RPG Fairy Tail
Přihlaš se prosím~


rpg-fairytail.blog.cz
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Arkon - Lamia Scale

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 53
Join date : 2017-12-30
Age : 19

PostSubject: Arkon - Lamia Scale   30.12.17 16:07

Lamia Scale je druhý nejlepší cech ve Fiore. Je v něm plno úžasných mágů, kteří ovládají neobvyklé magie. Není výjimkou, že se tam vyskytne lovec bohů, či drakobijec.

Back to top Go down
View user profile http://rpg-fairytail.forumczech.com
Gin Draconight

avatar

Posts : 16
Join date : 2017-12-31

PostSubject: Begin of a Journey   14.01.18 2:38

Hvězdy na obloze, víly tancovali po povrchu rybníku. Všude poletovali magické částice a měsíc nám zaspíval ukolébavku. Je tohle to co lidi nazývají zábava? Růžové vlasy ? Kráska ale bez jména.


Byl to den jako, každý jiný. V Arkonu byl všude mír a klid. Svět byl perfektní ... pro Gina Nuda. Gin ležel ve svém pokoji v budově Lamia Scale a v klidu tam spal. Vedle Posteli seděla Carla, která Ginovo mumlání při spánku poslouchala. Na to, že to je kočka, která nemusí jako člověk pracovat, nevypadá spokojeně. A tak, naháněna netrpělivostí Ginovi skočila na obličej.


Gin se zvedl a vytáhl, kočku z obličeje. " Co je tvůj problém ? ... No tak mluv čičinko, právě jsi mě vzbudila a nejsem v dobré náladě.  " Carla ani na Ginovu náladu nereagovala, dala mu výraz, který říká " Chceš zemřít ? " Chvilku čekala na Ginovu reakci, a pak mu dala facku.


" Lépe ? " se Carla zeptala. " To si piš ". Ono uběhla chvilka a Gin seděl u zrcadla. Tam si jeho dlouhé vlasy samozřejmě česal. " Hmm ... pochopil jsem to správně. Ty a já máme letět do Crocusu. Tam se máme ve jménu Lamia Scale jako hosti zůčastnit svatební hosti královské rodiny, protože všechni ostatní členové už vyrazili na misi. A mezitím máme zjistit Informace o hledaném muži ? "

" Ano, zní to na hodně práce, přeci se to nakonec vyplatí, na to jaká nám byla slíbena odměna. " řekla Carla pyšně. " Crocus není ani od Arkonu tak daleko, hodina nebo dvě letu a budem tam. "

Gin se oblékl do své magické roby a nasadil si na hlavu svoje kápě. Naložil si do batohu to potřebné a svoji hůlku nechal zmizet. Gin si stoupl ke na balkon. " Tak ? Na co čekáme ? " řekl s úsměvem, a proč by ne ? Přeci ho na oslavě čekala jedna banketa.


// Do Crocusu
Back to top Go down
View user profile
 
Arkon - Lamia Scale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG Fairy Tail :: HRA :: Ishgar :: Arkon-
Jump to: