RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Jeskyně za městem

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Jeskyně za městem   12.01.18 23:02

.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   12.01.18 23:11

// Crocus - Ulice

Velmi vysokou rychlostí letěla vzduchem a následovala jí zlatá klec. Snesla se pomalu k zemi a klec se dále vznášela zhruba metr nad zemí. "Tak," vydechla a oprášila si sukénku jako kdyby právě nic neprovedla, "Yuu-san zde brzy bude, musíme udělat nějaké přípravy," dodala a dupla lehce nohou, menší ochranné pole se zde objevilo načež i několik pastí. Poté odhopkala dovnitř do jeskyně. Tam už stál originál jejího těla ve své klasické róbě s maskou. Elluka, která přivedla Zera, vesele zamávala svému originálu. "Podívej se, koho jsem našla!~" řekla hravě.
"Předpokládám, že tě někdo následuje..cítím tu magii až sem...," ozval se chladný hlas a veselá Elluka zmizela, místo ní na zem spadlo mrtvé tělo...Při lepším pohledu šlo vidět, že to tu nebylo rozhodně jediné tělo, pach krve tu byl tak jasný, až by se jednomu mohlo dělat zle. Nechala klec přiletět blíže k sobě. "Zero!~" řekla nadšeně a přišla blíže. Alespoň viditelná půlka jejího obličeje vypadala šťastná. "Chyběl jsi mi!" dodala vzápětí.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 8:34

|| —> Crocus - Ulice

Prvotní šok pominul a pak další vlna, když si uvědomil, že se nemá jak bránit a v podstatě je z něj vězeň, ho ovlivnila natolik, že většinu krátkého času letu mlčel. Nejdříve se snažil slovy Eruku přimět, aby ho pustila - jak však sám ale pochopil, nemělo to cenu. Tichý člověk, hlasitá mysl. Zoufale se snažil vymyslet a zpozorovat něco, co by ho mohlo z vězení dostat.
Dvě Eruky, to mě někdo podržte, přišlo mu na mysl a opět se chytil mříží, čímž vypadal ještě více ztrápeně než byl. Už si myslel, že blouzní, téměř jejich rozhovoru nevěnoval pozornost. Místo toho očima projížděl po zdech jeskyně, kterou shledal za neznámou a hledal nějaký způsob útěku. Že jako první by se měl dostat z klece, to mu přišlo až jako nesplnitelný úkol.
Dutý zvuk zareagovaly jeho smysly rychleji. "No, to snad..." hlesl prázdně a sklouzl v kleci na kolena. Prázdným pohledem se díval na mrtvé tělo, které leželo bez pohybu na zemi. Donutil se odvrátit zrak a hned si přikryl pusu, pro případ, že by následovalo to, co mělo.
Musím se odtud dostat... Musím se odtud ihned dostat!
"Eruko..." vydal ze sebe, téměř jako další výdech. Jeho myšlenky se utišily. Vypadala jinak než tenkrát v onom alternativním světě, ale byla to ona. Poznal ji podle hlasu a podle vlasů. "Co máš tohle znamenat? Proč jsem v kleci? Proč jsi mě unesla? Co je tohle za místo?" začal se ptát, jednoduše vyřkl všechno, co měl na mysli.
... téměř všechno. Potají doufal, že se Yuu nerozhodne se vydat za ním. Bylo by lepší, kdyby z Crocusu odešla jak nejrychleji to půjde, aby ji Eruka nenašla. A přeci jen...
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 19:15

"Eruka," zopakovala, "Tohle jsem ti tehdy řekla? Elluka je správně~," opravila ho s jedním prstíkem nahoře. Podívala se na něj, jako kdyby nechápala vůbec proč je tak rozhořčený.

"Když už jsem tě našla, nemohu si tě přece nechat utéct," odpověděla jako kdyby to byla samozřejmost. "Neboj se, stále jsme v Crocusu," dodala vzápětí miloučkým hlasem a natáhla se skrz mříž, aby ho pohladila po tváří. "Popravdě ačkoli bych ti ráda věnovala svou plnou pozornost, máme tu zrádce, o kterého se musím postarat, ah ano," dramaticky se odmlčela, "Yuu-san..," dořekla a koukla po něm. "Je to někdo, na kom ti záleží?" zeptala se.
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 20:00

Jak letěla, tak narazila do bariéry. /Nemám tolik magie nazbyt..ale nenechám jí si hrát, jak se jí zlíbí/ Vyletěla o kus výše a přezbrojila se. "Rengoku no Yoroi," vyřkla.

Využila síly pádu a rozmáchla se obří palicí. Letěla, letěla, až narazila o bariéru. Palice se jí roztříštila v ruce, avšak se na bariéře objevila prasklinka. Nicméně kdyby se rychle neodrazila, už by si to klouzala po bariéře dolu. "Piercing Armor," řekla a znovu se tím přezbrojila. V ruce se jí objevil obří 'bodák'. "Haaa!" vykřikla a naletěla zbraní předem do místa, které už bylo porušené. Ozvala se rána a bariéra popraskala. Přistála na zemi a oddechovala. Jenže neměla čas na dlouhé pauzy, už se aktivovaly další pasti.
"Archer amor!" řekla při jednom z přemetů a ještě za letu trefila několika šípy malinká zařízení, která po ní střílela. Pokračovala v uhýbání a útoku zároveň dokud nebyl absolutní klid. Svezla se na kolena a oddechovala. /Musím pokračovat/ Zatnula zuby a vstala, vydala se dovnitř do jeskyně.
Udivilo jí, že tam pasti nebyly, měla pro jistotu připravený natažený luk se šípem.
Co ale uviděla jí opět naštvalo. Doteď ze sebe část zlosti dostala, ale tohle jí rozdmýchalo nanovo. Ta čarodějnice si tam hladila Zera po tváři jako kdyby se nechumelilo! Bez váhání vypustila šíp směrem na její hlavu. Až ve chvíli, kdy ho vypustila, se zarazila. /Sakra, ne!/
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 20:19

Dobrá zpráva, je stále v Crocusu. Trhl sebou, když ji uslyšel. Řekla mu špatné jméno... a když teď uvažoval, přemýšlel, co všechno o ní ví a co všechno z toho je zřejmě pravda.
Přestal se tvářit jako kakabus a místo toho nasadil svůj obvyklý zamyšlený, přesto neutrální, výraz tváře. Její dotek cítil jen malou částí svých smyslů. "Je to někdo, na kom ti záleží?" Zacukaly mu koutky.
Víc, než jen záleží. Spustit monolog o tom, jak je skvělá, jak umí zacházet se zbraněmi a jak jí sluší brnění, což sluší jen málokterým ženám, a přesto své srdce v brnění nemá, nepřišlo před Erukou jako vhodné udělat.
"T-To není... důležité," hlesl s těžkým srdcem. Ve skutečnosti ta nejdůležitější, pomyslel si. "N-Neodcházej, Eru-... Elluko," pravděpodobně si už nikdy nezvykne na to říkat jí jinak. "Není zrádce... to je moje vina. Jen moje," řekl a pokusil se o nejzoufalejší hlas, který mohl z úst vydat. Vzhledem k situaci to nebylo složité. "To já ji pozval do Fairy Tailu, já ji nabádal k tomu, aby zradila..." Možná se teď pozornost přesune na něj...
Získej čas. Získej čas pro Yuu, alespoň tohle bys mohl zvládnout, když už se nemůžeš dostat z téhle zlaté klece.
A pak uslyšel prosvištění čehosi kolem hlavy, krátký okamžik...
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 20:37

Jeho slova jí zaměstnala. Pozorovala ho a u toho držela mříže. "V té době, kdy zradila, jsem v cechu nebyla, já pouze vykonávám rozkazy," odpověděla, trhla sebou, když slyšela kroky, ale už nestíhala plně uhnout šípu, jen trhla hlavou lehce dozadu. Avšak její maska to schytala.

"Aaah," otráveně vydechla. Ani se neobtěžovala schovávat co bylo pod maskou. "Yuu-san," řekla sladce, než se její obličej změnil v úšklebek. "Ačkoli jsi byla členem GH, zradila jsi, a proto si vezmu tvou hlavu," řekla a v ruce se jí objevila její křišťálová hůl. Rozpřáhla se a její magie začala unikat do prostoru. Země se začala jemně třást. "Enchant!" práskla spodkem hole o zem. "Bez svého brnění jsi prakticky neškodná..vždyť bez něj nechodíš ani spát..," uchechtla se.
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 20:42

Ulevilo se jí. Nechtěla zabíjet. Zarazila se, když viděla její tvář. /Kdo to sakra je?/ Překvapeně na ní koukala, v ruce se jí objevil meč. Stiskla ho oběma rukama..jenže ve chvíli, kdy Elluka práskla holí o zem, její zbroj i meč zmizel. Zůstala tam jednoduše nahá. Chtěla se přezbrojit, ale nešlo to. Měla velmi překvapený výraz. "Waah!~" vyjekla a snažila se nějak zakrýt.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:16

Trhl s sebou, když něco narazilo na masku a ta se rozpadla. Narozdíl od Yuu, nebyl příliš překvapen Ellučinou tváří bez masky. Byla... krásná. Sice ne více než Yuu, ale na lidské poměry byla, to mohl usoudit jako muž.
Instinktivně se otočil za zdrojem výstřelu. Jakmile ji uviděl, zrychlil se mu tep a pocítil zmatený nával pocitů. Byl nesmírně rád, že ho neopustila, to mu říkalo jeho sobecké já. Chtěl ji jen pro sebe, aby byla jen jeho. Druhý protipól jeho pocitů se zhrozil, že možná je tím, kdo způsobí její zranění. Poznal Ellučinu sílu, málem na vlastní kůži, když lupla pouta jako papírové origami a to se nemusela ani snažit.
Připadal si trochu neužitečný, stál mezi dvěma ženami, obě ho zachránily a to nejednou. Yuu však miloval, i když by trvalo nesmírně dlouho, než by jí to přiznal.
"Yuu-" Otočil se ve špatnou chvíli a ať už bylo jeho štěstí jak velké chtělo, donutil se odvrátit zrak. Zíral na ni dobrých... pár desítek vteřin, ale připadalo mu to jako věčnost. Nic si nelhal, jako chlap byl i za těch pár desítek vteřin vděčný a to nebyl perverták. Za takových okolností by se ani nedalo to považovat za perverzácký čin. Cítil, jak mu rudne obličej a uši, ale naštěstí jeho mysl přišla na jiné myšlenky, byť nechtěně.
Elluka zaměřila pozornost na Yuu. Nejradši by ji opět strhl na sebe, ale věděl, že tím by nadělal ještě více problémů. Musel jednat rychle.
Popadl mříže a pokoušel se zklidnit svůj dech. Když to jde vyvolat, určitě to půjde i odvolat. Jen se... snaž. Šlo to povolat, půjde to i odvolat. Šlo to povolat, určitě to půjde i odvolat. Možná se mu to jen zdálo, zlaté mříže jako kdyby ho odmítaly a pálily na dlani. Přesto vytrval. Poslechni mě, i když nejsi můj alternativní svět. Poslechni mě, přeruš se. Pokoušel se sjednotit Ellučinu alternativní magii s tou jeho, přestože věděl, že se určitě liší, smýšlel o tom stejně.
Aniž by si to uvědomil, zbělaly mu klouby, jak silně mříže tiskl a začal zářit slabším modrým světlem, jednak tím, že se pokoušel mříže odvolat a jednak proto, že se pokoušel se přezbrojit. Potřeboval potlačit Ellučinu magii a nastolit opět tu svou. Očima nestíhal sledovat dění, ale věděl jistě, že se o něj pokouší duševní zhroucení... za to mohla zčásti také magie.
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:26

K jeskyni se pomalu blížila další osoba, kompletně zahalená v bílém plášti. Šel pomalu a při každém kroku se zpod pláště ozvalo kovové zacinknutí. Přestože jeho magická zásoba odpovídala maximálně úrovni mága na úrovni B, tak bez zaváhání vstupoval na místo, kde se nachází mágové mnohem silnější než on.
Když se dostane až k "bojující" dvojici, tak zastaví a mlčky pozoruje Elluka, jako kdyby si ani nevšiml v jakém stavu se teď nachází Yuu.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:30

Rozesmála se, když viděla Yuu nahou, když viděla její stud a ponížení. "Dokážeš se mu takhle podívat do očí?" krutě se usmála.
Znova praštila holí do země a mrtvoly se začaly zvedat. "Enchant," pronesla a všechny nabraly Zerovu podobu. Rozeběhly se na ní a začaly všemožně útočit. /Ačkoli do nich nemůžu vyloženě přenést jeho magii, mělo by to více než postačit/ Stála tam a usmívala se. S radostí poslouchala veškeré výkřiky. "Ah! Mám mnohem lepší nápad!" řekla nakonec, což značilo jen to špatné. Luskla prsty a dvě mrtvoly nabraly podobu Yuuiných rodičů. "Nemysli si, že by mi tento detail unikl...," zavrtěla jemně hlavou.
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:39

Vytřeštila oči, když se mrtvoly zvedly ze země. "Jak se opovažuješ si zahrávat s mrtvými?" zakřičela, ale to už na sebe vzaly podobu Zera. Snažila se vyhýbat útokům malé Zero-armády, už si nemohla ani chtít zachovat cudnost, jestli chtěla přežít. Stále se snažila vynutit přezbrojení, ale neúspěšně. Jenže tím její trápení neskončilo. Viděla najednou svoje rodiče. Teď už se chvěla nejenom zimou. Jeden ze Zerů jí odrazil a ona se zastavila až o stěnu. Dala si ruku přes pusu, ale neudržela se a začala zvracet. /Máma a táta..proč? Ne, nejsou reální, je to jenom podoba/ Pomalu vstala na nohy a oddechovala. Soustředila veškerou svou zbývající magii. "Haa!" vydala bojovný výkřik a její tělo obklopila zlatá záře.


Ztěžka oddechovala, když vynutila alespoň toto přezbrojení. Rozpřáhla se a rozběhla se oproti své mamce, přímo ostřím kopí. Zavřela oči, chtěla to rychle ukončit. Jenže to nebylo jediné tělo, které probodla. Před matkou byl i otec. Otevřela oči a šokem oněměla. /Ano, i takhle to tenkrát bylo.. Tati, proč jsi měl rád ženu jako ona?/ němě sledovala, jak obě těla padla k zemi.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:46

"Hoho~," vesele vydala, když se i přes její enchantment přezbrojila. /Síla vůle, že by?/ Nicméně se sadistickým úsměvem sledovala, jak probodla oba své rodiče. Obě mrtvoly padly na kolena a ztratily podobu rodičů. "Musím najít enchantment zaměřený více na schopnosti, ne na povahu..Zbytečná ztráta jednoho vojáka kvůli pitomosti," chladně prohlásila a jako kdyby mrtvoly byly nic, přešla přes ně, ano, pošlapala je. Chytila Yuu za krk a zvedla ji do vzduchu, sprostě využila jejího duševního rozpoložení. "Nech mě ti ukázat ještě horší osudy než jsou smrt, kufufu~," zasmála se a stiskla své sevření a kopnutím jí z ruky vyrazila kopí. Z druhé ruky jí zmizela hůl, rozhodla si z Yuu udělat fackovacího panáka..a tak i činila, přestala jí škrtit, aby tak rychle nezemřela, načež nechala její tělo viset ve vzduchu, vrazila jí několik ran, než ji odkopla opět oproti zdi. Oprášila si ruce. "Chm, póvl," poznamenala.
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:49

V tomhle stavu neměla šanci. Opět to schytala o zeď. Držela se zuby nehty vědomí. Ačkoli cítila jasně, že má zlomenou nohu, snažila se postavit na nohy. Opírala se u toho o zeď za sebou. Popošla o pár kroků vrávoravou chůzí dopředu a sebrala své kopí, o které se i částečně opírala. "Neodpustitelné," zabrblala vysíleně a napřáhla se. /Musím pomoci Zerovi.../ Vypadalo to, že kopí chce hodit po ní, ale na poslední chvíli se otočila a kopí přistálo čepelí přímo v zámku, který rozdrtilo. Zero byl konečně z klece volný. Na to už se ale svezla opět na kolena, jelikož byla ráda, že žije.
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 21:53

Chvilku mág pozoruje mlčky scénu a Elluku, která si očividně vychutnává svou převahu, tak se konečně rozhodne do boje angažovat. Pomalu zvedne levou ruku, jak pomalu z ní sklouzává rukáv, tak jde vidět že jeho ruka je ze železa s jasným modrým krystalem uprostřed dlaně. První prototyp svého druhu. Z krystalu se zableskne a tahle trojice má nyní jako první možnost poznat jakou novinku bude již brzo vlastnit Rada na boj proti mágům. V celé oblasti najednou přestala fungovat magie, mrtvoly se sesunou k zemi a získají svou původní podobu, klec sice zničená se rozplyne. Následně se mág rozejde k Elluce.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:21

Ať dělal cokoliv, mříže ho neposlouchaly. Odmítaly se mu oddat, nebyly jeho. Sice se mu nepodařilo mříže rozbít, ale za to se mu podařilo přezbrojit. Zastavil jednu magii, ale druhá byla příliš silná a on byl jako zlatý ptáček (nebo kuře) moc křehký, aby ji zlomil. Přezbrojil se na Entei no Yoroi a s pomocí ohnivé magie se pokoušel mříže roztavit, když už se mu nechtěly poddat.
Když spatřil armádu jeho samotných, kousl se do rtu. Zahrála na citlivé místo rytířky... nelíbilo se mu, že on byl tou slabinou. Pomocné kopí přetnulo zámek a ptáček vylétl ze své klece. Doslovně...

V černé formě brnění Nebeského kruhu, Tenrin no Yoroi, vylétl a mířil na jedno jediné místo. Ozval se zvuk křídel a pak dopad těžkých železných bot o podlahu jeskyně.
"Yuu!" Slova se mu zasekla v krku. Skryl ji do svého kabátu, to vše vykonal během několika krátkých minut, dostatečně dlouhých, aby si Elluka už všimla, že unikl. Měl toho spoustu, co Yuu říct, třeba omluvná slova, spoustu, také neskonale mnoho slov za to, že ji viděl nahou na několik desítek vteřin. Všechno se ale rozplynulo v jediný čin, který byl schopen udělat. Dotkl se jejího ramene a přitlačil ji na dvou hruď, objal ji v tom nejvřelejším objetí, který kdy někomu dal.
"Budu tady," zašeptal, ale dosti slyšitelně, aby ona slova mohla slyšet jen a pouze ona. "Promiň, nechal jsem tě čekat..." Následně ji něžně políbil do vlasů.
Na jeho projevení citů nebylo zrovna dostatečně mnoho času. Nová postava na scéně si nepřitáhla dvakrát jeho pozornosti. Viděl v ní jen způsob, jak vyhrát tuto bitvu a také musel rychle dostat Yuu do bezpečí. Opřel rytířku o zeď a rozhodl se - teď a možná i do svých posledních dnů, pokud se už neblíží hodně brzy, bude jí u boku. Náhlé vypnutí magie si ale jeho pozornost přitáhla dostatečně... a mrtvoly taky.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:29

Užívala si Yuuino utrpení do chvíle, než hodila kopí k mřížím. Sledovala, jak Zero vylezl. Dotkla se své hrudi na místě, kde měla srdce. /Proč to bolí?/ Díky této myšlence nestihla pořádně zareagovat na přícházející postavu. Najednou nemohla používat svou magii volně jak by chtěla. Tento sled událostí se jí moc nelíbil. Hodně nepříjemným pohledem zářivě žlutých očí se podívala na postavu v plášti. /Ještě mám v rukávu jedno eso...Lidské vynálezy na draky přeci jenom neplatí. Ještě nakonec budu tomuto tělu vděčná../
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 10
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:31

|| —> Grimoire Heart - Pokoj Gehenny

Chvilku jí trvalo zjistit, kde se její mistrovské dílo nachází. Dostat se do jeskyně naprosto nepozorovaně za zvuku chaosu uvnitř bylo pro její schopnosti hračkou. Zadívala se z daleka na děj a s úsměvem fandila jedné či druhé straně, aniž by mrkla nad mrtvolami nebo věděla, o co skutečně šlo. Až velké finále ji rozrušilo natolik, že o sobě nechala vědět.
Jako první se ozval zvuk pomalého tleskání a pak uznalého "Bravó, bravó!" Skolení všech magií v prostoru nevnímala, beztak se spoléhala spíše na své dýky, umělecké štětce.
Když si uvědomila, že si jí všimli, s falešnou lítostí zakňourala. "Mě si nevšímejte, jsem tu jen pro představení. Aww, c'mon, bude dodatek, že? Přišla jsem o nejhezčí klíčovou zápletku," ušklíbla se pobaveně a otočila řetězem v ruce. Nehodlala hnout ani brvou - do příběhu se přece nezasahuje, pff!
Back to top Go down
View user profile
Yuu

avatar

Posts : 36
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:31

Otevřela oči. Nacházela se v Zerově objetí. Překvapeně zamrkala, než se chytla jeho zbroje. Cítila se tak ponížená. Elluka jí opravdu málem zabila. "Vítej zpět," dostala ze sebe s úsměvem. Opět cítila odříznutí od své alternativní dimenze, tentokrát ale bylo silnější. Pootočila hlavu směrem k Elluce, ale ta vypadala podivně ledově klidná. Sice už si všimla, že její nálady se mění jako směr větru, ale tohle jí připadalo nějak divně. Na to se podívala na postavu v plášti.
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:37

Fungovalo to, přesně jak říkali a odřízlo to všechny v oblasti od magie. Včetně jeho samotného, ale s tím ostatně počítal a byl na to i cvičený.
Co se týče další osoby, která se připletla do výkonu mise věděl o ní, tedy ne že by ji slyšel přicházet, nebo tak, ale skrýt svou tělesnou teplotu před ním nedokázala, rozhodně ne bez magie.
Každopádně, ale nebyla jeho cílem a tak se stále skrytý v plášti rozešel k Elluce.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 22:45

Ucítila bolest v hlavě. Jednu ruku položila na tvář, ale nespouštěla oči z oné osoby. /Teď, když mě odřízl od magie..ten pitomec chcípne tak jako tak../ Cítila, jak se kolem ní hustí temná magie. Ano, její magii sice potlačil, ale magii samotnou, nesídlící v ničím těle, potlačit nikdo nedokázal. Cítila, jak to brzy vyjde na povrch, starodávná kletba. "O co ti jde?" řekla postavě. Bylo až zvláštní, že ačkoli ji teď mohl jednou ranou zabít, necouvala ani o krok. Možná odvaha?
Back to top Go down
View user profile
Kiyomi Soburin

avatar

Posts : 57
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 23:00

Neodpověděl, přece jenom neměl důvod jí odpovědět. Mlčky dojde až k Zerovi a Yuu, zde krátce zaváhá a nakonec snad jakoby pro jistotu se postaví před ně, jako kdyby je chtěl krýt vlastním tělem nebo jim bránit se zapojit.
Back to top Go down
View user profile
Elluka "Toki no Madoushi"

avatar

Posts : 54
Join date : 2017-12-30

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 23:04

Zatnula zuby, temná magie se zdánlivě uklidnila. Některé části jejího těla pokryly šupiny a z jejích dlaní se staly spíše..tlapy. Ze zad jí vyrostla křídla. Ano, teď už připomínala napůl draka. Okamžitě se vrhla po postavě. "Jsi v cestě," zavrčela. Její útoky momentálně připomínaly spíše zvíře, protože buď se oháněla tlapami nebo používala magický řev.


Last edited by Elluka on 13.01.18 23:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

avatar

Posts : 41
Join date : 2018-01-06
Age : 20
Location : Ishgar, Crocus - Nemocnice

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 23:06

Když k němu přikráčela postava, taktéž zaváhal. Měřil si neznámého očima a studoval každý rys, každý pohyb, který by mohl značit nebezpečí. Ovšem seznal, že je to prozatimní spojenec, nikoliv nepřítel a byť mu stále příliš nevěřil, musel. Byl to jediný člověk, který Elluku dočasně zastavil a dokázal zastavit skupinu mrtvol, z kterých bude mít jistě ještě dlouhou dobu noční můry.
"Sice nevím, kdo jsi, ale potřebuji ji dostat do bezpečí," pověděl a mluvil, aniž by si byl plně vědom toho, zda ho slyší nebo ne. Nic víc nebylo třeba říct.
Atmosféra se začala zhušťovat až nepříjemným způsobem a tak věděl, že jakmile půjde do tuhého, bylo dobré u toho vůbec nebýt.
Back to top Go down
View user profile
Gehenna

avatar

Posts : 10
Join date : 2018-01-06
Location : Ishgar, Crocus - Jeskyně za městem

PostSubject: Re: Jeskyně za městem   13.01.18 23:33

... a Gehenninu imaginární cenu za nejméně očekávaný zvrat situace získává... Elluka! Nemohla se nabažit toho, co viděla. Toto živé představení, i když nemělo sepsaný scénář a tak bylo dílem čisté improvizace, bylo lepší než většina z těch, která viděla. Nejistě se vrtěla na místě a natahovala krk, aby viděla lépe. Sedadlo bylo nepohodlné, ale podívaná kvalitu sedadla rapidně vynahradila.
”Drak!” zvolala vesele a rychle zaplácala rukama jako malé dítě, kterému se v seriálu objevila oblíbená postava. Jak moc si přála mít tak dokonalý nástroj k dispozici. Drak mohl trhat, pálit rozdupat všechny okolo, jednoduše neomezené způsoby, jak někoho zabít. Upřímně nechtěla být ten, kdo proti Elluce stojí.
”Buď požehnán, budeš mít unikátní způsob smrti,” zasmála se s ušklíbnutím, olízla si rty a přehodila nohu přes nohu jako elegantní slečna. Teď chápala slovo bohatství a neomezené peníze, kolik si jen mohla představit, trochu jinak. Drak si totiž své poklady stráží pekelně ostražitě.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Jeskyně za městem   

Back to top Go down
 
Jeskyně za městem
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Crocus-
Jump to: