RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sídlo - Pokoj mistra

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 16:03

"Oh nie špeciálnu, špecifickú.. to je rozdiel." Podotkla som, pripomínajúc nejakú učiteľku. No na druhú stranu pomerne milú. "Uvidíme.. prajem ti veľa šťastia." Mávla som rukou na znak, že môže ísť.. no skôr než sa tak stalo sa ma ešte spýtal jednu otázku. Tak nejak som dúfala že poslednú, aj keď odpovedať mu na otázky mi vôbec nevadilo. Aspoň som tu nebola sama. 
"To neviem, úprimne ani neviem o čom rozprávaš. Nikdy som sa s takými kameňmi nestretla." Naozaj som netušila o čo ide, asi si to budem musieť niekde nájsť.. alebo sa ho spýtať no, vedomosti živých ľudí sú také.. vrtkavé ako sa hovorí.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 16:28

/Ach děkuji za opravu./ Pomyslím si, ale nijak to nekomentuji, jelikož by to vedlo ke zbytečné debatě, o kterou jsem nestál.
Po její odpovědi, jen přikývnu a váček si připnu k opasku, čímž krátce odhalím svůj Grimoár, jenž mám řetězem připnutý k boku. "Předmět na potlačení svobodné vůle." objasním ve stručnosti a následně otevřu dveře. "Naštěstí nejsem dost silný na to, aby stálo za to něco takového použít na mně." řeknu nyní již zády k Lucy. "Až mise skončí, tak vás o tom bude Elluka informovat." dodám ještě a zavřu za sebou dveře.
Back to top Go down
Suki Takara

Suki Takara


Posts : 13
Join date : 2018-01-01

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 18:01

Procházela jsem sídle a hledala Lochiho, protože se mi zase ztratil. Už jsem byla snad všude kromě pokoje mistra. /Nee tu nebude co by tu dělal, když máme novou mistryni / uklidnovala jsem sama sebe a doufala, že tam vážně nebude. Stála jsem kousek od dveří a připravovala se na vstup do místnosti, když v tom se otevřeli dveře a v nich nebyl nikdo jiný než Lochivan a mistryněhm.. co jsem taky mohla jiného čekat  "Zdravím, já si jen přišla pro něj." řekla jsem a upřeně se dívala na Lochiho.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 18:21

Prikývla som, tak nejak som ho už nepotebovala.. svoju misiu dostal a ja som sa znova mohla venovať môjmu Grimoire. Úprimne.. to čo sa mu húpalo na reťazi pri ňom nebolo niečo, čo by upútalo pozornosť. Nie že by sa nejednalo o mocný Grimoire ale, moje srdce si už ukradol len ten, ktorý som mala pri sebe. V tom sa vo dverách ocitla.. slečna. Pomerne mladá slečna.. ktorá sa tvárila, ako keby jej Lochivan patril. S ďalšou známkou záujmu som sa na ňu pozerala a len som potichu prikývla. "Nech sa páči." Poukázala som na Lochivana. Bola som zvedavá ako sa mu bude dariť na misii, ktorú som mu dala na starosti.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 18:28

/Tak jenom udělat dva kroky a zavřít za sebou a jsem vklidu./ Pomyslím si, a taky si to myslím až do okamžiku než si všimnu, že ve dveřích se objevila Suki. /Zajímalo by mně co jsem komu, udělal, že mně bůh teď tak trestá. Minuta a byl by klid, ale takto ani nevím jestli je to z bláta do louže nebo naopak./ Suki věnuji slabý úsměv, jelikož z jejího pohledu je naprosto jasné kam se ubírají její myšlenky. Následně vyjdu na chodbu.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 18:50

Přiblížila se chodbou k pokoji mistra, kde zahlédla další členy cechu. "Ale, ale, to jsme se tu shromáždili," tiše broukla do nastálého ticha. Zvědavě zamrkala a čekala, co se bude dít. /Půjdu s ním na misi..? Nebo si to vezme s ním ta holka?/
Back to top Go down
Suki Takara

Suki Takara


Posts : 13
Join date : 2018-01-01

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 18:59

Kolem hlavy se mi rozohnili plameny /vždy ha načapu s nějakou hokou/ vevnitř mě to pěnilo. Dík! řekla jsem mistryni, ale pohled jsem měla pořád na něm. V tom se objevila další holka /A to je zas kdo/ "Mistře máte nějaké mise na zabíjení? Potřebuju se nějak uklidnit" řekla jsem směrem k ní.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 19:11

"Yare yare.." Poškrabala som sa vo vlasoch. Pohľadom som preskakovala od jedného k druhému. Vyzeralo to tak, že má Grimoire pomerne dosť.. zaujímavých členov. Aspoň tých aktívnych.. čo za niečo stoja. "Nedočkavá hm?" Usmiala som sa na červenovlásku a len som si prst priložila na pery, tváriac sa, ako keby som nad jej požiadavkou premýšľala. "No.. Lochivan má.. misiu už danú." Pohľad som upriamila na neho. "Pomohlo by, keby že mu s ňou pomôžete.. som si istá že vám povie detaily. Čím skôr to budete mať hotové, tým skôr budeme môcť.. začať." No s čím, to som im už neprezradila. Stále sa mohli spýtať, ale bolo by otázne či dostanú svoju odpoveď.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 19:18

"Myslím, že každá pomoc bude k užitku." řeknu a silou vůle držím svůj pohled na Suki, jelikož teď nechci přímo pozvat Elluku, protože to by mně asi Suki, začala mlátit už přímo tady. /Proč tento den nemůže proběhnout jako ten den, kdy přebrala moc Calamity./ V duchu se mi vybaví ten den, kdy jsem ležel na lůžku s těžkou ztrátou krve. /Byl o tolik klidnější/
Back to top Go down
Suki Takara

Suki Takara


Posts : 13
Join date : 2018-01-01

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 20:07

"Pomužeme? Já a tam ta?" zvedla jsem obočí ve stylu to nemyslí vážně /jasné jestli chce ztratit člena GH klidně at ji s námi pošle/ odfrkla jsem si a opřela se o zeď. "začít? s čím?" dost by mě zajímalo co má ta nová zalubem. "Lochi každá pomoc hm..." založím si ruce a zavřu oči at se trocha uklidním.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 20:11

Podívala se po Suki. /Žárlivá mladá dívka..věřím, že si zasloužím prince, ať si ho klidně nechá../ Odvrátila s nezájmem pohled, ačkoli půlku obličeje měla zakrytou maskou, a zaměřila ho na Lucy. "Kufufu~,"zachichotala se, "Jsem zvyklá mise plnit sama, nepotřebuji je, aby mne zdržovali," oznámila jí, "Pokud je tu něco dalšího, tedy..," dodala vzápětí.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 20:20

Cítil jsem se, že se začínám ocitat až na moc tenkém ledě, naštěstí mi Elluka nahrála, i když možná neumýslně. "V misi je více cílů, takže Elluka si může vzít část zatímco já se Suki, to co zůstane." řeknu a následně dodám. "Přesněji máme zajistit, nosení těchto prstenů." řeknu a odepnu si od pasu váček. "Členy všech legálních cechů, rady a svatých mágů. V každé skupině připadne jeden prsten." vysvětlím obsah mise.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 20:36

Usadila som sa znova na svoju posteľ. Jednu nohu som si priložila k hrudi, rukou som sa oprela za seba a druhá ruka namierila na tých troch, ako keby som na nich ukazovala. To si mysleli že mali na výber? Nebola som ten typ, ktorý by stratil len tak nervy. Ani teraz som ich nestratila, len .. sa mi nezdalo, že Grimoire Heart berú príliš vážne. Všetci to brali skôr ako takú.. hru? Nikto z nich necítil strach, nikto z nich necítil rešpekt. To sa mi moc nepáčilo. No nehovorila som nič, keďže Lochivan sám začal vysvetľovať pojem misie.. no aj keď som nehovorila nič, jedno pohnutie prstom zapríčinilo, že sa do všetkých prítomných oprela istá.. aura. Nebola to magická aura.. ani jeden z nich v nej necítil ani kúsok mágie. Bol to skôr.. veľmi, veľmi silná krvilačnosť. Dostatočne silná na to, aby otriasla základmi tejto budovy. Nič viac.. nič menej, len mi začali liezť na nervy. "Mali.. by ste ísť." Zasyčala som pomedzi zuby dosť jasne dávajúc najavo, že by sa veľmi rýchlo mali stratiť. Kým sa niekomu niečo nestane.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 20:44

Zamračila se, což však nemohlo být vidět. /Nesnáším, když si se mnou někdo zametá, jak se mu jen zlíbí/ Reagovala prásknutím spodku hole o zem. Její tělo obklopilo jemné světlo, byla to magie. Dala najevo množství své magie, své síly. Monstrózní, nechutné, obscésní, slabší lidé by i spadli na kolena. "Nerada se opakuji, nicméně...," vydala hlasem klidným, že to až neodpovídalo agresivnímu náznaku. "Nerada se nechám zdržovat," několik prstenů se vzneslo od Lochivana směrem k Elluce, levitovaly u její hlavy.
Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 43e68f460474b27dff578edc364b033e5188f079_hq

"Kufufu~," zasmála se a nepříjemný tlak z její strany ustal. Otočila se a její podoba se změnila. Vypadala jako milá a neškodná dívčina. "Yahooo, mise~," laškovně řekla a odcupitala opět na chodbu.

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Hatsun10
Back to top Go down
Suki Takara

Suki Takara


Posts : 13
Join date : 2018-01-01

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 21:18

Kolem nás se šířila jakasi aura, počítala jsem že nový mistr chce si udělat řekněme nějaký respekt. No mě to bylo jedno s nečitelným až prázdným výrazem jsem se podívala na tu novou mistryni a pak se otočila na Lochiho "No tak dobře sice to bude nudná mise, ale co se dá dělat" řekla jsem a usmála se na něj. V tom jsem zacítila magii a otočila se směrem k té holce /asi se chce předvést, no žádný problém/ odpověděla jsem na její magii svou. Kolem mě začali šlehat plameny kolem se to začalo třást, trenink se vyplatil ted jsem dokázala svou magii plně ovládat, ale nesměla jsem to přehánět protože když byla v extremu zranila i mě ..takže jsem to nechtěla přehnat a něco zničit ještě by ta nová měla blbé kecy. Usmála jsem se na tu holku celkem se mi její síla zamlouvala. Potom jsem se zas otočila na Lochiho " pujdem zlato?"
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime01.01.18 21:29

Z toho co se v uplynulích okamžicích dělo se mi dělalo špatně. A ne nemohla za to aura naši nové mistryně, něco podobného dokázal víceméně každý démon, sice většina z nich by to mělo mnohem slabší, ale základ byl stejný. Ani mi nevadila magie Elluky, byl jsem dost silný na to, aby to na mně neměla tahle ukázka síly účinky. Co se týče ukázka síly Suki, ta mi nutno přiznat trochu vadila, jelikož jsem k ní byl docela blízko.
Věc, ze které se mi dělalo špatně, byla obyčejná představa. Představa toho, jak příšerně se zde bude žít, až se sejde konstalace hvězd těch tří. Zvláště pokud bych se opět ocitl v takto blbé pozici mezi nim.
Naštěstí ukázka síly, alespoň ze strany Suki a Elluky brzo skončí a tak aspoň zmizela šance, že mi chytne oblečení od plamenů.
"Půjdeme." přikývnu a vyrazím se Suki na nádvoří.

//přesun
Back to top Go down
Sponsored content





Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sídlo - Pokoj mistra   Sídlo - Pokoj mistra - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sídlo - Pokoj mistra
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sídlo - Pokoj Elluky
» Sídlo - Pokoj Gehenny
» Sídlo - Pokoj Lochivana
» Sídlo - Pokoj Suki
» Sídlo - Pokoj Kenjiho

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Grimoire Heart-
Jump to: