RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~
RPG Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sídlo - nádvoří

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 53
Join date : 2017-12-30
Age : 24

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 16:29

.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.forumczech.com
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 18:21

Bol to už nejaký čas, čo som sa pridala do Grimoire Heart za účelom, ktorý mnoho ľuďom nebol známy. Tento krát som však plne bola rozhodnutá, že jeden z mojich cieľov dotiahnem do konca. Sedela som na jednom zo zasnežených kamenných monolitov chrámu, v ktorom sa sídlo Grimoire Heart nachádzalo. Rozmýšľala so, pre čo bolo sídlo práve na konci sveta, v zasnežených horách kde teplota nikdy nevstúpila na kladné hodnoty. Medzi mnou a snehom ma delila len tenká vrstva čierneho plášťa, ktorý aj v úplnom bezvetrí vial vo vetre každým možným smerom a ja ? Ja som čakala. V rukách roztvorený Grimoire, v ktorom som so záujmom listovala a pomaly ale isto som odkrývala aj jeho ďalšie tajomstvá.
"Je na čase, zavrieť ďalšiu neúspešnú kapitolu knihy zvanej Grimoire Heart." Povedala som až melodramaticky, no nebolo to len tak pre mňa. Hovorila som do archívu, pri ktorom som bola telepaticky spojená zo všetkými mojimi stúpencami. Bolo až podivné koľko ľudí by sa Calamity rado zbavilo.. bola nepredvídateľná.. príliš divoká, bez zmyslu pre hoci čo.. stúpenci sa zháňali naozaj ľahko. Po chvíľke sa okolo mňa začali objavovať. Všetci tí, ktorí sa Calamity nebáli dostatočne na to, aby so mnou proti nej otvorene vystúpili.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 18:39

Byla to chvilka, co přilétla s Gehennou zpět do sídla. Gehennu ponechala svým záležitostem, sama zůstala stát na chodníčku vedoucímu ke vstupu. Již na sobě měla své klasické oblečení završené maskou přes půlku obličeje a křišťálovou holí. Vzhlédla k původu velkého množství magie. "Ah, přesně na čas," řekla si sama pro sebe a koukla do kapesních stříbrných hodinek, jako kdyby měly nějaký sraz. Odrazila se od země a objevila se několik metrů před postavou. "Přišel čas?" řekla postavě a pousmála se. Calamity by jí byla ukradená, kdyby neměla něco, co potřebovala. Mohla si to z ní vzít ale až když byla mrtvá. Sama tušila, že by ji zřejmě dokázala udolat, ale neměla ráda zdlouhavé zápasy...a tak příležitost před ní byla vskutku užitečná.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 18:51

Vzhliadla som z Grimoáru do tváre ženy, ktorá sa medzi nami objavila ako posledná v našej malej spoločnosti, ktorá mala mať za následky túto malú vzburu. Knihu som zaklapla a so slabým úsmevom na tvári som prikývla. "Vskutku je." Postavila som sa, na čo som voľnou rukou zmietla sneh z plášťa. "Odrežem ju od jej dračej schránky, tvojou úlohou bude zničiť tú ľudskú.. " Pripomenula som jej náš plán. Ostatný členovia presne vedeli čo robiť. Mali v pláne zabiť každého, kto sa postaví na stranu Calamity a bude ju nebodaj ochraňovať. "Pripravená?" Spýtala som sa jej. Úprimne som sa celkom tešila. Bola som zvedavá koľko toho táto "Calamity" vydrží.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 18:55

"Připravena jako vždy," přikývla na její otázku. Sama si nemohla odpustit lehce sadistický úsměv. Bojovala s Calamity jen prvně, když se přidala do cechu. Celou svou bytostí, po boji s Gehennou, se těšila na někoho, kdo jo dodá vzrušení z boje. Toužila po krutém a nelítostném boji. Byla více než připravena. /Jakmile dostanu její lidskou stránku, pošlu ji za tamtu horu..netoužím po tom, aby můj skromný pokoj byl zničen/
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 19:09

"Dobre, tak v tom prípade začnime." Otvorila som Grimoire a uprostred nádvoria sa začal vytvárať obrovský magický fialový kruh. Ja som obe ruky zodvihla nad seba a sústredila som sa na miesto, kde sa kruh vytváral. Bola pravda, že som už nejaký čas mala Calamity chytenú v mojej knihe. Mohla som ju zabiť kedykoľvek som potrebovala. No aj cez to som bola v Grimoire Heart pomerne nová a nestihla som analyzovať schopnosti jej popredných členov. Napríklad Elluky. To čo som vytvárala teraz, bolo vlastne uvoľnenie Calamity z mojej knihy do tohto sveta.. aj keď len jej časť.. tú ľudskú. Ak ju Elluka nebude schopná poraziť, nemá v mojom Grimoire Heart miesto. Celý kruh mal za následok zmenu počasia. Nad našim sídlom sa začali sťahovať temné mračná a blesky fialovej farby začali z kruhu šľahať smerom na oblohu. Chvíľu to trvalo. Nech už som bola mocná akokoľvek. Calamity bola v podstate drakom.. a tí nemali ďaleko od samotných bohov. "Prichádza.." Upozornila som Elluku, na čo som sa už odmlčala. Uprostred kruhu sa začala vynárať Calamity, na prvý pohľad uväznená v magických reťazcoch.. ktoré však veľmi rýchlo začali praskať.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 19:18

Povšimla si magického kruhu, a tak sletěla na nádvoří. Stiskla magickou hůl, která se rozzářila. Na jejím obličeji se objevil zlý úsměv. "Deus Zero," pronesla. Enchantment, který vynuloval veškeré posilující magie v této oblasti. Tím oslabila spojence Calamity...možná i samotnou Calamity? Kdo ví. Řetězy praskaly čím dál tím více. Na to však ale klapla podpatkem o zem. "Necrotic chains," řekla a z magického kruhu se vynořily modře zářící řetězy, které se lačně, jako hadi, vrhali po Calamity a snažily se jí spoutat.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 19:26

Calamity

Netrvalo dlho, kým reťazce ktoré spútavali Calamity nevydržali nápor a roztrhli sa. Calamity sa hneď nato prikrčila a pohľadom namierila priamo k Elluke, ktorá na ňu vyslala magické reťazce. Calamity však nič nepovedala, možno nechcela? Možno len zabudla.. a možno jej úplne preplo a pod nátlakom svojho väzenia v Grimoire jednoducho stratila rozumné uvažovanie. Pripomínala beštiu.. no.. mocnú beštiu.  Zem pod jej nohami popraskala a keď už to vyzeralo tak, že ju reťaze dolapia a chytia, Calamity zo svojho miesta "zmizla". No netrvalo ani zlomok okamihu a Elluka mohla zaregistrovať, ako sa jeden z pilierov rozpadol po tom, ako do neho Calamity naletela a hlavne ako sa od neho odrazila smerom na ňu. Držala pri tom v rukách surovú deštruktívnu mágiu. Ak by sa dostal do jej kontaktu normálny mág, pravdepodobne by sa pod jej náporom vyparil.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 19:57

"Kufufu~," zasmála se a vzlétla do vzduchu. Magický kruh, který se před ní objevil, na poslední chvíli Calamitin útok zastavil. Magický kruh zazářil a odrazil Calamitino tělo směrem k nejbližší hoře, čili dále od sídla. Letěla za ní. Na nebi se objevilo mnoho magických kruhů, které připomínaly několik Etherionů. Do několika sekund začaly vysílat magické paprsky směrem na Calamity. Mezitím však už připravovala další útok, bylo jí jasné, že by Calamity muselo zasáhnout slušné množství, aby ji to značně oslabilo.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 20:11

Calamity

Zamračila sa, no zrazu ju pomerne dosť mocná "sila" odpálila smerom k horám, ktoré sa nachádzali niekoľko kilometrov od sídla Grimoire. Už počas jej preletu vzduchom do nej začala Elluka páliť mágiu ktorá ju mala za účelom zničiť. No trocha sa prepískla. Mohla to zistiť práve v momente, keď sa jej mágia začala strácať v ústach Calamity, ktorá ju dokázala požrať a doplniť tak značnú časť svojej vlastnej mágie. V tom si to napálila priamo do jednej z hôr, na čo sa strafila v závaloch snehu, ktoré nasledovali.
Netrvalo to však dlho. Calamity sa po chvíľke dostala zo snehu, v rukách držiac pomerne dosť obrovský kus skaly, ktorá sa musela utrhnúť po jej náraze do zeme. S napriahnutím ju po Elluke hodila slušnou rýchlosťou. Na čo znova zrevala a za skalou vyslala svoj dračí rev. To bola v podstate masa bielej energie ktorá slúžila len jednému účelu. Zničiť všetko, čo jej prišlo do cesty.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 20:26

Konečky prstů se jí rozzářily a udělala dlaní několik pohybů ve vzduchu. Okolo Calamity se objevily tenké magické kruhy -  Amaterasu Hyaku Shiki (100 formace Amaterasu). Obírala dotyčného o energii, magii a poškozovala značně jeho tělo. Ačkoli zvládla na Calamity seslat tuto magii, kameni se úplně nestihla vyhnout. Sice ho blokovala, aby ji nezranil, nicméně síla hodu ji dostala o několik metrů dozadu, než kámen roztříštila. "Ohoho," vydala obdivně a vzlétla ještě výše. Na nebi se místo menších magických kruhů objevil jeden obrovský.

Sídlo - nádvoří 1167014_1479017646893_423_300
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 20:34

Calamity

Pozrela sa na kruhy a s úškrnom sa začala smiať. Ako keby sa tomuto útoku.. vysmievala? Ako keby jej to nič nemalo spraviť. A v tom to začalo. Jej telo sa rozžiarilo a Calamity bola pripravená premeniť sa na svoju dračiu formu. Už teraz bola silná, v dračej forme? Kto vie, kto by ju mohol zastaviť. Touto premenou chcela vyrušiť aj mágiu Elluky, ktorá by na ňu prestala mať efekt ale.. niečo sa pokazilo. Ako sa jej telo rozžiarilo, tak aj znova zhaslo a Calamity sa zosypala na kolená s výkrikom plným agónie. Chytila sa za hlavu a znova zakričala, čo spustilo ďalšie salvy lavín z okolitých hôr, ktoré smerovali ako na Calamity, tak aj na Elluku. Vyzeralo to tak, že momentaĺne nie je schopná spraviť v podstate nič. Určite to nehrala už len kvôli faktu, že teraz nedokázala radikálne rozmýšľať.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 20:45

Na tváři se jí objevil nebývale potěšený úsměv, když viděla, jak Calamity křičí bolestí. Mávla holí a sníh se proměnil v plameny..tato část se proměnila v hotové peklo. Magický kruh zazářil a vlna temnoty se snesla na Calamity. "Abyss Break," vyřkla. Abyss Break bylo zakázané kouzlo sající život, hltající každou duši, kterou zasáhne.
Back to top Go down
Lucifer Ventias

Lucifer Ventias


Posts : 21
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 20:55

Calamity

Bol to až krutý pohľad a Elluka sa naozaj nedočkala boja hodného eposov. Calamity bola proste.. príliš zničená. Po tom ako sa rozpadol jej pokus premeniť sa v draka, ako keby jej to zobralo všetky zvyšky mágie a aj keď sa snažila oproti Mágií Elluky vyslať svoju vlastnú, bol to len pochabý pokus pred tým, než ju zasiahol Abyss Break. Po skončení si Elluka mohla všimnúť, ako Calamity stojí na mieste. No stačil len malý závan vetra na to, aby jej bezhybné telo bez života dopadlo na zem.

_________________


Bolo zaujímavé sledovať ich súboj. Znova som raz sedela na zasneženom obrubníku na nádvorí a všetko to, čo sa udialo, som sledovala v knihe. Okolo mňa bol celkom chaos, aj keď len malý keďže stúpenci Calamity padli rýchlo rovnako tak, ako ich vodkyňa. "Tak.. to by bolo." Zaklapla som Grimoire a sama som sa rozišla dovnútra cechu, konkrétne do miestnosti, ktorá patrila teraz už mŕtvej majsterke cechu. "Dobrá práca, na čase sa vrátiť." Poslala som Elluke informáciu pomocou Archívu. Pár krát som prekročila nejakú mŕtvolu, sem tam som takmer o nejakú zakopla. Bol to zaujímavý pohľad. Na mojej tvári nebola žiadna ľútosť, no za to ani žiadna morbidná radosť. Proste som sa tvárila úplne normálne. Ako každý iný deň.

(presun)
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime30.12.17 21:02

Šokovaně hleděla na mrtvolu Calamity, která při jemném závanu dopadla na zem. Oheň se opět změnil ve sníh. /Tak snadno?/ Cukala jí dlaň. Přiletěla blíže a hleděla na mrtvolu, ze které se lehce kouřilo. "Měla jsi být silná...tohle vůbec není uspokojující!" frustrovaně zavrčela a kopla do ní. Popošla blíže k ní, jelikož kopnutí mrtvolu trochu odrazilo. Chytila jí za vlasy a vytáhla jí na kolena. "To je všechno?" zakřičela na ní. "Tohle je mi k ničemu! Hnij si navždy v abyssu!" dodala druhým dechem a pustila ji. Ztratila zájem a s tím se vypařil i její hněv. Uslyšela zprávu ve své hlavě. /Alespoň to znamená, že tohle tělo je silné...což není na škodu/ Vzlétla a za minutku jen klapnutí podpatků oznámilo její přítomnost na poničeném nádvoří. "Chce to tu uklidit," oznámila mrtvým posluchačům. Spodkem hole bouchla do země a mrtvoly se začaly rozpadat v prach. Pomaličku se vydala dále do budovy.
Back to top Go down
Elluka "Toki no Madoushi"

Elluka


Posts : 54
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime31.12.17 20:09

Ve vzduchu začaly poletovat modré jiskřičky jako sněhové vločky, které se nakonec složily do podoby Elluky. Pomalu se rozešla ke vstupu do velké chodby. Její přítomnost jasně oznamovalo klapání podpatků a cinkání ozdob na křišťálové holi.
Back to top Go down
Lochivan Angel

Lochivan Angel


Posts : 27
Join date : 2017-12-30

Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime02.01.18 20:34

Po celou dobu na náměstí jdu mlčky, když se na něj dostaneme, tak se rozhlédnu, jelikož jsem očekával, že tu po převratu bude víc, než jen těch pár změn. Třeba mrtvoly jsem očekával, ale jelikož nic takového nespatřím, tak se otočím na Suki.
Back to top Go down
Sponsored content





Sídlo - nádvoří Empty
PostSubject: Re: Sídlo - nádvoří   Sídlo - nádvoří Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sídlo - nádvoří
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Grimoire Heart-
Jump to: