RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~

rpg-fairytail.blog.cz

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Jeskyně za městem

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Elluka "Toki no Madoushi"

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   09.07.18 13:23

"Evidentně jsi blázen, když jsi sem vlezl. Jsem blázen také, ne? Zní to jako skvělá dohoda, jak já miluji takovéto sázky. Jak jsem řekla, zkus mi sundat nebo rozbít masku a neroztrhám tě na kusy, odpovím třeba i na některé z tvých otázek. Nějak si své odpovědi přeci zasloužit musíš," odpověděla a pokrčila rameny. Pavouci byli dobře propočítaný tah, otupit dračí smysly sice dalo práci, ale jakmile se to povedlo, bojovalo se s ním mnohem lépe. Sama se jedním enchantmentem chránila. Sice to znamenalo, že určité další provést nemohla, protože by ho narušila, ale to nepovažovala za tak velký problém. /Nesmím ho nechat se ke mně dostat blíž, boj na blízko bych musela řešit dračí přeměnou..a že bych měla chuť se s tím dělat, to fakt ne/ Okolo ní se objevily magické kruhy, které začaly střílet magické koule, něco jako naváděné zbraně. Občas zasáhly i stěnu jeskyně. Bylo jasné, že tato jeskyně dlouho nevydrží, hlavně ne poté, co měla Elluka v plánu použít za kouzlo.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   09.07.18 17:31

Gin pořád stál na jednom místě a oddychoval. " A víš co docela jsem Blázen, možná I něco víc než jednoduchý blázen. Ale to je jen jedna z málo věcí, co nás spojuje. " když Gin uviděl magické kruhy kolem Elluky hned se začal pohybovat. Něvěděl co ale s jistotou věděl, že na něho něco poletí. Netrvalo to dloho a Gin zjistil, že to byly vysoce konzentrované Magické Koule. Stačil jen jeden chybný pohyb a kus těla mohla být sežrána tou magickou koulí. Odrazit magické koule, každopádně nešlo. Gin neznal jejich podstatu. A síla, která mu zbyla nestačila k tomu, aby se mohl effektivně koulím vyhíbat. K tomu bylo v jeskyně tma, barva, kterou koule zářila s pozadím splynula, takže to je to. Mělo to jen jednu výhodu, ale to je zas příběh na později. Gin mávl jeho magickou hůlkou a vedle něj se objevevily dva magické kruhy. Z magických kruhů, který Gin vytvořil, vyklouzla rukojeť jednoho jednoduchého meče. Teď je to důležité jak tahle magie vlastně funguje. Jsou to sice magické kruhy podobné té Elluky, z nich ale nic nestřílí. Tyhle magické kruhy, mu pomůžou rychleji  sklízet magické částice ve vzduchu. Tu sklizenou magii pak použije, aby vytvořil meče. Když se koulí nemohl vyhíbat nebo odrazit, byla jediná odpověď do toho útoku vyběhnout. Při dotyku mečem a koulí se oba magie zneutralizovali. Takže co musel Gin udělat bylo, vyvolat co nejvíce meče, aby so mohl dostat blíže k Elluce. Jasně Gin byl jen obyčejný mág. Má jen jeden par rukou, to znamenalo, že mohl v jedné vlně zneutralizovat jenom dvě koule. U třetího nebo čtvrtého musel aspoň jen tak tak vyhnout, aby nepřišel o život. To je jeden z důvodů, proč se Gin nemohl bleskurychle za Ellukou objevit a udeřit fatálním útokem.
" Jsme si docela podobný. Bylo mi už jasný od začátku, proč se schováváš za maskou a v téhle jeskyni. I já jsem měl jednu etapu ve svém životě, kde jsem obličej schovával po pláštěm v jeskyni. Oba máme tajemství, o kterém nikdo jinej vědet nesmí. Já jsem dokonce zašel tak daleko a vymazal svoji paměť. " Gin v tuhle chvíli mohl jen doufat, že se k ní dostane do hlavy. Také čekal na nějakou vhodnou příležitost, kde by mohl rovně zaůtočit. Mezitím také čekal na druhou osobu, měl plné ruce a nevěděl jestli zaútočí. Každopádně by to byla jedna sebevražedná akce. Kdo ví jestli by ji tyhle koule netrefily. Nejdůležitější bylo se dostat blíž k Elluce. Už i v blízkosti dvou metrů by byly její koule její nepřítelem.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   09.07.18 19:07

Žůůůžo! Tolik světel, zvuků a zajímavé podívané. Když padla dole řeč o bláznech, Gehenna nadšeně zatleskala. "I já jsem blázen! Všichni jsme tak trochu blázni, když myslíme na to správné," řekla a udělala pár koleček kolem svého spánku, jako náznak toho, že jí taky trochu hrabe. Nikdo ji však neslyšel, jelikož zvuk boje dole byl silnější a její hlas nemohl dolehnout.
Pak ji však něco napadlo. Jednu dýku zabodla pevně do země a druhý konec řetězu si obmotala kolem nohy tak, aby jí dýka při napnutí nezmrzačila. Klasický trik, jak se udržet, který znají snad všichni akrobati. Vzhledem k tomu, že seděla spíše nad trůnem Elluky než nad bojem samotným, otočila se zády a spadla. Řetězy jí samozřejmě zadržely a ona tak visela ve vzduchu vzhůru nohama, houpala se tam nad Ellukou jako kyvadlo.
"Ellu?" ozvala se, dostatečně nahlas, aby to Elluka slyšela. Samozřejmě nepřekážela - Elluka mohla v poklidu sledovat, co týpek dělá, jako kdyby to byl film a Gehenna byla něco jako... reklama. "Když se k tobě ale dostane, budeš to muset říct nahlas, ne? Nebo to ukázat, ať chce vidět už cokoliv. To se jako mám otočit...?" zamýšlela se nahlas a mnula se za bradu.
Snad Gehennu velectenný Gin omluví, že ho přerušila. Už se tak nestane!
Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   09.07.18 23:37

"Oho~ Opravdu?" ušklíbla se. Sledovala, jak se dostává skrz magické koule. Nemít rukavice, už by si prohlížela své nehty. /Ukaž mi víc, hmm?/ Napřáhla se rukou, kde držela hůl a konec zabodla do země, na běžné enchanty jí stačilo jenom trochu ťuknout, bylo jasné, že tohle bude nějaké větší kouzlo. "Gehenno, pojď ke mně blíž," řekla. Na zemi se objevil obrovský magický kruh a celá jeskyně začala zářit. "Víc, víc," nadšeně řekla. Když se dostala do bojové nálady, na dlouho dobu ji nemohlo nic zastavit. Normálně by asi nechala vybuchnout i Gehennu, ale to by se mistrovi moc nelíbilo. Ano, hodlala nechat celou tuhle jeskyni vybouchnout, ve více detailech zaenchantovala do podstaty kamene výbušné vlastnosti. Jeskyně zářila a bylo jasné, že každou sekundu se dá očekávat výbuch.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   10.07.18 11:42

Když se na podlaze objevil obrovský magický kruh, Gin se ihned zastavil. Nemohl uvěřit co Elluka vlastně plánovala. " To snad ... " Gin už toho neměl moc času. První pohled a už mu bylo jasný co to je za kouzlo. Podlaha jeskyně vybouchne. Zdálo se, že jediný způsob, tohle kouzlo přežít bylo v blízkosti Elluky, jelikož byla samozřejmě chráněná. V normalních okolností je to situace, kde člověk nepřežije a pro Gina to tu ve chvíli nebyla výjimka. Když udělá krok, jen ten process exploze urychlí, magický kruh v podlaze fungovala jako pozemní mina. Letět Gin samozřejmě neuměl, takže stání na tom jedním místě mu dalo trochu čas. Stál ale hlavou k zdi, v této situaci nemá v rukávu nic, aby se nazachytil v exploze.
" Je na čase začít s experimentem. " Ginovi napadla jedna strategie, bylo to ale 50 na 50, že se z toho dostane živý. Gin si k sobě přičaroval svoji hůl a do země ji zabodl. Několik sekund pozdějí všecko explodovalo. zdi jeskyně začali praskat a stropa v jeskyni se začala lámat a padala na zem jako první. Pod Ellukou a Gehenny zbyla jen jedna obrovský oblak prachu. Člověk má jen jednu nebo dvě minuty, než se celá jeskyně rozpadne.
V tu ale najednou z ničeho nic z oblaku vyletěl meč, který mířil rovně na Elluku, přesněji na její masku.( Netrefil jen malý skřábanec ) Když prach ze vzuchu zmizel. Stál Gin pořád na nohou, po chvilce vykašlal krev a padl na zem.

// bylo by supr, kdyby ho někdo ještě zabodl svím vlastním mečem, aspoň jedna jizva musí bejt (jako suvenýr) jestli mě chápete.
Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   10.07.18 16:39

První z explozí byla menší. Pod ní a Gehennou byl malý magický kruh, který je jistil. Z prachu na ní vyletěl meč, stihla uhnout tak tak, měla na masce škrábanec. /Jde mu více o odpovědi než o vlastní život? Je pravděpodobně velký blázen../ Vzápětí následovala další exploze, daleko větší, která se magií nesla až k nebi. Už nad nimi nebyl žádný strop, jen obrovská díra. "Reconstruction enchant," pronesla a klepla spodkem hole do země. Ošklivá rozbořená zem plná kamenů se proměnila v hezky hladké dno, po kterém se dalo chodit. Přišla blíže ke Ginovi, vzduchem se nesl zvuk klapání jejích podpatků. "Už nemůžeš? Doufala jsem, že mě zabavíš na delší dobu... Skončíš jak ta rytířka, kdyby ji na poslední chvíli nezachránili, skončila by mrtvá," laškovně se zasmála. Naklonila se a chytila ho za vlasy a nadzvedla ho za ně. "Co kdybych ti ukázala utrpení?" řekla tišeji, jemu přímo do ucha.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   10.07.18 17:12

"Ano, mami," zašvitořila Gehenna a zatahala za řetěz. Druhá strana povolila a ona si řetěz přivinula k sobě, udělala salto a dopadla na čtyři Elluce k nohám, jako kdyby byla snad kotě, které čeká na pohlazení.
Whow! Další světla. Celé dění sledovala, jako kdyby se jednalo o ohňostroj. I kdyby nebyla v bezpečné zóně, cítila eufórii a báječný pocit ze všeho, co viděla. Tušila, že vše teprve stoupá, všechny pocity, které má, situace samotná... a že ji čeká ještě Grand Finalé.
"To né, můj oblíbený vedlejší hrdina snad umře," vyjekla šokovaně, když Gin klesl na zem, až zněla zděšeně. Sotvaže se však ozvalo klapání Ellučiných bot, doširoka se usmála. Podepřela si rukama hlavu a zadívala se na drakobijce. Teď, když nemá fialový hrdina na sobě žádný plášť, vypadal celkem přitažlivě. Vyrýsované svaly, ten způsob, jakým se oháněl s mečem, přestože z něj cítila prostoduchou podporu...
Hm, škoda tak pěkně vypadajího mužíka.
Avšak Gehenna jen zkontatovala to, co vidí očima dívky. Očima virtuóze v něm viděla jen... obyčejný kus života.
Vážně to vypadalo, jako kdyby ho chtěla Ellu políbit. Ahh, láska. Tak nepředvídatelná věc, pomyslela si pobaveně, i když vlastně žádnou nepředpokládala. Zavrtěla se na místě.
Ještě bude na co koukat.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   10.07.18 22:37

Gin-Sensei : " Vítám vás u našeho prvního broadcastu Gina-senseie. V dnešním broadcastu vám vysvětlím jak Gin dokázal přežít exloze v posledním úseku bříběhu. Tak jak se máte ? Jak asi užíváte léto ?
V pozadí : * Ředitel broadcastu v pozadí nadává*
Gin-Sensei : " Zdá se, že prej prodlužuji náš broadcast, tak teď půjdu do toho. Asi jste se ptali jak mohl Gin přežít exploze v posledním úseku příběhu, bez toho aby mu končetiny všude poletovali. Normální člověk by toto nepřežil, tohle není ale případ pro Gina on totiž normální člověk není ...
V pozadí : " něco šeptá "
Gin-Sensei: Aha spoiler ?... oprava on je Úúúplně normální člověk.Odpověď na otázku jak přežil a proč to nazval experiment je jednoduchý. Mimo Ginova drakobijeckých schopností také ovládá Entchant. A co před explozí udělal bylo to, že do Ellučin kouzla vložil svoje vlastní kouzlo. Ginovo entchant je takovej jinej než od toho té Elluky. Gin zvládne ostatní mágy zesílit a vyléčit. Tenhle druh entchantu působí na Drakobijce dvakrát silněji. Gin se před nějakou dobu sebe zeptal : " Když dokážu mágy zeslílit, tak by mělo jít mágy i zeslábnout. " ( V tonu, ktery Gin mluví) A tak vytvořil Gin kouzlo, aby zeslábl kouzla a jejich použivatele. Co Gin udělal bylo ty exploze, to kouzlo, co nejvíce zeslábnou, jak bylo v jeho zbylé síle jen možný. A tak redukoval 1/4 z toho celého poškození. YAY Gin je na žívu.
Gin-Sensei : Teď se ale už blížíme ke konci tohoto příběhu. Je jasný že Gin prohrál. Otázkou ale je co se stane jako další. Přiletí někdo k záchraně ? Kde je vlastně Carla ? Představte si to, kdyby se objevila Grandeeney. Nebo přiletí ten ušlechtilý rytíř z Fairy Tailu , YAOI ALL DAY viď holky. Odkuď vlastně pocházejí ty dvě překrásné, ale děsivé dámy? Už chci viďet jak tohle dopadne. Takže Gin-Sensei se s vámi loučí. Mějte se a přeji vám překrásné léto. "

Druhou explozi Gin už nemhol předpovědět. Ale I druhá exploze na tom nic nezmění, že zůstal koneckonců na podlaze nehybně ležet. V tomto okamžiku bylo jastný, že Gin prohrál. / No tak tělo! Postav se ! Kdybych se jen mohl sebe vyléčit. Ještě trochu a sundám ji tu masku, chci vědět kdo je ! Vstaň,vstaň,vstaň ... vstaň !!!/ když Elluka končně dorazila před Ginem, to byl Gin, který ležel na zemi. " To se ti omlouvám. Ale tohle konec ještě není. Nevím kdo ta rytířka je, ale tebe rozhodně nezklamu. Zahrát si můžem vždicky jeden jiný den. Ani smrt nebude stát mezi mnou a tebou. " když ho chytla za vlasy a vytáhla ho. Stala se nějaká podivná reakce a Ginovi hlavou proletěli několik obrazů z jeho minulosti. Týkalo se to jedné Holky, kterou Gin kdysi potkal. Už si na všecko pamatoval. Vzhled Holky, její magii a jejich Slib v tom osudném lese. Když se ho Ellukla zeptala na utrpení, tekla mu z ničeho nic jedna kapka slzy. Byl to strach nebo jeho minulost, co to způsobilo ?
Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   11.07.18 20:52

"Ani smrt nás nerozdělí? V tom případě tě beru za slovo, výborně, budu se těšit," ušklíbla se a pustila ho. Její euforie přestala - další změna nálady. "Neslíbil jsi mi, že mě zabavíš? Že mě zničíš? Dokážeš si představit mé zklamání?" vychrlila. Monstrum nebylo spokojené, stále bylo příliš silné, zlomilo každou překážku, na kterou narazilo. Svírala hůl a cítila, jak jí ovládá hněv. Chytila se za hlavu. "Ten...!" zavrčela a otočila se ke zbytku mrtvoly podivného robotického muže, který vyrušil její magii předtím, než Gin dorazil a ona tančila s mrtvolami. Začala do něj holí bodat a dále ničila jeho mrtvolu. "Tohle je tvoje chyba..nebýt tebe, tak je to stabilnější," zavrčela a z jeho hrudníku se stal cedník. "S radostí bych tě oživila jen proto, abych tě znova zabila," vybíjela si nával emocí způsobený nerovnováhou pečetě na její dračí části...nebo přesněji řečeno dračí části tohoto těla. Protože tohle tělo se nechovalo, jako kdyby bylo její..ups?
Vydýchávala se, v tu chvíli se nehlídala.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   11.07.18 21:59

Ts! Ellu...
Drakobijec nevypadal, že ještě dlouho vydrží. Tohle mělo být epické . Když zmínil, že je ani smrt nerozdělí, slastně se její tělo zachvělo. Romance byla v této situaci na místě. Obyčejný člověk, zahnán na pokraj svých sil, přemýšlel by o svých nejmilejších.
Další změna nálady. Jak nepředvídatelná sakra je? Ten robotický stroj se tam povaloval už celou dobu. Proč až teď...? Nedávala pozor. To si byla tak jistá se svou sílou.
Zasmála se, nahlas, čímž na sebe možná opoutala pozornost. Strhla si masku. Oči se jí změnily ze zlaté na cínovou, byly jako kaleidoskopy. Stačilo jen mrknutí, okamžik, kdy se zraněný muž podíval do jejích očí.
Eye Magic: Mind Control. Vyslala do mysli drakobijce jednoduchý rozkaz. Vstaň! Za každou cenu, vstaň!
Nemohl neuposlechnout. Bylo to koneckonců to, co si v mysli přál. I kdyby byla jeho vůle silná, tato magie ho jen upevnila v rozhodnutí. Jediné, co mohlo zabránit rozhodnutí, byly zlomené nohy. I kdyby to bolelo...
Zvedni se, ať se můžu já i ona bavit... Zvedni se!
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   11.07.18 22:41

Pod mrazivým měsícem byla Holka ztracená,
lesním démonem byla pronásledovaná.
Stříbrný klučina schovaný ve stromě,
roztáhl ruce a řekl : " Pojď ke mně "

~ První setkání

Na malou chvíli ztratil vědomí, když ho Elluka ale pustila byl zase zpátky sebou. Co to ale bylo, to co Gin před sebou viděl. Byla to část paměti, která se mu vrátila. Proč se hrála tahle scéna před Ginem ? Jeskyně pořád padala.
Gin se hluboce nadechne a pomocí hůlkou se postavil. Měl pocit, že se musel postavit. Další pocit, který měl bylo hluboko uvnitř jeho mozku, jakoby slyšel hlasy. Byly to hlasy nebo jeho zpomínka na minulost, která mu dávala sílu se postavit.
" Díky bohu, konečně čerstvý vzduch. To se ti omlouvám, vlastně jsem ti ještě neukázal moji Drakobijeckou magii viď ? "
Gin si zase nasaďil svůj plášť, aby schoval svoje modřiny a jeho krvácení. Ukazoval tím jenom slabost. " Za každou cenu nechci, můj slib porušit. Co na to říkáš : Magus of Flowers vs Sorcress of Time. Máme poslední minutu, než se jeskyně rozpadne, co to takhle za minutu ukončit ?" Ginovi zase začali zářit oči sebejistotou a sílou. /  Neporuším žádný slib, dokud ten jeden Slib té holce nenaplním./

Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.07.18 0:02

"Jsem Sorceress of Time, pamatuješ? Dám ti tolik času kolik jen budeš chtít pokud se prokážeš ho být hoden," poznamenala a nadechla se, "Tohle," poklepala prstem na masku v místě, kde byl škrábanec, "je málo," odpověděla a rozmáchla se holí, aby ho uhodila. /Drakobijecká magie? To je poněkud nešťastné, nebudu moci používat ani posílené enchanty, jelikož pro něj budou snadnější na zničení/ Opět se začala smát jak malé dítě, které chvilku dělalo tyjátr, protože nedostalo, co chtělo, ale pak ho maminka uklidnila.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   13.07.18 0:38

" Víc času ? Popravdě mi moc hodně silý nezbývá. Takže abych z toho měl co nejvíce budu muset jít teď na plno." Sílu kterou dostal z jezení čerstvého vzduchu byla omezená, i kdyby měl více času jeho síla, kteoru v tomhle okamžiku měl by se ztratila. Gin vyskočil vysoko do vzuchu, kde se v okamžiku trochu nejedl vzduchem, který pocházel z  díry ve stropě jeskyně. Každou sekundou se díra zvětšovala. / Už se zpátky držet nebudu. Zníčím její slabší chránící entchany a pošlu ji do vzduchu. / Gin se ve vzduchu otočil směrem k Elluce a hned použil nejsilnější útok drakobijců : " Tenryuu no Hoko !!! " útok letěl dolu směrem Elluky. Síla větru způsobila zvedání prachu na podlaze a brzy bylo pro obyčejného člověka zase špatně vidět.
Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.07.18 21:14

"Pevné rozhodnutí...to se mi líbí. Také do toho dám vše!" nadšeně řekla. Holí se bránila proti řevu, před ní se vytvořil magický kruh - štít. Z toho návalu vzduchu jí vylétla sukně a ukázala její krásné...nohy a zadek. Tím se ale nezabývala. /Používat enchanty nemá cenu..budu muset přistoupit na jeho hru a jen doufat, že mi nezlomí i enchant proti přeměně./ Sama se nadechla a zrušila štít ve chvíli, kdy na něj vypustila svůj řev. /Alespoň jednou mi bude Evino 'dědictví' k užitku...už se nemůžu dočkat až se ho zbavím./
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

PostSubject: Gin Draconight   13.07.18 23:18

Dračí řev byla jenom jedna návnada, k tomu aby Elluka nastavila jeji Obranu, proti útokum z dálky. Nyní letěl Gin velmi vysokou rychlostí dolu směrem k Elluce, s plánem ji vytrhnout její masku. " Tenryuu no Saiga ! "

Ginova levá Ruka byla obklopana menším tornádem. A jedním mrknutím, stál Gin hned za Ellukou. Jelikož se ale pohyboval ohromnou rychlostí nebyl jeho poslední útok moc úspěšný. Byl sice rychý, ale chyběla mu přesnost a místo toho, aby trefil její masku trefil její magickou hůlku, kterou použila k obraně proti řevu. Teď aspoň stál tak blízko, mohl bojovat z blízka. A tak Elluku čekala řada útoků z blízka, s rukou, kterou měl tornádem pořád obalenou.

Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.07.18 14:15

Rukavice na její levé ruce se roztrhla, jelikož se začala měnit na dračí pařát. Zavrčela a hůl odhodila, teď jí momentálně moc k něčemu nebude. /To není dobré, ten enchant stále není stabilní z předchozího boje..nechci se proměnit v draka./ Ucítila jeho prezenci za sebou, a tak se otočila a rozmáchla se proti němu pěstí. Ačkoli její přednost nebyla boj takto na blízko, neznamenalo to, že je v něm úplně špatná, přeci jenom klasická slabina enchanterů byla fyzický boj a toho se chtěla vyvarovat, proto i trénovala.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   

Back to top Go down

Jeskyně za městem
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Les Smrti - jeskyně