RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Jeskyně za městem

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 8:58

Opět jejich řeči zůstanou bez odpovědi a to předně slova Elluky byli ignorovány. Zerovi sice nijak neodpoví nahlas, ale to že se i v boji stále držel mezi ním a Ellukou mohl sám o sobě naznačit, že může utíkat.
Ale proměna Elluky nezůstala ignorována, přestože mu to bylo nepříjemné, tak se spustil jeden z protokolů jeho robotické části. Přesněji žádost o posili, které sem po pár minutách vyrazili vyzbrojeni proti Elluce o jejíž schopnostech věděli díky pokračujícímu vysílání.
Co se týče boje mezi těmi dvěma, tak se ukáže, že je jí v některých ohledech roven a jiných ji převyšuje. Roven jí byl rychlosti, kterou by ale člověk bez použití magie neměl být schopen dosáhnout, ale i tak se pohyboval dostatečně rychle. A v čem ji převyšoval? V boji na blízku, což byla věc, kterou posledních několik let cvičil každý den.
Útoky Elluky jsou srážené stranou, nebo se jím jednoduše vyhne. A co se týče magického řevu? Ten se pokaždé stočí do krystalu a jeho magie se bezpečně uloží do lacrim. Systém, který byl původně navržený na to, aby dostal uživatele do dostatečné blízkosti, slavil neočekávaný úspěch. I přesto je souboj zatím jednostranný, jelikož se postava zatím soustředí pouze na obranu.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 12:00

/I v dračí formě mě přetlačuje? Tsk, všechny je v radě pozabíjím jen co budu mít možnost/ Odskočila několika salty dozadu. Lepší byla opravdu v magii než v boji jeden na jednoho. Seběhla se na ní už armáda. Zasmála se mezitím, co z ní dračí části mizely, stahovaly se opět do šupin u jejích očí. Podívala se na Zera. "Zero, kufufu~," zasmála se, byla velmi divné, že měla v této situaci dobrou náladu, "Utíkej~," řekla nakonec. Počkala si, až se dostane i s Yuu pryč.
Opět cítila jasné řezání hlavy. Chytla se za ní a vykřikla, intenzitu a výška hlasu se stupňovala. Černá magie se okolo ní začala hustit a vířit. Najednou se začala rozšiřovat do okolí beroucí sebou veškerý život, který jí stál v cestě..a to i ten vojáků...
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 13:58

Část jednotek pochopila varování a utekla, druhá část s čelem s vojákem ne, což se jim stalo osudné. Voják sám k ženoucí se smrti stojí klidně se zvednutou rukou. Jelikož zjevně očekává, že se stane to co předtím se řevy. A nepletl se, část magii skutečně dokázal vstřebat, ale pak lacrimy neustáli tlak, praskly a přestali chránit vojáka se smrtí. Ten se zhroutí k zemi, na které zůstane nehybně ležet. Během pádu mu spadne kápě a tak Elluka může poprvé spatřit jeho obličej. Který byl až nepříjemnou kombinací stroje a člověka. Celému zjevu dominovalo, lidské hnědé oko a elektronická fialová čočka, kterou měl místo druhého oka.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 18:05

Křičela bolestí jak kradla život všem okolo sebe. Najednou se vlna stáhla. Těžce oddechovala a podívala se na mrtvoly okolo sebe. "Můžete si za to sami..kdybyste nepřerušili mou magii, mohli jste žít déle," dostala ze sebe mezi výdechy. Magie díky odrovnání nepřítele opět fungovala. Tleskla a její oblečení se opravilo, jelikož bylo silně potrhané z částečné přeměny na draka. Opět jí oči zakrývala maska. Usadila se na menší kamenný trůn, který si vytvořila. Dala si nohu přes nohu a v ruce se jí objevila hůl. "Tsk, unikli mi, kvůli tobě pitomče!" opět vstala a kopla do mrtvoly napůl muže napůl robota.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 20:31

Gin a Carla se pocházejí lesem za jeskyní. Po chvilce se Gin zastaví a padne na kolenou. " Tohle je konec života, tohle musí být to, čemu se říká peklo. " řekl Gin depresivním výrazem na obličeji. Gin se poté chytil za hlavu a zatáhl se do klubíčka.
" Vítej, DepriGin je zpět. No tak ... co natom ? Sešlápl jsi cestou sem, 5 magických pastí. Stát se to může každým. " řekla Carla, která hluboce věděla, že Gin je beznadějný případ. " Hele, Gine už tak daleko od Crocusu nejsme, až tam dorazíme koupím ti , něco chutného k obědu. Tak co na tom říkáš ? " pomalu Gina vezmla za ruku a vytáhla ho. Byla v lidské formě , sílu měla dost.
Gin hluboce vydechl a postavil se zpět na nohy. Když už stál na nohou vznikl moment klidu. Oba se dívali do očí toho druhého. " Hele Carlo, ty jsi Exceed viď ? Proč máš dnes růžové kalhůtky, a když už jsme u toho ... od kdy nosí kočky kalhůtky ? "
Po tomhletom komentu ho čekala " Cat-Critical Kill Kick "

// a teď co se jim stalo :
Gin a Carla letěli směrem Crocus. Letem nabourali do magické bariéri. Pomocí entchantu to byla otázka sekund, než se dostali přes bariéru. Problém ale nastal, když Carla náhle ztratila magické schopnosti ... a tak jsou nuceni se vydat do Crocusu  starou metodou. No a cestou sešlápl pár položených pastí.
Back to top Go down
View user profile
Anox Thril

avatar

Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 16
Location : Crocus

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 21:17

Pomalým krokom vyjdem z mesta a obzriem si mne dosť známe prostredie. A opäť som v lese, tak.. kde je tá jaskyňa, počas cesty sa stihnem obzrieť, čo pri jednom strome zastavím a zložím si batoh z chrbta. "Otravné," zamumlem, keď sa v ňom začnem hrabať. Ten čarodej musí byť niekde tu, hmm.. je z Fairy Tail a zdá sa, že Kiyomi si robila o niečo starosť. A tie stráže.. rozmýšľam, počas toho som sa stihol prezliecť do niečoho pohodlnejšieho. 
"Potom to operiem, dúfam, že sa nestane nič na čom by závisel môj život, hehe.." prehovorím opäť až potom si uvedomím jedno. "Zase rozprávam sám zo sebou.." zamumlem skleslo, než si niečo uvedomím. Čo mám spraviť, až to tam preskúmam. Nedal mi nič, čím by som im oznámil nové fakta. Pomyslím si, pritom si po ceste hryziem rukáv košele. Nie povedal, že keď skončia tak.. na to som narazil do niečoho neviditelneho, zrejme bariera a padol som na zadok. "Au.." chytím sa za čelo, než začujem nejaké hlasy. Že by trefa do čierneho?
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   14.01.18 21:52

Ještě několika kopnutími si vybila zlost, než vydechla a zavrtěla hlavou a promnula si kořen nosu. Opět se usadila na svém kamenném trůně, hodila si nohu přes nohu. V ruce se jí objevila její obvyklá křišťálova hůl. /Další dvě prezence...To jsem tady jako zábavní park? No, pokud jim to při pohledu na těla nedojde, je to jejich chyba/ Celá jeskyně páchla krví a smrtí. Na její tváři se zničehonic objeví jemný úsměv. /Určitě se opět potkáme Zero, budu se na to těšit~ Ale pro teď jsou mi tyto emoce v cestě../ dotkla se své hrudi a provedla jeden zásadní enchant - ten, který blokoval hluboké emoce. Nestála o další bolesti hlavy a zbytečná padající těla k zemi. Napřáhla ruku a pasti se znásobily. Nestála o to, aby se každý hlupák dostal dovnitř. "Jak dlouho vám to zabere, hmm?~" řekla laškovně.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   15.01.18 19:09

Němě tedy přikývl na mága, i když nedal žádné slovní znamení, v podstatě to z něj vycítil. Nebyl nebezpečný, nebyl protivník.
Když o tom tak přemýšlím, vlastně ani Eruka... Nepovažoval ji za svého nepřítele, i když za přítele taktéž ne. Doufal, že jednoho dne pochopí, proč to udělala a že ona naopak pochopí, že za Yuuino opuštění Grimoire Heart mohl zčásti i on.
Dnes to však nebylo a Zero jemně zvedl Yuu do náručí, bezeslova věnoval Eruce pohled. Poté zkontroloval Yuu a konečně se jeho výraz změnil, tentokrát v úsměv.
"Odnesu tě do nemocnice," zašeptal tiše oznámení a roztáhl křídla, připraven opustit jeskyni a vylétnout pryč, než ho černá magie rozmašíruje. Věděl zcela jistě, že toto není jejich poslední setkání.

|| —> Crocus - Nemocnice
Back to top Go down
View user profile
Anox Thril

avatar

Posts : 65
Join date : 2018-01-14
Age : 16
Location : Crocus

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   15.01.18 19:30

-> Ulice Crocusu
Stále som mal položenú ruku na čele a jemnými pohybmi som si dané čelo hladil. Moja druhá bariéra, strašné, ale.. položím ruku na povrch onej ochrany a iba zavrtím hlavou. Nie, nemám ani najmenšiu šancu sa skrz to dostať.. 
Kúsnem si do pery, než spravím pár krokov vzad, pritom s po vzdali spozorujem ako z onej jaskyne niekto vyjde a odletí. Že by to bol on? To znamená, že je v poriadku, takže sa tam nemusia strachovať. Žmurknem, k tomu mi mrazilo na chrbte. Sám som nemal dobrý pocit z toho miesta. Už vďaka mojím schopnostiam, ktoré ešte neovládam sto percentne, ale vždy sa vo mne prebudí ten pocit, že je nebezpečné tu ostať. "No jo, teraz ma čaká cesta späť.." obzriem sa do zadu, pritom som videl skrz stromy kúsky mesta. No nič..
Otočím sa a pomaly som sa vydal späť. Počas cesty som sa nezabudol otočiť na onu jaskyňu, čo keby z nej zrazu niečo vybehlo? Nie, nechcel som sa s tým pocitom stretnúť aj na živo. Po ceste som niekde z húštia po odtrhával pár bobuli, ktorými som sa najedol a zahnal pocit hladu. Nezjedol som to všetko, niečo som si schoval do vrecka na horší čas. Netrvalo dlho a opäť moja noha vstúpila do mesta. Čo im, ale poviem.. povedal, že ju nemám sklamať. Ale to sa ľahko povie ako vykoná.. chňum.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 10
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   15.01.18 19:39

Gehenna se poušklíbla nad mocnou vlnou, která ji zasáhla. Přehodila si vlasy přes rameno a na pár vteřin si užívala až bolestné štípání na kůži. Sladké, slastné!
Zamávala rukou jako nadšená fanynka. Že by přiložila ruku k dílu? Ani náhodou! "Ellu, nevzdávej se! Kdybys potřebovala pomoct, stačí vydat rozkaz~" Vzhledem k tomu, že teprve teď začínala ta pravá zábava, nehodlala odejít - i přes risk, že se může kdykoliv vypařit vzhledem k mocné magii, která panovala ve vzduchu. Její slova mohla Elluku naštvat nebo popudit ještě víc. Přeci jen řekla 'Nevzdávej se!' a dokonce si dovolila vypustit z úst slova 'Potřebovat pomoc' smiřována na Elluku. Jen nejmocnější člověk, kterého kdy potkala, jen někdo, kdo ji okouzlil natolik, že ji označila svým Grand Finale, jen napůl drak.
Nad tou ironií se nedalo nesmát.
Náhle však na malý okamžik zvážněla. Jeden krasavec sice unikl, ale další dva se blížili k jeskyni. To mohla cítit i bez nějakých speciálních schopnosti - jeden z nich, říkejme mu třeba krasavec číslo jedna, byl příliš nápadný na to, aby zůstal nepovšimnut.
Chytrý krok, chlapče, pomyslela si s falešným spokojením, když se jedna síla rozhodla od jeskyně se vzdálit.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   16.01.18 0:08

Carla si rozdělala Oheň, jelikož ji běží mráz po zádech. " Hele co to děláš Gine ? " otočila se a pozorovala Gina. Nebyly tak daleko od vchdou do jezkyně, a tak nehol Gin jinak než se divit.
" Je tu zima viď ? Vzduch je studený . . . jako smrt samotná. Už se tu chvilku touláme, ale až teď si všímám, že všechno kolem nás přišlo o život. " všechny květiny, stromy a vše co kdysi mělo život se rozpadávalo. " Hele podívej Carlo. " ukázal Gin na něco červeného co rostlo ze země. " Tohle Carlo, je pavoučí lilie. "


" Nezájem je to zase jedna z tvých lekcí ? "
Gin se zasmál " Možná ? Víš co taková pavoučí lilie symblolizuje ? Docela hodně věcí , jako je ztráta, opuštění a ztracené paměti. Samozřejmě se s pavoučí lilii  spojuje mnoha pověstí ale to je lekce na někdy jindy. " usmál se na Carlu , aby ji ujistil, že vše je v pořádku. Samozrejmě nebylo, Gin věděl lepe než ostatní, že vstup do jeskyně je okamžitá smrt. Nemůže si vysvětlit vyhinutí všech rostlin v okolí, ale jednu věc věděl s jistotou. Jeskyně páchla po draka a hodně krve. Jeho dračí instinkt mu říkál, krok do jeskyně a smrt je nevyhnutelná .
 Gin si sundal svůj bíli plášť a kryl pláštěm sebe a Carlu. " Co to má znamenat Gine ? " zeptá se Carla zvědavostí. " Ale nic ... haha mám jen takovej pocit, že bude brzy pršet. " Jasně měl Gin jinej důvod, ale nevěděl jak by řekl Carle, že se nacházejí v území, kde byla použita temná magie. / Slíbil jsem kdysi, že Carlu ochráním za každou cenu, je moje jediná rodina /


" Pojď, půjdem dále. "
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   16.01.18 20:38

Podívala se na Gehennu a tiše si povzdechla. "Jeden to vzdal, nuda~," nafoukla lehce tvářičky, než trochu překvapeně zamrkala. "Ale další už vstoupil," moderovala dále tuto frašku. Lehce ťukla holí o zem a všechny mrtvoly, kromě napůl člověka-napůl robota se opět dostaly na nohy a začaly ve dvojicích tančit. "Shikabane no odori, shikabane no odori~ /Tanec smrti, tanec smrti/," začala si tiše zpívat a broukat melodii.


Last edited by Yuu on 17.01.18 20:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   16.01.18 21:57

Gin běžel zvědavostí do jeskyně. Carlu ale předtím uspal magii a nechal ležet před vchodem. / Smrt ? To mi je úplně jedo. Musím vidět toho draka. Moje dračí instinkty mě nikdy nezklamali, jsem si jistej někde v jeskyni je drak. A není to tak, že bych byl bez plánu. Jsem Drakobijec, vycvičenej abych zabíjel draky.  /  po několik sekund začal Gin vzpomalovat aby se rozhléd.

" In the shadow where you lay,
 Sing me a lullaby.
 Light my way, so i know where you are,
 Over the mountain and even behind a star "

Květina, kterou Gin držel v rukou začala najednou intenzivně zářit.


Gin se rozhlédl a všude nic, jen mrtvoly. Ani ho to nepřekvapilo, věděl do čeho jde, když se rozhodl vstoupit do jeskyně. Jeskyně byla obrovská a člověk by se mohl lehce ztratit. Dračí instinkty ho ale vedli přímo do centru jeskyně. Po chvilce uviděl Gin v temnotě konečně světlo, které nepocházelo z jeho květu. Nasadil si kapucu, aby zakryl smoji magickou stopu a v potichosti se schoval za kamenem, aby dostal náhled do centru dění. Na počátku si ani tak jistej nebyl, ale po chvilce tomu začal věrit. Uviděl tančící mrtvoly. / Co je to za divadlo ? / Chtěl se ukázat, nebylo to ale nutný . Nechtěl nikoho rušit a ani tam drak nebyl, takže neměl důvod se ukázat. Jasně Gin by mohl odejít, ale po chvilce ho začala taneční show bavit, a tak jen pozoroval představení mrtvol.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   17.01.18 0:41

Podívala se krátce ve směru Gina, který byl skrytý. /Na chvíli jsem cítila magickou stopu...je to moje představivost?/ Nakonec se zvedla a mrtvoly udělaly kolo. Začala tančit a mrtvoly okolo ní pokračovaly v tanci. "Zvu vás všechny, kteří si přejte zemřít, kteří chcete opustit tento smutný svět, ukážu vám ráj!" dále si zpívala písničku. Krátce koukla po Gehenně. "Oh, já se zapomněla pořádně představit," přestala tančit a jemně se pěstičkou bouchla do hlavy, mrtvoly stále pokračovaly v tanci. "Elluka, Sorceress of Time," nadšeně řekla. Jak popošla, tak nohou kopla do jediné mrtvoly, která netančila. Úsměv jí spadl a odkopla mrtvolu dál. "Aaaa," otráveně vydechla, "Moje nálada je zkažena," zavrtěla hlavou a luskla prsty. Tančící mrtvoly se rozpadly na prach.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   17.02.18 0:46

Gin zůstal schovaný za kamenem a pozoroval Taneční show. A upřímně se mu to líbilo, natolik, že by se sám připojil. Jediná věc co ho držela dále od tance byly tančící kostlivci. Nemohl si vysvětlit proč kostlivci se pohybovali, teda kromě nekromancie. Jestli se teda vážně jedná o nekromancii, tak je Gin úplně v nevýhodě, jelikož se s nekromancii ani torchu nevyzná. Ale proč Gin, který ovládá tu základní podstatu magie, si neví rady  s nekromancii ? Důvod je jednoduchej, nekromancie je loutková hra s životem a smrtí, která je odjakživa ve společnosti magů zakázaná. Ono se dokonce říká, že kdo se vydá cestou téhle temné magie bude ho následovat prokletí, které přinese jenom utrpení.

zpátky k dění

Show skončila, když se modrovlasá tanečnice představila ... a to jako " Elluka, Sorceress of Time ". Když uslyšel jméno tak se Gin trochu zamyslel a jako kdyby ho udeřil Blesk dorazil k závěru, že mu to jméno nic neříká. Ale překvapilo to někoho ? Protože by to nemělo, Gin se před Lamia Scale objevil jen tak, bez vědomostí o součastnosti, jako kdyby žil celý život schovaný v jeskyni.
/ Sorceress of Time, Magus of Flower, Sorceress of Time, jestli se teda nepletu, tak má stějně jako já titul. Jeslti má titul, tak to musí být velmi významný mág. Že by ovládala čas ? /   nebyl si jistý a tak jediný způsob který mu zbyl, k získání informace, bylo vyjít z úkrytu ven.

Vzduch v jeskyni byl vlhký. Gina obklopila jeho magická aura. Jedním mávnutím rukou a v dlaňi se mu objevila voda. Mokrou rukou projel vlasy a uhladil si je dozadu.


Gin udělal krok a ukázal se s úsměvem a nyní s novým vzhledem před tanečnici. " Zdravím vás, He-he "

Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   18.02.18 19:31

Tleskla zrovna ve chvíli, kdy se rozhodl Gin vylézt. Vnitřek jeskyně se změnil na vcelku luxusní salónek. Podívala se na Gina. "Ale, ale, příště vztyčím silnější bariéry, je to tu jak na tržišti," zakroutila hlavou a u toho došla k nádherně zdobenému zlatému trůnu, na který si sedla. Dala si nohu přes nohu a podívala se na vetřelce. "Takže?" pobídla ho k hovoru. /Hmm, něco mi trochu nesedí../
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Gin Drconight   26.06.18 22:12

" Hnnn ? " zakroutil hlavu o 30° a dal Elluce zmatený pohled. "Ehmm to se mám jako ukloňit nebo tak nějak ? " rozhlédl se kolem s nadějí, že mu někdo odpoví.
Najednou si uvědomil do jaké situace se dostal. Gin se začal červenat a kroutil hlavou. " Ne, ne ! To je obrovské nedorozumění. Nejsem nějaký divný Hentai. Jen jsem se tu v lese ztratil, znáte to. Když se člověk dostane do labyrintu, tak se už nedostane ven. Jsem jen nevýznamný páreček, který se tu zamotal." to s tím páraček mohl člověk brát v jeho situaci doslova. Aby udržel svůj vzhled musel vzdát svoji magii. Zato mohl zakrýt jakoukoli magickou energii, kterou vydával, jelikož ji už neměl. V téhle proměně byl jako normální člověk. Nevýhoda zase je ta, že jakákoli silnější magie tuhle proměnu přeruší.
" Takže navrhuji,že mi ukážete cestu ven a všechni můžou spokojeně jít domů. "
Mrkne na holky a otočí se směrem k východu.


Dlouhými kroky pochodoval k východu. Magii sice Gin ukryl ale co nemohl vědět je, že páchne po drakovi, a že tu je někdo, kdo tento zápach rozezná ( Draci/Drakobijci/Elluka ... malá nápověda)
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 10
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   28.06.18 15:48

"Hentai? Kde?" zavětřila. Aha, on řekl žádný hentai. Seděla nahoře a houpala nohama, připravena Elluce fandit ve všech situacích. Pokud se ty situace neobrátí v prospěch toho cizince. Podporovala vždycky tu stranu, která mohla zasít co nejvíce zábavy. Psst, ale to Elluce neříkejte!
"Oh! Oh! Návrhy!" zatleskala nadšeně z improvizovaného pódia. "Já navrhuji se tě zbavit, jelikož jsi viděl až moc příliš na to, abys byl propuštěn bez podmínky. Nebo s podmínkou. Co ty na to, Ellu?~" švitořila pobaveně a sledovala skrz masku přes oči, jak si ten maník jen vydal na výlet a už je na odchodu.
"Co? Že ho mám zastavit?" vyhrkla zničehonic najednou. Zvedla se a seskočila akrobatickým krokem před Gina. Rozmáchla se dýkami a řetězy se rozletěly kolem ní. Blokovala východ. "To mi řekly hlasy! Nechtěla jsem ti skákat do scény, promiň! Něco tady mi říká, že je to celkem důležitý chlápek v Kdo-ví-kde," zvolala a poťukala si na spánek. Pak tišeji dodala: "Vlastně ne, kecám. Hlasy říkaly něco jiného."
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   04.07.18 22:20

Nakrčila nos. "Smrdíš," řekla nejdřív docela v klidu, nezvedala se jako správná egoistka ze svého trůnu. Do této chvíle se nijak nesnažila, nicméně ve chvíli, kdy ucítila draka, zpozorněla. "Deus Zero," vyřkla a lehce uhodila holí do země. tento enchantment nuloval veškeré jiné enchantmenty. Cítila narušení magie. Pousmála se. "Co kdybys nám ukázal svou pravou tvář, hmm?" dodala vzápětí. Množství magie, které z ní vyzařovalo, bylo jednoduše obscésní. Byla jako monstrum, rozhodně nemohla být člověk. /Nebýt Gehenny, tak jsem to nezaznamenala..tohle byl vyšší level enchantmentu, což znamená, že mě zřejmě čeká vskutku zajímavá bitva..hmm, třeba bych si mohla vzít i jeho tělo/ ušklíbla se sama pro sebe.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Da REAL Gin Draconight   07.07.18 0:43

Gin se zastavil a udělal krok vzad. Řetězy mu teď bránily východ. Jasně jako mág měl několik triků, aby řetězy obešel. Problém byla ta podivná osoba, která mumlala cosi o hlasu. Co se týče Fyziky nebyl na tom Gin nejlepší, v tu chvíli si uvědomil, že každý útěk by byl beznadějný. Génius, který byl Gin nemohl v téhle situaci nic jiného než si každý boj, útěk v hlavě přehrát a analysovat. Ve vteřině si dokázal 5 možných událostí představit, které vedly jako řetězy k dalším možnostím.
Náhle uslyšel známá slova a klepnutí do země.  Jako tekutý dusík mu transformace zmizela a zůstal tam jen Gin. Stál tam chvíli k klidu , jelikož se mu procesor v hlavě smažil. Vystrašeným výrazem se podíval na Elluku.
/ Slyšel jsem ji správně ? D-D-Deus Zero ! Dračí smysly mě ještě nikdy nezkalamli. Byl to Deus Zero, jedna pokročilá forma Entchantmentu. Dočetl jsem se, že tuhle magii se naučit a ovládat trvá jeden celý život. Normální člověk tuhle magii umět nemůže. Mimotoho kouzelík, mimo mě, který ovládá magii Entchantu ? A já myslel, že tahle forma magie zmizela z povrchu země. Jediný tvor, o kterém vím, že umí Deus Zero byla Gandeeney./
Gin byl samozřejmě zmatený, měl hodně otázek, bysl si ale jistý, že odpověď nedostane.Najednou mu něco proletělo hlavou. Bylo to kus jeho ztracené paměti. Co uviděl ? Bylo to uprostřed lesu ... ta růžovo vlasá holka. Nebyl si jistý proč se mu objevil tento obraz. Nebyla to tak důležitá paměť a rozhodně se v téhle situaci nehodí. Gin veděl,že v obrázku, který jeho mozek problesk byl obrázek holčiny, se kterou si kdysi hrál. Byl to Ginův první kamarád a první člověk, který ...
Gin zavřel oči a hluboce se nadechl.


" Tohle jsem neviděl. Každopádně to vysvětluje ty kostlivce a tenhle svět. Omluvte moji neslušnost. Mohu se představit ? Draci mě znají pod jménem Gin, Gin Draconight. Vychován a naučen abych zabíjel draky." po představením se uklonil.
" Ve světě, ve kterém Draci pořád valčí proti lidem, nehoml jsem jinak, než tuhle Jeskyni prozkoumat. Nberte to ve spatném smyslu ... aby mír existoval mezi dracich a lidem jsou lidi jako já důležitý, aby postavily ten most, který tyhle druhy spojí. Takže, teď co jsem skončil s tou formalitou , co chcete počít ? "
Na začátek do jeskyně vešel, s myšlenkou, že zas odejde bez konfliktu. Ale hluboce v sobě už předtím věděl, že z toho nic nebude. A jak se situace do této chvíli vyvinula bylo jasný, že se boje nevyhne. Tyhle ženy si o boj prakticky prosí.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   07.07.18 14:15

"Draci?" zopakovala a zvedla jedno obočí, což pod maskou nebylo vlastně ani vidět. Zvedla se a stiskla pevněji hůl. "Hraješ si na blázna?" zeptala se ho a namířila jeho směrem, na špičce hole se utvořila magická koule. "Nerada ti bořím iluzi, ale drakobijci jsou momentálně docela k ničemu, pokud nepočítám magické zbraně," poznamenala a pokrčila rameny. Veškerá její magie byla ohromující, ale i agresivní. /Co je divné, že necítím v jeho magii pachuť lži. Je to vážně nějaký lunatik? Vždyť praví draci vymřeli před několika stoletími...i drakobijci mají běžně lék proti plné drakonifikaci, takže už to běží jen v jejich prospěch..mezitím co já musím trčet v tomhle hrozném těle..klid a trpělivost, již brzy../ přemýšlela, nicméně díky masce byl její výraz momentálně takřka nečitelný. Cítila, jak její nálada klesá pod bod mrazu, opravdu šla z nuly na sto a zpět hrozně rychle. /Proč mám divný pocit? Není to dobré, musím se ho zbavit/
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Gin Drconight   07.07.18 19:28

" Hm? " Tahle reakce řekla více než by měla. V tuhle chvíli by mělo být jasný, že Gin nevěděl co se posledních staletí ve světě dělo. Každopádně se mu nelíbili co slyšel. " Takže tvrdíš, že Drakobijci jsou dobrý jen jako magické zbraně. Viď ? Teď když se podívám zpátky, měl jem vážně spatný den. Ale tohle jsem neviděl. Myslel jsem si , že jako kouzelnice schopná entchantu by jsi mě pochopila. Takže co je vlasně tvůj problém ? " řekl s klidem, ale jeho hlas se začal postupně zvyšovat. " Protože takovej nesmysl jsem teď vážně nemohl předpovědet !! Ano vím , od toho dne co zmizela už jsem žádného draka neviděl. Ale říct, že Drakobijecká Magie je zbraň je jenom urážka našim předkům. Pro naše předky, který ovládali Entchant byla Drakobijecká Magie jejich nejvýznamnější kreace. Pravda je, že na začátku byla použita jako zbraň. Ale ono to je také symbol a důkaz pro spolupráci mezi lidstvem a dracích. Bez téhle spolupráce bychom pořád trpěli a ta občanská válka, která se odehrála před stoletím by nebyla zastavena. Takže co to je za řeč, že Drakobijecká Magie je k ničemu ? Nežijem v perfektním světě a pořád jsou tu osobnosti, který tenhle mír chtějí zničit. Je to jasný co je pod těchto okolností moje role. "
Gin přivolal svoji hůlku a podíval se kolem a začal sledovast okolí. Pořád musel hledat cestu ven, ale jedna věc mu byla jasná. Gin poznamenal, že se nedávno odehrála bitva a stopy předchozí bitvy byly pořád čerstvé. Mezitím se mu odehrály v hlavě úplně jiné myšlenky.
/ Vážně co je jen její problém. Každopádně jsem trefil do černého, tohle je můj JACKPOT. Ano slíbil jsem Carle, že už nebudu roztahovat moji ruku a pátrat po mé minulosti. Ale tak blízko jsem ještě nikdy nebyl. Musím každopádně z téhle osoby vymačkat všechen vědomost. Zdá se, že ona toho ví víc než já.~ Promiň mi to Charle/ a zakousne svoje rty.
Do téhle chvíle byl Gin relativně v Klidu, ale teď nastala změna. Abych byl přesnější jeho oči se mu měnili, a to do toho jednoho draka. Je to důležité poznamenat, že Gin němel jeho drakonifikaci pod kontrolou. Občas ho ta Dragonifikace pohltí a pak zůstane jen jedna bestie na základě instinktu.  " Tahle dámá ( Elluka) vydává ze svého těla tolik magie, že začínám váhat, že to mluvím s člověkem. Nerad to říkám, ale ty jsi doopravdu jedno monstrum. Monstrum, který si přezdívku tak velké jako je Toki-No-Madoushi zaslouží. Tohle bude zajímavé ! " a mezitím / A také můj Konec /
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 10
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   07.07.18 21:56

Co je to za... blbého týpka? Chce dát dohromady draky a lidi tím, že pozabíjí draky? Pak už ale nebudou mít lidi s kým vycházet, ne? Zatímco dva extrémně silní mágové si šli po krku, Gehenna se zaobírala zcela odlišnými myšlenkami. Naklonila hlavu na stranu jako nechápavé kuře a promnula si bradu, zatímco údajný drakobijec mlel neskutečně dlouhý text, jako kdyby se ho naučil nazpaměť a odříkával snad už stokrát.
Zdálo se, že si ji nikdo tak nějak moc nevšímá. Jak se od diváka dalo čekat, neměla by přitahovat pozornost. Svou část nepsaného scénáře dokončila - zastavila chlápka v odchodu a tím přilila olej do ohně. Pomohla konfliktu.
Maník v růžovém si však nebezpečně násilně bral hlavní roli tohoto představení. Gehenna přestávala mít jasno, kdo je antagonista a kdo protagonista, nejsou-li oba záporní. "Je to jasný co je pod těchto okolností moje role." Řekl moje role tak jasně, jako kdyby to bylo dáno osudem, že to bude on. Tak egoisticky, až Gehennu napadlo, co kdyby se teď prostě objevil někdo, kdo by byl ten skutečný a ukázal mu, jak si sám lže sám sobě. To by byl dobrý plot twist!

Jako kdyby někdo praštil elektrickým proudem do země, Gehennou projel nepříjemný pocit, podobající se šoku. Projel zemí a pak ovlivnil i ji. Nadkočila, jak pravily instinkty, jako kočka a dopadla na čtyři. Zase pro jednou musí umělec zmizet z pódia a jít na jeviště, aby se nechal ostatními inspirovat. Cítila, že konfliktu se dá vyhnout, přestože to nebude jednoduché.
Lol, pokud se ale tihle dva dají do bitvy, polovina Crocusu bude mimo, ženská! Další zbloudilý hlas v její hlavě! Měl ale pravdu. Musela najít nějakou výhodu pro jednu stranu, která rozhodne.
Gehenna zabodla zrak do neznámého a prostudovala ho očima. Přes roušku viděla málo, ale stejně dostatečné množství. Drakobijec. Viděla už nějakého? Co pro ně bylo specifické? Hledej slabinu, slabé místo. Každý má své slabé místo.
I draka dokáže had zranit.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   08.07.18 1:07

Pozorovala ho, než se předklonila a začala se nahlas smát. Chytila se jednou rukou za břicho a její smích se ozýval na celou jeskyni. "Nechám tě i na živu, tvoje řeči bych mohla poslouchat celý den," vydala mezi nádechy, co se pokoušela zklidnit. Její špatná nálada se změnila na její hravou..v téhle hravé náladě také srovnala se zemí Hargeon. Naklonila hlavu a na jejím obličeji hrál úsměv. "Pochopit? Žila jsem už příliš dlouho na to, abych pochopila, že..," nadechla se, než se její hole rozzářila a vyslala po něm první kouzlo, magičtí pavouci, kteří se k němu rychle blížili.


"TENHLE ZPŮSOB MYŠLENÍ JE NAIVNÍ! A VÍŠ CO SE STÁVÁ NAIVNÍM LIDEM? CHCÍPNOU HŮŘ NEŽ PSI POD MOJÍ RUKOU!" vykřikla a smála se jak psychopat. /Tenhle pocit jsem měla naposled s Calamity..ah, ano, já vím, chci ho absolutně pokořit! Umučit ho hůř než tu *****, co sem vtrhla pro Zera..ah..ano, pro tu si dojdu později/ "Žiješ v minulosti, momentálně jsou drakobijci na stejné úrovni, jako všichni ostatní...všichni draci jsou mrtví..tedy, vlastně jeden zůstal," zachichotala se, zdánlivě se alespoň navenek uklidnila. "Když se ti povede mi sundat masku, povím ti tajemství o drakovi~," dětinsky vyplázla jazyk. Krev jí vřela nadšením, potřebovala vybít své emoce a našla ideální cíl, vlastně dokonce za ní přišel sám.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Gin Draconight   09.07.18 0:44

Chvilku pozoroval jak se mu posmívala. Její nálaa se celou dobu měnila a Gin nevěděl co se vlastně dělo. Dáma byla v jeho očích samozřejmě nějaký psychopat, který jasně nemá všech pět pohromadě. Gin by v normálníh okolností na osobu opačného pohlaví nazaůtočil, ale potom co uslyšel dostal chuť k tomu tu danou osobu se zemí srovnat.
Gin věděl, že byl ve velké nevýhodě.
Jako první : Byl pod vlivem Dragonifikace, kterou neměl pod kontrolu
Za druhé : Vybral si jako nepřítele, osobu, která je na tom s Entchantem samozřejmě ve vyšší úrovně k tomu je tu pořád ta druhá osoba, o které nic neví
Za třetí : Moc dlouho na bitevním pole nevydrží. V jedné JRPG hře by byl Gin jeden [A++] supporter ale jako bojovník by byl jen na úrovni [C]. Nemá toho co se týče bojové zkušenosti moc vědomí.

Gin na Elluku pomalu vyběhl. Rozhlížel se, aby minul pasti do kterých by mohl padnout. Když se v tu zastavil. Divil se co mu Elluka chtla říct, její větu totiž nedokončila. / Žila dlouho ? Co to stím vše má společného ? Víc by měla ale zajímalo co tím myslela, že pochopila. / hodně otázek ale málo času k přemýšlení. K tomu vyvolala magický pavouky, který se k Ginovi blížili. Byl to ten nejhorší scénář, který ny se jen mohl odehrát. Entchant je forma magie, která s každým živým či neživým objektem dokáže manipulovat.Tahle forma magie je funkční dokud existuje objekt, do kterého lze vložit Magie. V případě Gina, dokáže ze vzduchu vytvořit jednoduché zbraně. Nebo vložit magii do ostatních lidí, ke zesílení nebo k léčení. Teď zpět proč se právě odehrává ten nejhorší možný scénár: Jak už bylo vysvětleno Gin nemá moc dobrou vytrvalost v boji. Jsou to sice jednoduché pavouky, který se lehce zabíjí. Problém ale nastane, jestli jejich se jejich mistr rozhodne poražené pavouky vyléčit a fyzicky zesílit. Ještě ve velkým počtu a bude to ohromná překážka v budoucnosti.
Gin zahodil plášť do vduchu, který se ve vduchu rozplynul. Tímto se mohl Gin volněji pohybovat a tak svojí rychlost zvýšit. Naopak byl zase před temnou magii nechráněn. Gin vytáhl meč z hůlky a tudíž byl připraven k boji proti pavoukům. Nejlepší co mohl udělat bylo to, že si bude tímto šetřit magii, až se střetne s Ellukou.


Nějaký čas už uběhl a Gin zabil každěho pavouka, který se pokoušel jen torchu tělem hýbat. Byla to neskutečně hnusná podívaná. Části těla pavouků letěla všehen směrem. Všude letěla pavoučí krev, která měla divnau barvu a smrad. Ginovi tyhle maličkosti pomalu kradli dračí smysly. Zrak a čich mu zeslábly. Ale nakonec stál Gin mezi mrtvol jako vítěz, jestli by se to tak mohlo nazvat. Vydýchaný stál Gin na kopci mrtvol. A čekal co se bude dít jako další. Výhoda tohoto boje bylo, to že dostal dost času, k rozmyšlení jednoho plánu. Ale I přesto stála Elluka před jejím trůnem a jen ta myšlenka, že k Elluce dosáhne, i přes ten ohromný rozdíl ve síle, se začal zdát nemožný. Gin byl na mezeře, cítit tu emoci také známá jako zoufalství.
" Takže ty víš něco co já nevím ? Draci dosáhli zániku ? I když to nerad přiznávám, něco na tom je samozřejmě pravda. Takže když ti sundám tvoji masku, dostanu odpovědi ? Nevidím jediný důvod proč bych ti měl věřit. Váhám, že mi tvoje Informace pomůže najít Grandeeney. Ale ten jeden drak ? Teď jsem vážně zvědav. "
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Jeskyně za městem   

Back to top Go down
 
Jeskyně za městem
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: