rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Jeskyně za městem

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 49
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 8:58 am

Opět jejich řeči zůstanou bez odpovědi a to předně slova Elluky byli ignorovány. Zerovi sice nijak neodpoví nahlas, ale to že se i v boji stále držel mezi ním a Ellukou mohl sám o sobě naznačit, že může utíkat.
Ale proměna Elluky nezůstala ignorována, přestože mu to bylo nepříjemné, tak se spustil jeden z protokolů jeho robotické části. Přesněji žádost o posili, které sem po pár minutách vyrazili vyzbrojeni proti Elluce o jejíž schopnostech věděli díky pokračujícímu vysílání.
Co se týče boje mezi těmi dvěma, tak se ukáže, že je jí v některých ohledech roven a jiných ji převyšuje. Roven jí byl rychlosti, kterou by ale člověk bez použití magie neměl být schopen dosáhnout, ale i tak se pohyboval dostatečně rychle. A v čem ji převyšoval? V boji na blízku, což byla věc, kterou posledních několik let cvičil každý den.
Útoky Elluky jsou srážené stranou, nebo se jím jednoduše vyhne. A co se týče magického řevu? Ten se pokaždé stočí do krystalu a jeho magie se bezpečně uloží do lacrim. Systém, který byl původně navržený na to, aby dostal uživatele do dostatečné blízkosti, slavil neočekávaný úspěch. I přesto je souboj zatím jednostranný, jelikož se postava zatím soustředí pouze na obranu.
Back to top Go down
View user profile
Elluka

avatar

Posts : 44
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 12:00 pm

/I v dračí formě mě přetlačuje? Tsk, všechny je v radě pozabíjím jen co budu mít možnost/ Odskočila několika salty dozadu. Lepší byla opravdu v magii než v boji jeden na jednoho. Seběhla se na ní už armáda. Zasmála se mezitím, co z ní dračí části mizely, stahovaly se opět do šupin u jejích očí. Podívala se na Zera. "Zero, kufufu~," zasmála se, byla velmi divné, že měla v této situaci dobrou náladu, "Utíkej~," řekla nakonec. Počkala si, až se dostane i s Yuu pryč.
Opět cítila jasné řezání hlavy. Chytla se za ní a vykřikla, intenzitu a výška hlasu se stupňovala. Černá magie se okolo ní začala hustit a vířit. Najednou se začala rozšiřovat do okolí beroucí sebou veškerý život, který jí stál v cestě..a to i ten vojáků...
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 49
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 1:58 pm

Část jednotek pochopila varování a utekla, druhá část s čelem s vojákem ne, což se jim stalo osudné. Voják sám k ženoucí se smrti stojí klidně se zvednutou rukou. Jelikož zjevně očekává, že se stane to co předtím se řevy. A nepletl se, část magii skutečně dokázal vstřebat, ale pak lacrimy neustáli tlak, praskly a přestali chránit vojáka se smrtí. Ten se zhroutí k zemi, na které zůstane nehybně ležet. Během pádu mu spadne kápě a tak Elluka může poprvé spatřit jeho obličej. Který byl až nepříjemnou kombinací stroje a člověka. Celému zjevu dominovalo, lidské hnědé oko a elektronická fialová čočka, kterou měl místo druhého oka.
Back to top Go down
View user profile
Elluka

avatar

Posts : 44
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 6:05 pm

Křičela bolestí jak kradla život všem okolo sebe. Najednou se vlna stáhla. Těžce oddechovala a podívala se na mrtvoly okolo sebe. "Můžete si za to sami..kdybyste nepřerušili mou magii, mohli jste žít déle," dostala ze sebe mezi výdechy. Magie díky odrovnání nepřítele opět fungovala. Tleskla a její oblečení se opravilo, jelikož bylo silně potrhané z částečné přeměny na draka. Opět jí oči zakrývala maska. Usadila se na menší kamenný trůn, který si vytvořila. Dala si nohu přes nohu a v ruce se jí objevila hůl. "Tsk, unikli mi, kvůli tobě pitomče!" opět vstala a kopla do mrtvoly napůl muže napůl robota.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 6
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 8:31 pm

Gin a Carla se pocházejí lesem za jeskyní. Po chvilce se Gin zastaví a padne na kolenou. " Tohle je konec života, tohle musí být to, čemu se říká peklo. " řekl Gin depresivním výrazem na obličeji. Gin se poté chytil za hlavu a zatáhl se do klubíčka.
" Vítej, DepriGin je zpět. No tak ... co natom ? Sešlápl jsi cestou sem, 5 magických pastí. Stát se to může každým. " řekla Carla, která hluboce věděla, že Gin je beznadějný případ. " Hele, Gine už tak daleko od Crocusu nejsme, až tam dorazíme koupím ti , něco chutného k obědu. Tak co na tom říkáš ? " pomalu Gina vezmla za ruku a vytáhla ho. Byla v lidské formě , sílu měla dost.
Gin hluboce vydechl a postavil se zpět na nohy. Když už stál na nohou vznikl moment klidu. Oba se dívali do očí toho druhého. " Hele Carlo, ty jsi Exceed viď ? Proč máš dnes růžové kalhůtky, a když už jsme u toho ... od kdy nosí kočky kalhůtky ? "
Po tomhletom komentu ho čekala " Cat-Critical Kill Kick "

// a teď co se jim stalo :
Gin a Carla letěli směrem Crocus. Letem nabourali do magické bariéri. Pomocí entchantu to byla otázka sekund, než se dostali přes bariéru. Problém ale nastal, když Carla náhle ztratila magické schopnosti ... a tak jsou nuceni se vydat do Crocusu  starou metodou. No a cestou sešlápl pár položených pastí.
Back to top Go down
View user profile
Anox Thril

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-14
Location : Crocus

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 9:17 pm

Pomalým krokom vyjdem z mesta a obzriem si mne dosť známe prostredie. A opäť som v lese, tak.. kde je tá jaskyňa, počas cesty sa stihnem obzrieť, čo pri jednom strome zastavím a zložím si batoh z chrbta. "Otravné," zamumlem, keď sa v ňom začnem hrabať. Ten čarodej musí byť niekde tu, hmm.. je z Fairy Tail a zdá sa, že Kiyomi si robila o niečo starosť. A tie stráže.. rozmýšľam, počas toho som sa stihol prezliecť do niečoho pohodlnejšieho. 
"Potom to operiem, dúfam, že sa nestane nič na čom by závisel môj život, hehe.." prehovorím opäť až potom si uvedomím jedno. "Zase rozprávam sám zo sebou.." zamumlem skleslo, než si niečo uvedomím. Čo mám spraviť, až to tam preskúmam. Nedal mi nič, čím by som im oznámil nové fakta. Pomyslím si, pritom si po ceste hryziem rukáv košele. Nie povedal, že keď skončia tak.. na to som narazil do niečoho neviditelneho, zrejme bariera a padol som na zadok. "Au.." chytím sa za čelo, než začujem nejaké hlasy. Že by trefa do čierneho?
Back to top Go down
View user profile
Elluka

avatar

Posts : 44
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Jan 14, 2018 9:52 pm

Ještě několika kopnutími si vybila zlost, než vydechla a zavrtěla hlavou a promnula si kořen nosu. Opět se usadila na svém kamenném trůně, hodila si nohu přes nohu. V ruce se jí objevila její obvyklá křišťálova hůl. /Další dvě prezence...To jsem tady jako zábavní park? No, pokud jim to při pohledu na těla nedojde, je to jejich chyba/ Celá jeskyně páchla krví a smrtí. Na její tváři se zničehonic objeví jemný úsměv. /Určitě se opět potkáme Zero, budu se na to těšit~ Ale pro teď jsou mi tyto emoce v cestě../ dotkla se své hrudi a provedla jeden zásadní enchant - ten, který blokoval hluboké emoce. Nestála o další bolesti hlavy a zbytečná padající těla k zemi. Napřáhla ruku a pasti se znásobily. Nestála o to, aby se každý hlupák dostal dovnitř. "Jak dlouho vám to zabere, hmm?~" řekla laškovně.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 22
Join date : 2018-01-06
Age : 19
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Mon Jan 15, 2018 7:09 pm

Němě tedy přikývl na mága, i když nedal žádné slovní znamení, v podstatě to z něj vycítil. Nebyl nebezpečný, nebyl protivník.
Když o tom tak přemýšlím, vlastně ani Eruka... Nepovažoval ji za svého nepřítele, i když za přítele taktéž ne. Doufal, že jednoho dne pochopí, proč to udělala a že ona naopak pochopí, že za Yuuino opuštění Grimoire Heart mohl zčásti i on.
Dnes to však nebylo a Zero jemně zvedl Yuu do náručí, bezeslova věnoval Eruce pohled. Poté zkontroloval Yuu a konečně se jeho výraz změnil, tentokrát v úsměv.
"Odnesu tě do nemocnice," zašeptal tiše oznámení a roztáhl křídla, připraven opustit jeskyni a vylétnout pryč, než ho černá magie rozmašíruje. Věděl zcela jistě, že toto není jejich poslední setkání.

|| —> Crocus - Nemocnice
Back to top Go down
View user profile
Anox Thril

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-14
Location : Crocus

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Mon Jan 15, 2018 7:30 pm

-> Ulice Crocusu
Stále som mal položenú ruku na čele a jemnými pohybmi som si dané čelo hladil. Moja druhá bariéra, strašné, ale.. položím ruku na povrch onej ochrany a iba zavrtím hlavou. Nie, nemám ani najmenšiu šancu sa skrz to dostať.. 
Kúsnem si do pery, než spravím pár krokov vzad, pritom s po vzdali spozorujem ako z onej jaskyne niekto vyjde a odletí. Že by to bol on? To znamená, že je v poriadku, takže sa tam nemusia strachovať. Žmurknem, k tomu mi mrazilo na chrbte. Sám som nemal dobrý pocit z toho miesta. Už vďaka mojím schopnostiam, ktoré ešte neovládam sto percentne, ale vždy sa vo mne prebudí ten pocit, že je nebezpečné tu ostať. "No jo, teraz ma čaká cesta späť.." obzriem sa do zadu, pritom som videl skrz stromy kúsky mesta. No nič..
Otočím sa a pomaly som sa vydal späť. Počas cesty som sa nezabudol otočiť na onu jaskyňu, čo keby z nej zrazu niečo vybehlo? Nie, nechcel som sa s tým pocitom stretnúť aj na živo. Po ceste som niekde z húštia po odtrhával pár bobuli, ktorými som sa najedol a zahnal pocit hladu. Nezjedol som to všetko, niečo som si schoval do vrecka na horší čas. Netrvalo dlho a opäť moja noha vstúpila do mesta. Čo im, ale poviem.. povedal, že ju nemám sklamať. Ale to sa ľahko povie ako vykoná.. chňum.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 4
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Mon Jan 15, 2018 7:39 pm

Gehenna se poušklíbla nad mocnou vlnou, která ji zasáhla. Přehodila si vlasy přes rameno a na pár vteřin si užívala až bolestné štípání na kůži. Sladké, slastné!
Zamávala rukou jako nadšená fanynka. Že by přiložila ruku k dílu? Ani náhodou! "Ellu, nevzdávej se! Kdybys potřebovala pomoct, stačí vydat rozkaz~" Vzhledem k tomu, že teprve teď začínala ta pravá zábava, nehodlala odejít - i přes risk, že se může kdykoliv vypařit vzhledem k mocné magii, která panovala ve vzduchu. Její slova mohla Elluku naštvat nebo popudit ještě víc. Přeci jen řekla 'Nevzdávej se!' a dokonce si dovolila vypustit z úst slova 'Potřebovat pomoc' smiřována na Elluku. Jen nejmocnější člověk, kterého kdy potkala, jen někdo, kdo ji okouzlil natolik, že ji označila svým Grand Finale, jen napůl drak.
Nad tou ironií se nedalo nesmát.
Náhle však na malý okamžik zvážněla. Jeden krasavec sice unikl, ale další dva se blížili k jeskyni. To mohla cítit i bez nějakých speciálních schopnosti - jeden z nich, říkejme mu třeba krasavec číslo jedna, byl příliš nápadný na to, aby zůstal nepovšimnut.
Chytrý krok, chlapče, pomyslela si s falešným spokojením, když se jedna síla rozhodla od jeskyně se vzdálit.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 6
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Tue Jan 16, 2018 12:08 am

Carla si rozdělala Oheň, jelikož ji běží mráz po zádech. " Hele co to děláš Gine ? " otočila se a pozorovala Gina. Nebyly tak daleko od vchdou do jezkyně, a tak nehol Gin jinak než se divit.
" Je tu zima viď ? Vzduch je studený . . . jako smrt samotná. Už se tu chvilku touláme, ale až teď si všímám, že všechno kolem nás přišlo o život. " všechny květiny, stromy a vše co kdysi mělo život se rozpadávalo. " Hele podívej Carlo. " ukázal Gin na něco červeného co rostlo ze země. " Tohle Carlo, je pavoučí lilie. "


" Nezájem je to zase jedna z tvých lekcí ? "
Gin se zasmál " Možná ? Víš co taková pavoučí lilie symblolizuje ? Docela hodně věcí , jako je ztráta, opuštění a ztracené paměti. Samozřejmě se s pavoučí lilii  spojuje mnoha pověstí ale to je lekce na někdy jindy. " usmál se na Carlu , aby ji ujistil, že vše je v pořádku. Samozrejmě nebylo, Gin věděl lepe než ostatní, že vstup do jeskyně je okamžitá smrt. Nemůže si vysvětlit vyhinutí všech rostlin v okolí, ale jednu věc věděl s jistotou. Jeskyně páchla po draka a hodně krve. Jeho dračí instinkt mu říkál, krok do jeskyně a smrt je nevyhnutelná .
 Gin si sundal svůj bíli plášť a kryl pláštěm sebe a Carlu. " Co to má znamenat Gine ? " zeptá se Carla zvědavostí. " Ale nic ... haha mám jen takovej pocit, že bude brzy pršet. " Jasně měl Gin jinej důvod, ale nevěděl jak by řekl Carle, že se nacházejí v území, kde byla použita temná magie. / Slíbil jsem kdysi, že Carlu ochráním za každou cenu, je moje jediná rodina /


" Pojď, půjdem dále. "
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 24
Join date : 2017-12-30
Age : 18

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Tue Jan 16, 2018 8:38 pm

Podívala se na Gehennu a tiše si povzdechla. "Jeden to vzdal, nuda~," nafoukla lehce tvářičky, než trochu překvapeně zamrkala. "Ale další už vstoupil," moderovala dále tuto frašku. Lehce ťukla holí o zem a všechny mrtvoly, kromě napůl člověka-napůl robota se opět dostaly na nohy a začaly ve dvojicích tančit. "Shikabane no odori, shikabane no odori~ /Tanec smrti, tanec smrti/," začala si tiše zpívat a broukat melodii.


Last edited by Yuu on Wed Jan 17, 2018 8:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 6
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Tue Jan 16, 2018 9:57 pm

Gin běžel zvědavostí do jeskyně. Carlu ale předtím uspal magii a nechal ležet před vchodem. / Smrt ? To mi je úplně jedo. Musím vidět toho draka. Moje dračí instinkty mě nikdy nezklamali, jsem si jistej někde v jeskyni je drak. A není to tak, že bych byl bez plánu. Jsem Drakobijec, vycvičenej abych zabíjel draky.  /  po několik sekund začal Gin vzpomalovat aby se rozhléd.

" In the shadow where you lay,
 Sing me a lullaby.
 Light my way, so i know where you are,
 Over the mountain and even behind a star "

Květina, kterou Gin držel v rukou začala najednou intenzivně zářit.


Gin se rozhlédl a všude nic, jen mrtvoly. Ani ho to nepřekvapilo, věděl do čeho jde, když se rozhodl vstoupit do jeskyně. Jeskyně byla obrovská a člověk by se mohl lehce ztratit. Dračí instinkty ho ale vedli přímo do centru jeskyně. Po chvilce uviděl Gin v temnotě konečně světlo, které nepocházelo z jeho květu. Nasadil si kapucu, aby zakryl smoji magickou stopu a v potichosti se schoval za kamenem, aby dostal náhled do centru dění. Na počátku si ani tak jistej nebyl, ale po chvilce tomu začal věrit. Uviděl tančící mrtvoly. / Co je to za divadlo ? / Chtěl se ukázat, nebylo to ale nutný . Nechtěl nikoho rušit a ani tam drak nebyl, takže neměl důvod se ukázat. Jasně Gin by mohl odejít, ale po chvilce ho začala taneční show bavit, a tak jen pozoroval představení mrtvol.
Back to top Go down
View user profile
Elluka

avatar

Posts : 44
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Wed Jan 17, 2018 12:41 am

Podívala se krátce ve směru Gina, který byl skrytý. /Na chvíli jsem cítila magickou stopu...je to moje představivost?/ Nakonec se zvedla a mrtvoly udělaly kolo. Začala tančit a mrtvoly okolo ní pokračovaly v tanci. "Zvu vás všechny, kteří si přejte zemřít, kteří chcete opustit tento smutný svět, ukážu vám ráj!" dále si zpívala písničku. Krátce koukla po Gehenně. "Oh, já se zapomněla pořádně představit," přestala tančit a jemně se pěstičkou bouchla do hlavy, mrtvoly stále pokračovaly v tanci. "Elluka, Sorceress of Time," nadšeně řekla. Jak popošla, tak nohou kopla do jediné mrtvoly, která netančila. Úsměv jí spadl a odkopla mrtvolu dál. "Aaaa," otráveně vydechla, "Moje nálada je zkažena," zavrtěla hlavou a luskla prsty. Tančící mrtvoly se rozpadly na prach.
Back to top Go down
View user profile
Gin Draconight

avatar

Posts : 6
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sat Feb 17, 2018 12:46 am

Gin zůstal schovaný za kamenem a pozoroval Taneční show. A upřímně se mu to líbilo, natolik, že by se sám připojil. Jediná věc co ho držela dále od tance byly tančící kostlivci. Nemohl si vysvětlit proč kostlivci se pohybovali, teda kromě nekromancie. Jestli se teda vážně jedná o nekromancii, tak je Gin úplně v nevýhodě, jelikož se s nekromancii ani torchu nevyzná. Ale proč Gin, který ovládá tu základní podstatu magie, si neví rady  s nekromancii ? Důvod je jednoduchej, nekromancie je loutková hra s životem a smrtí, která je odjakživa ve společnosti magů zakázaná. Ono se dokonce říká, že kdo se vydá cestou téhle temné magie bude ho následovat prokletí, které přinese jenom utrpení.

zpátky k dění

Show skončila, když se modrovlasá tanečnice představila ... a to jako " Elluka, Sorceress of Time ". Když uslyšel jméno tak se Gin trochu zamyslel a jako kdyby ho udeřil Blesk dorazil k závěru, že mu to jméno nic neříká. Ale překvapilo to někoho ? Protože by to nemělo, Gin se před Lamia Scale objevil jen tak, bez vědomostí o součastnosti, jako kdyby žil celý život schovaný v jeskyni.
/ Sorceress of Time, Magus of Flower, Sorceress of Time, jestli se teda nepletu, tak má stějně jako já titul. Jeslti má titul, tak to musí být velmi významný mág. Že by ovládala čas ? /   nebyl si jistý a tak jediný způsob který mu zbyl, k získání informace, bylo vyjít z úkrytu ven.

Vzduch v jeskyni byl vlhký. Gina obklopila jeho magická aura. Jedním mávnutím rukou a v dlaňi se mu objevila voda. Mokrou rukou projel vlasy a uhladil si je dozadu.


Gin udělal krok a ukázal se s úsměvem a nyní s novým vzhledem před tanečnici. " Zdravím vás, He-he "

Back to top Go down
View user profile
Elluka

avatar

Posts : 44
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   Sun Feb 18, 2018 7:31 pm

Tleskla zrovna ve chvíli, kdy se rozhodl Gin vylézt. Vnitřek jeskyně se změnil na vcelku luxusní salónek. Podívala se na Gina. "Ale, ale, příště vztyčím silnější bariéry, je to tu jak na tržišti," zakroutila hlavou a u toho došla k nádherně zdobenému zlatému trůnu, na který si sedla. Dala si nohu přes nohu a podívala se na vetřelce. "Takže?" pobídla ho k hovoru. /Hmm, něco mi trochu nesedí../
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Jeskyně za městem   

Back to top Go down
 
Jeskyně za městem
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: