexu, která je dvakrát větší než královského.
Sídlo rodu Soburin 1432711194-lukshmi-vilas-palace-night-shot
Obranu zajišťují jak vynikající mágové, tak i technologie, kterou jak prodává tak i vyvíjí.
Back to top Go down
Kiyomi Soburin

Kiyomi Soburin


Posts : 57
Join date : 2017-12-30

Sídlo rodu Soburin Empty
PostSubject: Re: Sídlo rodu Soburin   Sídlo rodu Soburin Icon_minitime09.07.18 18:14

Poslední část do paláce, už mám nasazené rychlé tempo a důvod byl jednoduchý, dozvěděla jsem se, že jeden z mých prototypů se pokazil. Což byla věc, která se dotkla mně osobně a tak jsem pospíchala, abych moha co nejdřív zjistit jak se to stalo a přijít na to jak tomu pro příště zabránit.
"Nechť mi všechny podklady pošlou do pracovny. A co nejdřív přinesou poškozený prototyp, ať jej můžu osobně prohlédnout." řeknu, zatímco bez zastavení, nebo ohlédnutí jdu do své pracovny. "Ano, paní." odpoví strážce a vydá se vykonat rozkaz.

Když dojdu do pracovny, tak si tiše povzdechnu a podívám se na robůtka. "Nahraješ si ty informace, které nám dají?" na to robůtek jen přikývne a zapojí se do nejbližšího přístroje. Já si sednu ke stolu a začnu analyzovat data, které jsme dostávali z prototypu před jeho pokažením.
Back to top Go down
 
Sídlo rodu Soburin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: